جهاد تبیین کننده و خدمت به مردم از مهمترین فضایل انقلاب اسلامی است


به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سردار علی آزادی ظهر امروز در همایش تجلیل از سرداران امر به معروف و نهی از منکر کردستان، فقر، فساد، تبعیض، بی عدالتی، فساد مالی، بداخلاقی، نافرمانی و نافرمانی را برشمرد. حجاب غلط به عنوان شر جامعه و یادآور شد: امروز دشمنان نظام اسلامی در صدد ترویج بدحجابی و حجاب در جامعه هستند.

وی حفظ نظام جمهوری اسلامی را بزرگ‌ترین کار دانست و گفت: فرماندهی انتظامی استان برای انجام این مهم و حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی مانند جهاد تلاش می‌کند.

سردار آزادی جهاد تبیین و خدمت به مردم را یکی از فضایل مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: در عصر کنونی که عصر انفجار اطلاعات نامیده می شود، ترویج فضایل از جمله جهاد است. توضیح از اهمیت خاصی برخوردار است.

با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، خدمتگزاران به مردم در واقع در حال مبارزه با آمریکا هستند و تصریح کرد: مسئولان نظام اسلامی باید در انجام وظایف خود خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام اسلامی با تبلیغات گسترده در صدد ناامید ساختن مردم از نظام هستند، افزود: باید با ارائه خدمات مطلوب به مردم و جلب رضایت مردم، امید به جامعه تزریق شود.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۸۵
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید