جزئیات پنج معامله که در رای گیری نوامبر شما ظاهر شده است.


این فقط رقابت برای شهردار شهر نیویورک نیست که در نوامبر امسال در حال رای گیری است. همچنین پنج پیشنهاد وجود دارد که در صورت تصویب ، بلافاصله از 1 ژانویه 2022 اجرایی می شوند و در قانون اساسی ایالت ایالات متحده گنجانده می شود. این امر تصحیح آن را در آینده برای قانونگذاران ایالتی دشوار می کند.

رای دهندگان ملزم به رای دادن به “بله” یا “نه” در مورد همه پیشنهادات نیستند. برخی از پنج پیشنهاد پیشرفت های ساده هستند. به قانون اساسی ایالت در حالی که سایر پیشنهادات این پیامدهای قابل توجهی برای قانونگذار ایالت و حزب قدرتمند دارد.

در اینجا آنچه باید قبل از ورود به غرفه رای گیری بدانید ، آمده است.

پیشنهاد رای گیری شماره 1: به روز رسانی روندهای ولسوالی ایالتی دیگر

ایالت نیویورک در حال حاضر در حال تهیه پیش نویس سنا ، مجلس نمایندگان و مناطق کنگره است که عموماً به عنوان مناطق جدید شناخته می شوند. برای اولین بار در تاریخ ایالت تنها این مسئولیت به عهده قانونگذار ایالت گذاشته شد که منجر به استیضاح شد. با کمیته مستقل تخصیص بودجه (IRC) که به تازگی تشکیل شده است به اشتراک گذاشته می شود.

این کمیته 10 نفره شامل چهار نامزد جمهوری خواه است. چهار نامزد دموکرات و دو نامزد جمهوری خواه و دموکرات دیگر ، نامزد جمهوری خواه و دموکرات. این برای اولین بار در سال جاری پس از همه پرسی قانون اساسی در سال 2014 ملاقات شد. سازندگان نقشه دو پیشنهاد نقشه منتشر کرده اند. پس از انتشار آمارهای جدید سرشماری ایالات متحده در یک دهه گذشته ، IRC در حال تدوین این خطوط جدید است.

اما اکنون ، تحت پیشنهاد رای گیری شماره 1 ، ایالت ها می خواهند شیوه کار کمیته را تغییر دهند. پیشنهاد رای گیری از رای دهندگان می خواهد تصمیم بگیرند که آیا قوانین ایالت را می توان به موارد زیر بهبود بخشید:

  • این قانون را حذف می کند که می گوید کمیسیون ها باید دارای یک کمیته اجرایی مشترک باشند که متشکل از یک کمیته تعیین شده توسط جمهوری خواهان و یک کمیته دموکرات است.از آنجا که هیئت مدیره در حال حاضر دو مدیر اجرایی دارد این قانون پیشنهادی بر روند منطقه بندی فعلی تأثیر نمی گذارد. اما می تواند در دهه های آینده تأثیر داشته باشد. زمانی که انتظار می رود کمیته دوباره ملاقات کند با دادن فرصت برای انتخاب دو مدیر اجرایی توسط یک حزب این کار ظاهر دو حزبی را از بین می برد. این مأموریت کمیسیون را حفظ می کند تا روند نقشه برداری را از نظر سیاسی آزاد نگه دارد.
  • زمان را کوتاه کنیدقانونگذار ایالت می تواند توزیع نقشه های جدید را تأیید کند. یا رد کنید و دوباره به هیئت مدیره ارسال کنید تا دوباره امتحان کنید. تحت پیشنهاد مهلت تغییر می کند و مدت زمان ارسال نقشه های جدید دو هفته کوتاه می شود. اگر قانونگذار ایالت برای بار دوم نقشه را رد کند قانونگذاران اکنون می توانند شروع به ترسیم نقشه های خود کنند. این باید توسط نمایندگان مجلس و استاندار تأیید شود. این پیشنهاد برای جدول زمانی فشرده به عنوان ایجاد سناریویی مطرح می شود که در آن کمیسیون کمی فرصت خواهد داشت تا بر روی نقشه به توافق برسد و به قانونگذار ایالت اجازه دهد نقشه خود را ایجاد کند.

    با این حال ، مهلت کوتاهتر راهی برای قانونگذاران ایالتی است که این نقشه ها را به موقع تهیه کنند تا نامزدها در ماه ژوئن جمع آوری امضا برای رای گیری اولیه را آغاز کنند. ده سال دیگر ، نقشه ها باید بین 1 نوامبر تا 15 نوامبر به عنوان یک پیشنهاد ارائه شوند.

  • اطمینان حاصل کنید که همه افراد در ایالت نیویورک در فرآیند تغییر مکان حساب می شوند. در صورتي كه اداره سرشماري تصميم بگيرد كه آنها را در شمار خود قرار دهد. این شامل غیر شهروندان و کسانی است که در مناطق بومی آمریکا زندگی می کنند. که اکنون نامیده می شود “بیگانگان” ، اگرچه این پیشنهاد در حال حاضر در قانون ایالت است. اما در قانون اساسی ایالت ذکر نشده است. در نتیجه حفاظت کمتری ایجاد می شود این پیشنهاد همچنین کلمه “بیگانه” را حذف می کند.
  • اجازه دهید به اصطلاح در صورت موافقت یا رد نقشه منطقه از سوی قانونگذاران مجمع عمومی و سنا ، “اکثریت ساده” وجود دارد ، در صورت موافقت هفت از 10 کمیته با نقشه. در حال حاضر ، قوانین تصویب این نقشه ها به دو سوم قانونگذار نیاز دارد. که معیاری به نام اگر مجلس و سنا تحت کنترل یک حزب باشند ، “قدرت عالی”. این پیامدهای گسترده ای دارد ، زیرا احزاب قدرتمند می توانند بدون کمک گروه های اقلیت به نقشه منطقه وارد شوند. فرصت ها را باز کنید
  • اطمینان حاصل کنید که بازداشت شدگان بر اساس جایی که در حال حاضر در زندان هستند حساب نمی شوند. اما با آخرین آدرس منزل شناخته شده این بدان معناست که ساکنان شهرستان راکلند که در تسهیلات اصلاحی کلینتون در شهرستان کلینتون بازداشت شده اند ، ساکنان شهرستان راکلند شمرده می شوند. این مقررات می تواند جمعیت را در انتهای جنوبی شهر نیویورک افزایش دهد. این می تواند به منابع بیشتری منجر شود. اگرچه این ماده در حال حاضر در قانون ایالت است. اما در قانون اساسی نیست. و پیامدها در مورد تهیه نقشه های جدید در سطح پارلمان اعمال خواهد شد.
  • تعداد مناطق سنای ایالتی را به 63 ولسوالی تنظیم کنید.مانند امروز ، به جای 50 مورد در قانون اساسی ؛
  • حذف مفاد به اصطلاح “مرز را مسدود کنید”نقشه نگاران می توانند محدوده هایی ایجاد کنند که محله شما را به مناطق جداگانه قانونی تقسیم کند. این امر باعث شده است که محله هایی مانند ریچموند هیل و پارک ازن جنوبی در کوئینز تبدیل به زمین های بایر شده و نماینده هفت منطقه تشکیل دهنده باشند. قوانین پیشنهادی یک سیستم سختگیرانه تر برای جلوگیری از قرار دادن نقشه سازان در ایجاد مناطق مرزی در قلب محله ها ایجاد می کند. که قدرت را کاهش می دهد

(رأی “بله” یا “نه” در مورد این پیشنهاد شامل کلیه اصلاحات می شود.)

پیشنهاد رای گیری شماره 2: حق پاکسازی محیط زیست

پیشنهاد متمم این خط را به منشور حقوق ایالت اضافه می کند: “هر شخص حق دارد هوا و آب تمیز کند. با این حال ، این پیشنهاد مبهم است که اگر دولت نتواند این تضمین را برای نیویورکی ها بدهد ، چه اتفاقی می افتد.

گروه های زیست محیطی مانند شورای دفاع از منابع طبیعی (NRDC) ، یک گروه مدافع که خواستار حفاظت بیشتر از محیط زیست است. قدردانی از این پیشنهاد به عنوان راهی آسان. اما در تضمین محیط سالم م effectiveثر است. در بیانیه ای که در حمایت از قانون در وب سایت قرار داده شده است این گروه گفت اصلاحات صورت گرفته است آنها به اصلاحات مشابهی که در پنسیلوانیا و مونتانا تصویب شده اشاره می کنند. که منجر به حفاظت بیشتر از محیط زیست می شود

در ادامه جزئیات پیشنهاد اتحادیه زنان رای دهنده که مزایا و معایب چنین پیشنهادهایی را خلاصه می کند ، دنبال می شود. می توان سادگی مفاد را ارائه کرد. “انعطاف پذیری زیادی برای دادگاه های نیویورک در تفسیر و اجرای شرایط. جزئیات بیشتر در مورد اجرای قانون و باید شامل تعاریف ، وظایف و تعهدات مربوط به حقوق محیط زیست باشد. “

پیتر ایوانوویچ ، مدیر اجرایی مدافعان محیط زیست NY ، که کمپین پیشبرد این پیشنهاد را در سال 2017 رهبری کرد ، به Gothamist/WNYC گفت. که زبان نهاد قانون برای کار طراحی شده است “مطابق با ساختار حاکمیت موجود”

“دیگر بحث کنترل آلودگی نیست. این در مورد جلوگیری از آلودگی است. “ایوانوویچ گفت.

پیشنهاد رای گیری شماره 3: ثبت نام رای ده روزه را کوتاه کنید

این پیشنهاد شرط ثبت نام برای رای دهی حداقل 10 روز قبل از انتخابات در قانون اساسی ایالت را حذف می کند. قانونگذار ایالتی باید قانونی را تصویب کند که به شما اجازه می دهد کمتر از 10 روز قبل از انتخابات برای رای دادن ثبت نام کنید.

رای گیری “بله” می تواند زمینه را برای ثبت نام رای دهندگان در همان روز فراهم کند.

پیشنهاد رای گیری شماره 4: درخواست رای گیری بدون عذرخواهی

در حال حاضر ، تنها راه اخذ رأی برای غایبان این است اعلام کنید که بیش از حد بیمار یا معلول هستید تا به محل رای گیری نرسید. یا در ناحیه ای که برای رای دادن در روز انتخابات ثبت نام کرده اید ، نباشید این پیشنهاد به شما کمک می کند بدون هیچ توضیحی رأی گم شده را دریافت کنید. اما مانند پیشنهاد شماره 3 رای گیری ، قدم بعدی قانونگذار ایالت است که قوانین ایالتی را وضع کند.

اندرو کوئومو ، فرماندار پیشین ، به دلیل همه گیری همه گیر ، یک روند رای موقت بدون عذرخواهی ایجاد کرده است. اما پیشنهاد شماره 4 رای دهی این امتیاز را برای همیشه به قانون اساسی اضافه می کند. نتیجه می تواند آرای مفقود شده را در زمان بسته شدن انتخابات به یک معامله واقعی تبدیل کند. همانطور که در جریان رقابت شهردار دیدیم.

پیشنهاد رای گیری شماره 5: گسترش مرزهای دادگاه مدنی نیویورک

در حالی که قضات دادگاه مدنی شهر نیویورک می توانند دعاوی حداکثر 25000 دلار را بشنوند و از سال 1983 حکمیت کنند ، این پیشنهاد به آنها اجازه می دهد تا دو برابر حداکثر فعلی پرونده ها را بشنوند و تصمیم گیری کنند.

اگر این پیشنهاد معتبر است این امر باعث کاهش حجم کار قضات در دادگاه عالی ایالتی می شود. مزیت اضافی برای شما زمان انتظار کمتر برای رسیدگی به پرونده شما در دادگاه مدنی نیویورک در مقایسه با دادگاه عالی ایالتی است که اغلب تحت سلطه است. بنابراین به جای اینکه ماه ها منتظر رسیدگی به پرونده خود در دیوان عالی باشید. ممکن است چندین هفته طول بکشد.

دیدگاهتان را بنویسید