حکاکی بدن برای کاهش وزن با روشهای جراحی و غیرجراحی


کانتورینگ بدن به فرایند استفاده از درمان های جراحی یا غیرجراحی برای کاهش چربی اشاره دارد. این تکنیک های زیبایی برای ایجاد مناطق خاصی از چربی با هدف ظاهری باریک تر به بدن طراحی شده اند. امروزه بسیاری از گزینه های مختلف طبقه بندی بدن در دسترس هستند تا گزینه های متنوعی را در اختیار شما قرار دهند. بهترین درمان بستگی به قسمتی از بدن دارد که باید تنظیم شود ، آناتومی ، اهداف و آنچه می خواهید.

پیرسینگ بدن طیف وسیعی از روش های زیبایی است که برای بهبود ظاهر بدن با تغییر اندازه یا شکل بدن طراحی شده است. جراحی مجسمه سازی بدن معمولاً برای فرم کمر ، شکم ، ران ، باسن ، بالای کمر و بالای بازوها انجام می شود. اعمال جراحی شامل برداشتن چربی اضافی یا پوست با تزریق و تزریق برای بهبود قابلیت ارتجاعی پوست است. اگر می خواهید مجسمه سازی بدن را انتخاب کنید ، پزشک وضعیت عمومی و سلامت شما را ارزیابی کرده و درمانی را که برای شما مناسب است تعیین می کند. اگر می خواهید پیکرتراشی بدن انجام دهید ، آماده رفتن هستید. کارشناسان ما در کلینیک تناسب اندام رازی پیشنهاد می دهند انواع روشهای جدید و برای رسیدن به اندام ایده آل برای شما عزیزان بی خطر است. برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت می توانید با ما تماس بگیرید لطفا تماس بگیر.

آماده سازی


قبل از بیرون آوردن بدن ، به بیمار گفته می شود:

 • آنقدر سالم باشید که به بازگرداندن عملکرد کمک کند.
 • به وزن مورد نیاز برسید.
 • با پزشک خود در مورد داروهایی که ممکن است نیاز به قطع آنها داشته باشید صحبت کنید.
 • ترک سیگار.

ممکن است به بیمار توصیه شود که مصرف داروهایی مانند داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی (NSAIDs) ، آسپرین و داروهای حاوی آسپرین را متوقف کند. ممکن است داروهایی مانند داروها قبل از عمل جراحی تجویز شوند.
در صورت نیاز به آزمایش های دیگر ، مانند آزمایش خون ، اشعه ایکس یا الکتروکاردیوگرام (ECG) ، پزشک شما را به شما توصیه می کند.

انواع تکنیک های حکاکی و نحوه انجام آن


بهترین نوع بدنسازی به فرم بدن ، اهداف و اولویت های فعلی شما بستگی دارد. برخی از انواع تکنیک های حکاکی عبارتند از:

درمان با لیزر کم مصرف

Zerona با استفاده از فناوری سرد لیزری برای حذف چربی ذخیره شده در شکم ، ران ، باسن ، بازوها و سایر قسمت های بدن ، نیاز به پوست کم انرژی را برای تجزیه سلول های چربی برای حذف چربی از پوست نشان می دهد. این چربی مانند سلولهای خارجی جذب بدن می شود و در نهایت از طریق فرآیندهای طبیعی از بین می رود.
در طول درمان با زارونا ، پزشک از یک دستگاه دستی برای کنترل قرار گرفتن در معرض اشعه در مناطق مشکل دار استفاده می کند. این دستگاه به دلیل لیزر قدرتمندی که سلول های چربی را در سلول های چربی به آب تبدیل می کند ، به پوست دست نمی زند و بیمار هیچ گونه ناراحتی را احساس نمی کند. این نوع درمان با لیزر کم چرب باعث ایجاد سوراخ های کوچکی در سلول های چربی می شود تا به آزادسازی چربی کمک کند. سیستم لنفاوی مسئول از بین بردن چربی از بدن است که بدون درمان ، خالی باقی می ماند و ابتدا سلول های چربی دیگر را آلوده می کند.

