خانه با تمدید 30 روزه صندوق اعتماد بزرگراه تصویب شد


پس از آنکه دموکرات ها نتوانستند در مورد توافقنامه زیربنایی 1.2 تریلیون دلاری که روز جمعه دو طرف را از بین برد ، دموکرات ها به توافق نرسیدند ، مجلس نمایندگان تمدید 30 روزه ای برای تأمین اعتبار صندوق اعتماد بزرگراه تصویب کرد.

داستان بلافاصله پس از جمع آوری کمک های مالی Highway Trust Fund در نیمه شب پنجشنبه اتفاق می افتد. بزرگراه در اتاق بالایی مسدود شده بود. انتظار می رود روز شنبه جلسه ای برای تصویب این طرح برگزار شود.

کمبود بودجه منجر به تعلیق “حدود 3700 کارمند بخش حمل و نقل” شده است.

کنگره مجاز است بودجه حمل و نقل را تا 30 روز بدون نیاز به بودجه اضافی برای DOT تمدید کند.

افزایش بودجه مقرر می شود که قانونگذاران زمان بیشتری برای مذاکره درباره پارامترهای مربوط به لایحه گسترده هزینه های اجتماعی پس از جلوگیری از پیشرفت اقدامات زیرساختی با متوقف کردن آن داشته باشند.

کنگره مجاز است بودجه حمل و نقل را به مدت 30 روز بدون نیاز به بودجه اضافی برای DOT تمدید کند.
راد لمکی – CNP / MEGA

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ، از تصویب استاپگاپ استقبال کرد و به قانونگذاران گفت “به روز رسانی های بیشتری در راه است” در مورد دو قانون با هدف رسیدگی به بزرگترین اولویت های بایدن.

وی گفت: “در حالی که مذاکرات برای توسعه توافق نامه ای از سوی مجلس نمایندگان ، مجلس سنا و کاخ سفید در زمینه پیشرفت بهتر پیشرفت چشمگیری داشته است ، پیشرفت چشمگیری نیز حاصل شده است. اما برای تکمیل کار زمان بیشتری لازم است. اولویت اول ما در ایجاد مشاغل در زمینه بهداشت ، خانواده و مسائل مربوط به آب و هوا ارزش مشترک است. صندلی های ما برای وضوح و اجماع به کار خود ادامه می دهند. بدیهی است که لایحه زیرساخت های دو حزبی به محض توافق بر سر لایحه آشتی به تصویب می رسد. ” “همکاران عزیز” عصر جمعه.

امشب ما در حال تمدید قابل توجه 30 روزه مجوز حمل و نقل زمینی هستیم و به روز رسانی های بیشتری در راه است. “

نانسی پلوسی به قانونگذاران گفت که وجود دارد. "به روز رسانی های بیشتر در راه است" در مورد دو قانون با هدف اولویت های دولت بایدن.
نانسی پلوسی به قانونگذاران گفت که وجود خواهد داشت “به روزرسانی های بیشتری در راه است” در مورد دو قانون با هدف رسیدگی به اولویت های مدیریت بایدن.
AP

تصمیم رهبر مجلس نمایندگان برای برداشتن لایحه دو حزبی خشم خط وسط را برانگیخته است. او معتقد است که سرمایه گذاری در زیرساخت های فیزیکی کشور ضروری است.

“در حالی که ما تلاش های اخیر سخنرانان برای رساندن BIF به خط پایان را تحسین می کنیم ، ما عمیقا ناامید هستیم که BIF امشب به زمین نمی رسد و بیشتر به تاخیر می افتد. این امر به مذاکرات آتی آسیب می رساند و برنامه رئیس جمهور بایدن را پیچیده می کند. ما اصرار داریم که این توافق را با رای گیری قبل از آشتی خاتمه دهیم. استفان مورفی ، نماینده مشترک اتحاد سگ آبی ، در بیانیه ای گفت: “از رهبران انتظار می رود که در اسرع وقت با رأی گیری درباره دستاوردهای هر دو طرف در تاریخ حرکت کنند.”

“ما این را به عنوان مضری برای مذاکرات حزب سیاسی خود می دانیم. و در نهایت توانایی ما برای یافتن زمینه های مشترک را به خطر می اندازد. همچنین میلیون ها آمریکایی را به دلیل خواستن آب تمیز به طور ناعادلانه مجازات می کند. اینترنت پهن باند تعمیر جاده ها و پل ها و هوای گرم در اسرع وقت. “

استفانی مورفی
استفانی مورفی ناراحت است ، BIF روی زمین نخواهد بود. وی مدعی شد که مذاکرات آینده تصویب رئیس جمهور بایدن را پیچیده می کند.
AP

دیدگاهتان را بنویسید