حل مشکلات مناطق محروم قم در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، احمد حاجی زاده ظهر یکشنبه در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دولت اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که در هفته دولت باید مورد توجه قرار گیرد، دیدارهای مردمی و دیدارهای حضوری مسئولان و دستگاه های اجرایی است. مردم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم گفت: مردم من شماره ام را می دانم مشکلاتی که دارند همچنان به انقلاب اسلامی وفادار است و باید قدر این ملت را دانست و مدیران و مسئولان دستگاه ها در هفته دولت در مساجد حضور داشته باشند.

حاجی زاده ادامه داد: تلاش برای رفع مشکلات استان از سوی برخی نهادها و مدیران جهادی است و باید به صورت شبانه روزی این موارد به مردم اطلاع رسانی شود و گزارش اقدامات انجام شده ارائه شود زیرا این امر موجب دلگرمی مردم می شود.

وی با تاکید بر ارتباط مستمر مدیران با رسانه ها گفت: مدیران باید دوره های آشنایی با رسانه ها را بگذرانند و از اهمیت کار رسانه ها و نقش آنها در اطلاع رسانی آگاه باشند.

حاجی زاده گفت: برخی روابط عمومی دستگاه ها خوب کار نمی کنند و در طول هفته دولت باید از این ظرفیت برای اطلاع رسانی حداکثری اقدامات انجام شده استفاده کند.

وی با اشاره به اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها گفت: دولت سیزدهم در سال اول فعالیت خود ارز ترجیحی را حذف کرد که اقدامی جسورانه بود و در واقع زمینه ساز اقدامات بعدی دولت شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم از مدیران خواست بازدید از مناطق محروم و محروم و رسیدگی به مشکلات این مناطق را در دستور کار قرار دهند.