کرایولیپولیز


کرایولیپولیز روش دیگر روش کانتورینگ بدن نیست که از کنترل فشرده سازی (تقریباً 4 درجه سانتیگراد یا 39 درجه فارنهایت) برای از بین بردن غشای سلولی استفاده می کند. هنگامی که سلول های چربی آسیب می بینند ، سلول های چربی بدن تجزیه می شوند و با استفاده از روش های طبیعی حذف می شوند. جراحی کرایولیپولیز یا یکی از انواع آن تزریق چربی این نیست. بیمار در طول درمان کرایولیپولیز سوزن ، خون ، هیچ داروی روانپزشکی یا ابزار جراحی را نمی بیند. اگرچه کرایولیپلیس برای افرادی که از نظر بالینی چاق هستند توصیه نمی شود ، اما نشان داده شده است افرادی که وزن نسبتا بالایی دارند و قادر به حذف خالکوبی های سخت نیستند یا در کاهش چربی سینه و کمر مشکل دارند.

قدرت الکتریکی

فن آوری رادیو سنتی به دلایل فیزیکی ، درمان حرارتی سلولیت ایجاد می کند ، چین و چروک هایی که بر صورت و بدن تأثیر می گذارد. سلولیت با استفاده از فرکانس رادیویی قوی با قرار دادن سلول های چربی به طور مستقیم در زیر پوست از بین می رود. هنگامی که سلول های چربی از بین می روند ، مایع چرب تجزیه شده و در بدن پخش می شود و بافتی ضخیم مانند پوست ایجاد می کند که باعث سلولیت شده است.
برداشتن بافت چربی باعث تورم باسن و ران می شود ، مناطقی که سلولیت در آن تجمع می یابد و زخم های بدی ایجاد می کند که اغلب با رژیم غذایی و ورزش برطرف شدن آنها دشوار است. وقتی از فرکانس رادیویی قوی برای بازسازی یا پیر شدن پوست استفاده می شود ، با افزایش و انقباض فیبرهای کلاژن ، پوست را تقویت و نرم می کند و در عین حال خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست را افزایش می دهد.

سونوگرافی

سونوگرافی (اولتراسونیک) حذف چربی استفاده از قدرت سونوگرافی برای تحریک چربی بدن در حضور پزشک با استفاده از یک فیلم نازک برای از بین بردن چربی است. برخلاف عمل جراحی لیپوساکشن که شامل برداشتن چربی و چربی بزرگ و چربی بزرگ است ، برداشتن چربی بر اساس سونوگرافی خون نسبت به لیپوساکشن کمتر تهاجمی است زیرا پزشک می تواند به راحتی دارو را برای از بین بردن چربی به زیر پوست بمالد. خلاص شدن از شر. مانند فرآیندهای تنظیم بدن مانند صفر ، کرایولیپولیز و فرکانس رادیویی پویا ، حذف چربی با سونوگرافی روشی برای کاهش وزن نیست. در عوض ، هدف آن کاهش چربی ذخیره شده است که معمولاً در اطراف شکم ، ران و پهلوها در برابر روش هایی مانند ورزش و رژیم غذایی یافت می شود.

تزریق چربی

تزریق چربی می توان از یک روش واجد شرایط برای حذف مناطق وسیعی از چربی های ناخواسته استفاده کرد ، یا می توان از آن برای مناطق کوچک و حساس استفاده کرد. با لیپوساکشن ، پزشک می تواند با برداشتن چربی قسمت هایی از بدن را به روش دقیق و مشخص طبقه بندی کند. تزریق چربی به پزشک این امکان را می دهد که به جای برداشتن چربی ، با مجسمه سازی در هر قسمتی از بدن خطوطی ایجاد کند. امروزه لیپوساکشن یک روش ملایم تر و کمتر تهاجمی برای پیکرتراشی بدن است.

لیپیملیپیم یک روش غیر جراحی و غیر تهاجمی که با بی حسی موضعی انجام می شود می تواند چربی سلولی را در یک جلسه به میزان قابل توجهی کاهش دهد. با استفاده از ابزاری که برای پاکسازی سلول در یک چرخش 360 درجه استفاده می شود ، روش فیزیوتراپی سلول ها را بدون آسیب رساندن به پوست و سلول ها درمان می کند.

توئی توئی

توئی توئی این تکنیکی است که می تواند با انواع مختلف گزینه های حکاکی مورد استفاده قرار گیرد. در طول تزریق چربی ، پزشک از لیپوساکشن پوست برای از بین بردن چربی استفاده می کند ، که معمولاً در مناطقی مانند شکم یا ران ها یافت می شود. سپس پزشک چربی را تزریق می کند و آن را در مناطقی که بیمار می خواهد بیشترین صدایش را در آن ناحیه به دست آورد تزریق می کند. از تزریق چربی می توان برای کانتور نواحی مانند قفسه سینه سر suilapalapa برای استفاده.

لیفتلز

تکنیک های جراحی لیفتینگ زیادی وجود دارد که می توان برای کانتورینگ بدن نیز استفاده کرد. این روشها برای افرادی که پوست چرب دارند م moreثرتر است تا اینکه به کیسه های بزرگ چربی اضافه شود. پزشک به طور منظم مجسمه سازی بدن را انجام می دهد ، از جمله: آسیب قفسه سینهباسن را بلند کنید ، مامان دستت را بلند کن به در مورد بیمار مورد نظر ، یک عمل جراحی مانند لیفت ممکن است نتایج قابل توجهی نسبت به روش های غیر جراحی داشته باشد.

ترمیم بعد از کنده کاری


امروزه اکثر انتخاب های بدن استرس زا نیستند و به زمان کمتری برای بهبود نیاز دارند و در نتیجه ناراحتی و تورم کمتری ایجاد می شود.
با بهبودی بیمار ، ممکن است درد ، کبودی ، تورم و سرگیجه در اطراف محل جراحی احساس شود. معمولا. پزشک ممکن است در صورت نیاز دارو تجویز کند.
به بیماران دستور داده می شود که در طول روز بعد از عمل از جایتان بلند شده و راه بروند. ممکن است بیمار برای پوشاندن ناحیه یا نواحی نیاز به پوشیدن لباس داشته باشد. او همچنین ممکن است نیاز به تزریق جوراب و هپارین داشته باشد. تا زمانی که پزشک به شما دستور ندهد از وزنه برداری ، تمرینات با وزنه ، شنا و تمرینات با وزنه خودداری کنید.
اگر بیمار دچار اسهال ، معده درد یا نارسایی قلبی شد ، باید فوراً به پزشک مراجعه کند.

چیز خطرناک


برخی از خطرات که ممکن است با جراحی کانتور بدن همراه باشد عبارتند از:

 • خونریزی زیاد از ناحیه عمل.
 • تظاهرات بصری و برجسته شامل زخم کلوئید و هیپرتروفی است. این تکمیل های قرمز رنگ و ضخیم ممکن است در برش برش خورده دیده شوند. ممکن است خارش دار ، دردناک و خارش دار باشد ، اما تهدیدی برای سلامتی نیست.
 • ممکن است عفونت در برخی موارد نیاز به درمان با دارو یا جراحی بیشتر داشته باشد.
 • به تزریق ، پانسمان یا محلول های پاک کننده پاسخ دهید
 • تشکیل لخته خون
 • پوست ، کبودی و تورم در اطراف ناحیه یا ناحیه آسیب دیده

تاو


عواملی که ممکن است بر هزینه تأثیر بگذارند شامل تجربه جراح و نوع نمونه های مورد استفاده است.
هزینه های مربوط به این روش ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • هزینه جراحی ها
 • هزینه جراحی یا بستری شدن در بیمارستان
 • بیهوشی را برنامه ریزی کنید
 • مواد مخدر
 • لباس بعد از جراحی
 • مدل مدل سازی

سوالات متداول در مورد مجسمه


برخی از سوالات متداول در مورد طراحی و پیکرتراشی بدن عبارتند از:

چه قسمت هایی از بدن برای انجام عمل زیبایی مناسب است؟

تقریباً هر ناحیه ای از بیمار که نیازی به جیب چربی ندارد می تواند توسط بدن مجسمه اصلاح شود. مناطق تحت درمان بسیاری از پزشکان:

 • چانه و گردن
 • نفس کشیدن
 • suilapalapa
 • زانو ها
 • پنج
 • داخل و خارج زخم ها
 • در دو طرف سنگ شیرجه بزنید
 • سولوگاتیتی
 • در وسط کمر بچسبانید
 • با تشکر

چگونه می توانم بفهمم که یک برنامه کاربردی خوب هستم؟

افراد سالم اغلب به وزن ایده آل خود نزدیک هستند ، اما قسمت هایی از بدن وجود دارد که باید جوان شوند. بدن قادر به تخلیه قسمت های بدن است ، اما برای مراقبت از پوست مناسب نیست. بهترین متقاضیان مجسمه سازی بدن از سلامت عمومی برخوردارند و منابع لازم را برای نتایج خود در اختیار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید