جداسازی گروه BTS; محبوب ترین گروه کی پاپ چندپاره شده است


BTS یکی از محبوب ترین گروه های کی پاپ کره جنوبی طی پیامی جدایی اعضای خود را اعلام کرد. این خبر در شبکه های اجتماعی و شبکه های اجتماعی حامیان این گروه را شوکه کرد.

به گزارش کاماپرس، گروه Btan Boy معروف به BTS طی پیامی تصویری در کانال یوتیوب اعلام کرد که اعضای این گروه برای ادامه کار به صورت انفرادی روی موسیقی از هم جدا می شوند. ویدیوی این خبر تاکنون بیش از ۱۰ میلیون بار ظاهر شده و رکورد جالبی است.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

هایب، رهبر BTS می‌گوید: «فکر می‌کنم زمان آن رسیده است که به زندگی شخصی‌ام عمیق‌تر بپردازم. ما همه با هم هستیم و به نواختن موسیقی به صورت جداگانه ادامه می دهیم.» بیان این قضاوت ها با واکنش منفی کاربران همراه شد.

پس از ۹ سال فعالیت، BTS به رتبه یک در لیست ۱۰۰ آهنگ برتر مجله بیلبورد رسید. رکوردی که قبلا توسط مایکل جکسون شکسته شد. اعضای این گروه اخیرا با جو بایدن در کاخ سفید دیدار کردند.

گروه BTS و عملکرد جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

در پی تصمیم گروه BTS برای جدایی، اجرای آنها در مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز لغو شد. این در حالی است که فیفا هنوز خواننده یا گروه جدیدی را برای مراسم افتتاحیه معرفی نکرده است.

گروه BTS و ارزش سهام در حال سقوط

بی تی اس با فروش بیش از ۲۰ میلیون آلبوم پرفروش ترین گروه کره جنوبی در تاریخ این کشور است. همچنین سال گذشته این گروه در لیست پرفروش ترین گروه های موسیقی جهان قرار گرفت. اما با اعلام جدایی اعضای این گروه، ارزش سهام BTS 1.7 میلیارد دلار کاهش یافت.

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: