خانه های سالمندان نیویورک شاهد افزایش یک شبه واکسن های کووید با دستور دولت هستند


این هفته ، لئوناردو ویسنته خود را برای بدترین شرایط آماده می کند.

به کارگران بیمارستان و خانه سالمندان در نیویورک دستور داده شده است که حداقل یک واکسن COVID-19 ، تزریق شده تا دوشنبه ، 27 سپتامبر ، برای نجات شغل خود دریافت کنند. اما قبل از مهلت مقرر ، کارکنان مرکز Highbridge Woodycrest عملاً وجود نداشتند-56 ، و همینطور خانه سالمندان ویسنته در برانکس.

Highbridge از مرکز خدمات درمانی و خدمات درمانی Medicaid ، پنج ستاره دریافت کرد ، که کیفیت مراقبت در مراکز درمانی سراسر کشور را دنبال می کند. و کارکنان خوبی در مقایسه با سایر امکانات موجود در منطقه دارد ، اما طبق دستور با تخلیه گسترده کارکنان مواجه است. کار با نزدیک به نیمی از کارکنان می تواند مشکل باشد. اما ویسنته فکر می کند می تواند طوفان را پشت سر بگذارد.

وی گفت: “ما در زمان همه گیری این کارخانه را با 50 درصد افتتاح کردیم.” برخی از کودکان در خانه ، بستگان بیمار و سایر بلایا مراقبت می کنند. در زندگی پس از اپیدمی

و سپس اتفاق فوق العاده ای رخ داد: افرادی که قبلاً از واکسیناسیون خودداری کرده بودند با کارت های واکسیناسیون خود به دفتر آمدند. نه کارمند دیگر تصمیم گرفتند اولین واکسن خود را در کلینیک واکسن پیشنهاد شده در این هفته دریافت کنند.در نهایت ، تنها چهار نفر از 120 کارگر این مرکز از دریافت واکسن خودداری کردند. تا روز چهارشنبه ، میزان واکسیناسیون Highbridge به 98.6٪ تقریباً کامل رسیده بود.

این وضعیت در سراسر ایالت نیویورک رخ می دهد. این نگرانی را از بین می برد که دستورات واکسن مشکلات کارکنان در بیمارستان ها را بدتر می کند. و ساکنان را در معرض خطر قرار دهد میزان حداقل یک واکسیناسیون در میان کارگران خانه سالمندان در سراسر ایالت از 84 درصد در هفته قبل از اجرایی شدن دستور به 97 درصد تا 30 سپتامبر کاهش یافته است. اطلاع رسانی و آموزش واکسن به افزایش آن کمک کرد.

در شهر نیویورک و مناطق اطراف آن بیش از دوازده مرکز مراقبت های بهداشتی تنها در پنج روز افزایش نرخ 20 درصد یا بیشتر را ثبت کردند.

در منهتن و استاتن آیلند بر اساس داده های ایالتی ، مهد کودک ها برای 99 employees از کارکنان خود واکسینه شده اند ، در حالی که سایر مناطق شهری 98 have واکسینه شده اند.

مقامات دولتی به WNYC/Gothamist تأیید کردند که افزایش پوشش واکسن به دلیل تیراندازی است و نه اخراج کارمند.

مقامات دولتی تاکید می کنند که افزایش پوشش واکسن به دلیل تیراندازی است و نه اخراج کارمند.

در برخی از خانه ها ، نرخ واکسیناسیون کارکنان تنها در چند روز در مرکز توانبخشی و مراقبت های بهداشتی هاپکینز ، خانه سالمندان بسیار نیازمند در بروکلین ، افزایش یافته است. گزارش شد که فقط 61 درصد از کارکنان حداقل دو روز قبل از ماموریت خود حداقل تا حدی واکسینه کرده بودند. تا 29 سپتامبر ، این رقم در مرکز مراقبت و مراقبت پلازا در برانکس و پرستاری برانکس و اوشن ویو و مرکز توانبخشی در کوئینز به 99 درصد رسیده بود. پاداش مشابهی دریافت کرد

ریچارد مولوت ، مدیر اجرایی ائتلاف جامعه مراقبت طولانی مدت ، که از آن حمایت می کند ، گفت: “ما شنیده ایم که میزان واکسیناسیون به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. و حداقل یک مورد کوتاه وجود دارد. این که کارکنان به دلیل نگرانی های صنعت “به نمایندگی از ساکنان خانه های سالمندان بلند مدت در ایالت نیویورک استعفا نمی دهند.

در هفته های قبل از اجرایی شدن دستور رهبران صنعت زنگ خطر کمبود نیروی کار را به صدا درآورده اند. برخی از مدیران مهدکودک آماده اند تا پذیرش خود را لغو کرده و برنامه های کارکنان اضطراری را بنویسند تا بتوانند بدون کارکنان واکسینه نشده مدیریت شوند.

“هرچه به دستور واکسن نزدیک می شویم [deadline]ما بسیار نگران هستیم. “استفان هانس ، رئیس و مدیرعامل انجمن بیمارستان ایالتی نیویورک گفت. یک نماینده بیمارستان گفت سپس فقط 24 ساعت در روز به پرسنل در مورد ایمنی و اثربخشی واکسن آموزش می دهیم و ما هنوز شاهد افزایش تعداد هستیم. “

با این حال ، هانس خاطرنشان می کند که در برخی موارد از دست دادن حتی چند کارمند می تواند بر مراقبت از بیمار تأثیر بگذارد. بسته به اینکه چه کسی برود او می گوید: “شما می توانید یک خانه سالمندان با چهار پرستار در یک شیفت شب داشته باشید ،” و می گوید که یک یا دو نفر واکسیناسیون را ترجیح می دهند. این کاهش 25 درصدی یا 50 درصدی در کارکنان است. ”

اگرچه نرخ واکسیناسیون در خانه های سالمندان به طور کلی افزایش چشمگیری داشته است. اما برخی از تاسیسات در شهر و مناطق اطراف درصورت بیکاری همچنان نرخ های زیر 90 درصد دارند. آنها ممکن است تعداد زیادی از کارکنان خود را در هفته آینده و پس از آن از دست بدهند.

به عنوان مثال ، در بیمارستان لوکسور و توانبخشی در منطقه سافولک. حدود 12 of از کارکنان حتی پس از مهلت 27 سپتامبر واکسینه نشده بودند و کمترین پرسنل ممکن از مراکز خدمات مدیکر و مدیکید ، که خانه ها را بر اساس نسبت پرستاران و دستیار به ساکنان طبقه بندی می کند ، دریافت کردند.

هانس توضیح می دهد ، زیرا تعداد کارکنان در حال حاضر بسیار کم است. بسیاری از مدیران بیمارستان کارمندانی دارند که تا مهلت مقرر واکسینه نشده اند. وقتی سررسید می شود به جای اخراج کارمندانی که قوانین را رعایت نمی کنند برخی مدیران به امید تغییر نظر 30 روز مرخصی بدون حقوق ارائه می دهند. در تعطیلات آخر هفته ، فرماندار کتی هوچول مزایای بیمه بیکاری برای کارکنان مراقبت های بهداشتی را که به دلیل عدم رعایت دستور کار اخراج شده اند لغو کرد.

هانس پرسید: “آیا ما تا به حال 100 درصد واکسیناسیون خواهیم دید؟” این امر دشوار خواهد بود. چیزی است که ما برای آن تلاش می کنیم اما این یک انتخاب شخصی و شخصی است. “

دیدگاهتان را بنویسید