جزئیات وام ۱۰۰ میلیون تومانی بانک کشاورزی + میزان پرداختی ها


بانک کشاورزی در قالب طرح باران ۱۰۰ میلیون تومان به مشتریان واجد شرایط خود وام می دهد. این تسهیلات به سپرده گذاران فعلی ارائه می شود.

برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ در مورد وام های بانکی، اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپرس به نقل از رده بندی، مشتریان بانک کشاورزی برای دریافت این وام ها باید حداقل ۵ میلیون تومان سپرده گذاری کنند. مدت سپرده گذاری برای دریافت این وام حداقل دو ماه می باشد. متقاضیان این وام ها باید ضامن رسمی داشته باشند. نرخ سود این طرح با توجه به انتخاب مشتریان متفاوت است. اما حداکثر سود این تسهیلات ۱۸ درصد و مدت بازپرداخت آن ۲۴ ماه است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

مبلغ هر پرداخت با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت بازپرداخت ۴ میلیون و ۹۹۲ هزار و ۴۱۰ تومان است. کل سود این وام ۱۲ میلیون و ۹۷۶ هزار و ۳۳۳ تومان و مبلغ کل تسهیلات و سود آن ۱۱۲ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان خواهد بود.

جدیدترین تسهیلات حمایتی بانک کشاورزی

بانک کشاورزی در سال ۱۳۱۲ فعالیت خود را برای حمایت از بخش کشاورزی و زیربخش های آن آغاز کرد. یکی از ماموریت های بانک تامین مالی بخش کشاورزی و زیربخش های آن به عنوان بخش مولد اقتصاد است. در حال حاضر بانک کشاورزی دارای ۱۸۱۷ شعبه و ۵۰ واحد ارائه دهنده خدمات ارزی و بین المللی است.

آخرین اقدام بانک کشاورزی در حمایت از بخش کشاورزی، اعطای تسهیلات به واحد پرورش قارچ خوراکی رنجبرکن بود. ظرفیت این واحد ۲۰۰ تن در سال است و چند روز پیش در روستای قاسم آباد به بهره برداری رسید. کل سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی این طرح ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده که ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی تامین شده است. این طرح زمینه اشتغال ۱۰ نفر را فراهم کرد.

انتهای پیام/

مربوط به: بانک کشاورزی

برای دسترسی سریعتر: