جهرم در زمینه شرکت های دانش بنیان پیشتاز است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مهدی شفیعیان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر جهرم گفت: امروز به برکت تعامل، همراهی و یکدلی مسئولان در جهرم اتفاقات میمون و مبارکی در حال رخ دادن است.

وی با اشاره به اینکه افکار عمومی در بحث اقتصادی مطالبه دارند و جهرم در بحث شعار سال پیشگام بوده است، افزود: این شهرستان در زمینه ایجاد مرکز رشد فناوری و شرکت‌های دانش بنیان در میان شهرستان‌های فارس پیشتاز است.

فرماندار ویژه جهرم با اشاره به اینکه افکار عمومی در بحث اقتصادی مطالبه دارند، عنوان کرد: جهرم در بحث شرکت‌های دانش بنیان از ظرفیت خوبی برخوردار بوده که باید نسبت به ایجاد و توسعه اشتغال در این شهرستان گام‌های بیشتری برداشته شود.

وی همچنین با اشاره به بحث تحول اقتصادی نیز گفت: هدفمندی یارانه‌ها سیاست مهم دولت است و همراهی مردم می‌تواند اقتصاد پویا تری را برای تحول در جامعه ایجاد کند.

شفیعیان اشاره به اینکه در این زمینه باید دولت را همراهی کرد، افزود: اجازه نمی‌دهیم اقلام اساسی در شهر محدود شود.

وی با اشاره به اینکه با اجرای صحیح این طرح حداقل هفت دهک جامعه می‌توانند قدرت خرید بهتری داشته باشند، عنوان کرد: نظارت‌ها را ادامه می‌دهیم و تلاش می‌کنیم روزهای بهتری برای مردم شهرمان رقم بخورد.