جدیدترین مرسدس بنز AMG Super Sport رونمایی شد (فیلم)


مرسدس بنز به تازگی از مرسدس AMG ONE رونمایی کرده است، ابرخودرویی که از همان موتور مورد استفاده در اتومبیل های مسابقه فرمول یک استفاده می کند. این کوپه دو نفره مجهز به موتور شش سیلندر توربو است که در کنار موتورهای الکتریکی قرار گرفته است. در ادامه ویدیوی معرفی مرسدس AMG ONE را مشاهده خواهید کرد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش Camapress، تنها ۲۷۵ دستگاه از این خودرو ساخته خواهد شد و تمامی آنها به قیمت ۲.۷ میلیون دلار پیش فروش شده اند. شاسی و سیستم تعلیق AMG ONE از فیبر کربن مونوکوک ساخته شده است و می تواند حداکثر ۱۰۴۹ اسب بخار قدرت تولید کند. به این ترتیب، AMG ONE قدرتمندترین مرسدس بنز تمام دوران و حتی قدرتمندتر از یک خودروی واقعی فرمول ۱ است.

مرسدس AMG ONE برای رانندگی در پیست طراحی شده است و گواهینامه ترافیک جاده ای ندارد. موتور الکتریکی خودرو که توسط یک باتری لیتیوم یونی با ولتاژ بالا تغذیه می شود، به تنهایی می تواند ۲۲۱ اسب بخار نیرو تولید کند که به شتاب گرفتن خودرو با فشار دادن پدال گاز کمک می کند. مرسدس AMG ONE می تواند در ۱۵.۶ ثانیه به سرعت ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و حداکثر سرعت آن نیز ۳۵۲ کیلومتر در ساعت اعلام شده است. این خودرو تنها با کمک موتورهای الکتریکی نصب شده در محور جلو می تواند مسافت های کوتاهی را طی کند.

تماشای پربازدیدترین ویدیوها:

انتهای پیام/

مربوط به: مرسدس بنز

برای دسترسی سریعتر: