حمایت همه فدراسیون هاکی خراسان جنوبی


به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، محمدحسین خسروی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی ظهر امروز در مجمع عمومی انتخاب رئیس هیئت هاکی تیم هاکی اظهار داشت: در سال ۱۳۸۵، در سال ۱۳۸۰، به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان خراسان جنوبی برگزار شد.

وی هاکی را ورزشی جدید و مفرح عنوان کرد و افزود: با ارائه برنامه های راهبردی و ایجاد جاذبه های ذاتی می توان این ورزش را یکی از ورزش های پرطرفدار برای ورزشکاران خراسان جنوبی دانست.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان تصریح کرد: با وجود محدود بودن تعداد بازیکنان هاکی در استان، حضور ۴۵ مربی و ۹ داور کارت در این رشته ورزشی ممکن است در معرفی و توسعه آن نقش داشته باشد.

خسروی با اشاره به مظلومیت هاکی در خراسان جنوبی گفت: در تخصیص اعتبارات و تجهیزات امکانات این رشته ورزشی نیازمند حمایت فوری فدراسیون هستیم.

وی بر برنامه های اصولی هیات هاکی خراسان جنوبی تاکید کرد و خاطرنشان کرد: تدوین تقویم ورزشی و چشم انداز روشن در این رشته ورزشی باید به گونه ای باشد که به تعالی هاکی در استان کمک کند.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با اشاره به ضعف زیرساخت های ورزشی گفت: در حالی که سرانه ورزش کشور ۹۵ سانتی متر مربع است، این رقم در استان ۵۱ سانتی متر مربع است که نشان می دهد. یک تفاوت بزرگ.”

خسروی با بیان اینکه ارتقای زیرساخت های ورزشی در خراسان جنوبی به رشد و توسعه ورزش استان کمک می کند، افزود: فدراسیون های ورزشی باید در تخصیص اعتبارات به خراسان جنوبی توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان علاوه بر نظارت بر برنامه های هیئت های ورزشی، بر اجرای برنامه های روسای هیئت های ورزشی نیز نظارت خواهد داشت.

انتهای پیام/ ۶۹۰۱۴
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید