حاشیه های بدمینتون زنجان کنار گذاشته می شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، جواد بازرگان بعدازظهر چهارشنبه در مجمع انتخابات هیئت بدمینتون استان زنجان که با حضور دبیر فدراسیون در سالن همایش های اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، با تاکید بر اینکه بدمینتون زنجان حاشیه باید کنار گذاشته شود ، بیان کرد: آنچه تا به امروز باعث پسرفت جایگاه بدمینتون زنجان شده، وجود حاشیه است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مسئولیتی که امروز بر عهده ما گذاشته شده فرصتی ارزشمند و بسیار کوتاه است که باید از آن به درستی استفاده کنیم، خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده است افرادی که در انجام وظایف خود ثابت قدم هستند توانسته اند به عنوان الگو در ارتقای جامعه عمل کنند. . .

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه در عرصه ورزش باید از تجربیات پیشکسوتان به خوبی استفاده کرد، یادآور شد: امروز زمینه برای فعالیت و حضور جوانان در این عرصه فراهم شده است. از این رو انتظار داریم قدر گذشته را بدانید، از مهارت های این رشته به درستی برای جبران عقب ماندگی ها در این زمینه استفاده کنید.

بازرگان با تاکید بر اینکه یکی از رویکردهایی که انتظار داریم هیئت جدید بدمینتون استان مدنظر داشته باشد، توجه ویژه به شهرستان ها است، خاطرنشان کرد: علاوه بر توجه به شهرها، باید در حوزه عمومی نیز ورود جدی داشته باشیم. چرا که از دل این برنامه ها می توانیم عملکرد قابل قبولی در عرصه لیگ داشته باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه وجود زیرساخت های قوی در این حوزه می تواند کمک شایانی به فدراسیون برای برگزاری رویدادها و میزبانی های مختلف کند، گفت: باید به گونه ای عمل کنیم که بدمینتون زنجان به وضعیت واقعی خود بازگردد. محل.

گفتنی است در مجمع انتخاباتی هیات بدمینتون استان زنجان غلامرضا باقری با ۱۲ رای به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.