جومان ویلیامز وکیل عمومی به دنبال فرماندار است.


جومان ویلیامز ، وکیل عمومی شهر نیویورک هدف استاندار است این دو در اولین دیدار خود با فرماندار کتی هوسول ، در سال 2018 با یک بازی شگفت آور دشوار برای ستوان فرماندار روبرو شدند ، که در آن ویلیامز نزدیک به 47 درصد آرا را به دست آورد.

ویلیامز روز سه شنبه اعلام کرد که مدارک لازم را برای تشکیل یک هیئت رای گیری در کمیسیون انتخابات ایالت نیویورک ارائه می دهد. هوچول قبلاً گفته است که قصد دارد دوره خود را تکمیل کند.

“من تمام دوران حرفه ای خود را گذراندم تقریباً تمام زندگی فشار و حمایت و مبارزه برای مردم ویلیامز در بیانیه ای با اعلام اعلام پیشنهاد جدید فرمانداری گفت: “در برابر بی عدالتی و سکون ،” در حال حاضر دولت ما در تلاش است تا از همه گیری بهبود یابد. و حرکت از دوران سمیت رسوایی ها ، خودخواهی ها و شخصیت ها مانع پیشرفت هستند. من همیشه به خدمات عمومی اختصاص داده ام. و در چند هفته آینده من در حال بررسی این هستم که چگونه می توانم تمام تلاش خود را برای بازسازی نیویورک انجام دهم. “

شورای حکام جدید ویلیامز ، که اولین بار توسط نیویورک تایمز گزارش شد ، غیر منتظره بود. اندکی پس از استعفای اندرو کوومو فرماندار سابق ماه گذشته. یک مدافع عمومی مهمان برنامه برایان لرر WNYC بود ، جایی که از او پرسیده شد که آیا به فکر فرمانداری ستوان جدید است؟ پاسخ او این لحظه را پیش بینی کرده بود.

“تفاوت های زیادی بین ما دو نفر وجود دارد. و ما چگونه فکر می کنیم دولت باید جلو برود چگونه باید از موقعیت استفاده کرد؟ و آنچه در آلبانی مورد نیاز است این چیزها فقط ناپدید نمی شوند ، ”ویلیامز در WNYC گفت. این بحث بعدی است. و این موضعی نیست که من به آن علاقه دارم. ” این باعث شد برخی گمانه زنی کنند که آیا او قصد دارد برای پست بالاتر پیشنهاد بدهد یا خیر.

اگر ویلیامز اقدام رسمی انجام دهد حامیان گفتند که گفتگو در مورد موضوعاتی که وی در طول مدت حضورش در شورای شهر و دفتر وکالت عمومی – اصلاحات عدالت کیفری – ایجاد کرده است. مسکن ارزان قیمت و برابری

هوچول ، در عین حال ، تأکید کرد که از مشکلات پیش روی 11 زنی که شکایات آنها در گزارش دفتر دادستانی کل کشور ثبت شده است ، بی اطلاع است. ویلیامز می تواند سوال کند که آیا ستوان ، که با هدف ایجاد تعادل در فرماندار انجام می شود ، می تواند آن را شناسایی کند؟ آن مشکلات دیر یا زود در طول نبرد خود با هوچول به عنوان معاون فرماندار در سال 2018 ، او این دفتر را به عنوان بررسی قدرت فرماندار در نظر گرفت.

ماه آینده ، ویلیامز قصد دارد یک شورای مشورتی متشکل از سایر مقامات منتخب تشکیل دهد. همراه با سازمان دهندگان و حامیان جامعه از سراسر ایالت. در حالی که او یک تور گوش دادن در سراسر کشور ترتیب داد.

برد لندر ، شورای شهر و نامزد دموکرات ها برای مدیران شهر ؛ آنتونیو رینوسو ، مشاور بروکلین و نامزد ریاست جمهوری و تیفانی گاریگا ، رهبر اکثریت مشترک هادسون ، اولین اعضای شورای مشورتی هستند. با این کار در مورد استراتژی کمپین و اولویت های سیاستگذاری مشاوره ارائه می شود.

سخنگوی کمپین فرماندار هوچول هنوز به درخواست اظهار نظر در مورد بازگشایی پنل ویلیامز پاسخ نداده است.

هوچول روز سه شنبه در آلبانی بود و در مراسم یادبود سالانه پلیس سخنرانی کرد. روز قبل ، او در برانکس و کوئینز در دو رویداد جداگانه حضور داشت که به گفته او اولویت های اصلی او بود: مبارزه با شیوع COVID-19 و ارائه کمک. مستقیماً به نیازمندان نیویورکی. در این مورد ، ساکنان بدون سند آسیب دیدند بقایای طوفان ایدا

هوچول با سنگینی دفتر اداری در پشت سر خود ، هفته های اول خود را در این اداره گذراند تا کارکنان خود را پر کند و به سرعت بر اساس قوانین و پروژه های متوقف شده که اغلب توسط مقامات منتخب اعلام می شد ، و بسیاری از حامیان جامعه عمل کرد.

ویلیامز تنها کاندیدایی نیست که ممکن است بخواهد هوسوک را به چالش بکشد. CNBC هفته گذشته گزارش داد که لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالت در حال بحث در مورد اقدامات احتمالی فرماندار در سال آینده است. او قرار است صبح چهارشنبه با انجمن برای نیویورک بهتر صحبت کند ، یک سازمان غیرانتفاعی متشکل از رهبران شرکت ها. سازمان غیر انتفاعی و برخی از شهروندان نخبه شهر یک رویداد صبحانه نیمه معمولی ترتیب داده اند. مشخص است که رهبران منتخب ایده های مهم جدید سیاست گذاری را اعلام کرده اند.

از نظر جیمز ، تصمیم برای تصدی فرمانداری پیچیده تر شده است ، زیرا متحدان کوئومو ، از جمله وکیل و سخنگوی فعلی وی ، جیمز را متهم به انجام تحقیقات ناعادلانه با الهام از جاه طلبی های سیاسی خود کردند. این حملات به احتمال زیاد در طول مبارزات اصلی دوباره رخ می دهد. تصمیم گیری برای تصدی فرمانداری همچنین به معنای استفاده از فرصت برای خدمت به عنوان دادستان کل ایالت است ، که یک مزیت خودکار در هر مسابقه اولیه است.

برای ویلیامز آن خطرات اعمال نمی شود همانطور که پیشنهاد ستوان 2018 به عنوان شورای شهر نیویورک در آن زمان انجام شد. وی پس از باخت به مقام خود بازگشت. اگر او در انتخابات عمومی نوامبر امسال برای حامیان عمومی پیروز شود او حداقل تا سال 2025 مدافع عمومی خواهد بود ، حتی اگر پیشنهاد فرمانداری ناموفق باشد. با امکان درخواست مجدد برای دوره دیگری در این شهر پس از

دیدگاهتان را بنویسید