خزیدن دیدنی شورولت کوروت و تسلا پالد (فیلم)


شرکت تسلا توانست قدرت تسلا مدل S را به ۱۰۲۰ اسب بخار برساند که رکوردی بی سابقه است و نشان دهنده عزم جدی تسلا برای معرفی خودروهای برقی با کیفیت است، اما این تمام ماجرا نیست. Tesla evil به نام یک ماشین بسیار سریع در فیلم جنگ ستارگان این نشان می دهد که تسلا قصد دارد از مرزها عبور کند و انقلابی جدی در صنعت خودرو ایجاد کند. در ادامه ویدئویی از خزیدن دیدنی تسلا بلید و شورولت کوروت را مشاهده می کنید که یکی از خودروهای با کارایی و سرعت بالا محسوب می شود.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کاماپرس، تسلا پلید اولین محصول این شرکت است که به سه موتور الکتریکی، دو موتور در محور عقب و یک موتور در محور جلو مجهز شده است. روتورهای این موتورهای الکتریکی با فیبر کربن پوشانده شده اند و این پوشش باعث می شود که موتورها به سرعت ۲۰۰۰۰ دور در دقیقه برسند که ۲۵ درصد سریعتر از موتورهای قبلی است. شرکت تسلا ادعا می کند که ایول می تواند ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت را از ۱۰۲۰ اسب بخار به چرخ ها منتقل کند و به حداکثر سرعت ۳۲۱ کیلومتر در ساعت می رسد.

حالت Drag Strip باید انتخاب شود تا تسلا مدل S به حداکثر شتاب دست یابد. در این حالت باتری به حالت آمادگی بهینه می رسد و کمک فنرهای هوا دستور کاهش ارتفاع جلوی خودرو را می دهند. لاستیک های جلو نیز در گلگیرها فرو می روند تا خودرو حالت تهاجمی داشته باشد و شتاب ۰ تا ۱۰۰ را در ۲.۱ ثانیه ثبت کند.

تماشای ویدیوهای پربازدید:

انتهای پیام

مربوط به: تسلاشورلت

برای دسترسی سریعتر: