حضور سرزده استاندار قم در اردوی مردمی اربعین


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، سید محمدتقی شاهچراغی عصر دیروز با حضور در محل قرارگاه مردمی اربعین استان قم در صحن امام حسن عسکری(ع) مسجد مقدس جمکران از روند اجرای احکام و خدمات رسانی به زائران بازدید کرد. اربعین حسینی

وی در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه قرارگاه اربعین از سال ۱۳۹۵ شروع به فعالیت کرده است، گفت: خادمان این قرارگاه کسانی هستند که عاشق سیدالشهدا(ع) و سفر کربلا هستند اما در قم ماندند. برای خدمت به زائران و آنها صادق و مخلص هستند.مردم در این اردوگاه فعالیت می کنند.

استاندار قم گفت: اربعین با رهبری مردم برگزار می شود و سازمان ها و نهادها زمینه فعالیت و خدمت رسانی به زائران امام حسین (ع) را فراهم می کنند.

وی ادامه داد: خدا را شاکریم که در رکاب سیدالشهدا(ع) چنین انسان های دوست داشتنی و پرتلاشی داریم. امسال شاهد مشارکت پرشور مردم در برپایی موکب ها برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی بودیم.

شاهچراغی در پایان خاطرنشان کرد: اقدامات و فعالیت های قرارگاه مردمی اربعین استان قم بسیار شایسته است و ما در اینجا به سهم خود از خدمتگزاران و تمامی تلاشگران این قرارگاه تشکر و قدردانی می کنیم.

انتهای پیام/۷۸۰۳۳
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید