حضور شرکت های دانش بنیان سمنان در نمایشگاه بین المللی ارمنستان


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان، سیدیاسر حسن پور مدیرکل ارتباطات و فناوری استانداری سمنان از برنامه ریزی برای حضور فعال در نمایشگاه بین المللی ITECH ارمنستان خبر داد. .

وی گفت: شرکت جاپکو یکی از شرکت های دانش بنیان بومی استان سمنان به عنوان شریک برگزارکننده این نمایشگاه است و شرکت های دانش بنیان استان سمنان می توانند با شتاب دهنده جاپکو (مرکز توسعه و نوآوری تعاونی سمنان) همکاری کنند. ) دستاوردهای خود را در ایروان به نمایش بگذارند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان بیان کرد: شرکت های دانش بنیان این استان می توانند با ثبت حدود ۲۸ دارایی در سامانه غزل از حمایت ۹۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری بهره مند شوند.

حسن پور خاطرنشان کرد: طبق مذاکرات انجام شده، شرکت های حوزه فناوری اطلاعات استان سمنان که از طریق جاپکو برای حضور در این نمایشگاه اقدام کنند، از تخفیف ۱۰ درصدی در هزینه اجاره غرفه نمایشگاه و برخی خدمات ویژه در ایروان برخوردار خواهند شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با بیان اینکه حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی ایروان فرصت مناسبی برای معرفی و صادرات محصولات و خدمات به بازار ارمنستان و بازارهای اروپایی است، ادامه داد: ارمنستان کشوری بزرگ است. افتخاری برای بخش ICT استان

فعالیت نمایشگاه از ۱۶ تا ۱۸ تیرماه ادامه خواهد داشت و آخرین مهلت ثبت نام شرکت های دانش بنیان از ۱۰ خردادماه در سامانه غزل به نشانی www.inif.ir امکان پذیر است.

انتهای پیام/ ۲۵۶۸ / س /
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید