جت جنگنده F-35; تنها جنگنده ای که می تواند با سوخو ۵۷ رقابت کند (فیلم)


ال اف-۳۵ و سوخو ۵۷ هر دو جنگنده های نسل پنجم هستند و رقبای سرسختی برای یکدیگر هستند و سوخو روسی از بدو تاسیس همواره برای رقابت با رقبای خود به روز می شود. البته اطلاعات طبقه بندی شده ای در مورد این دو جنگنده وجود دارد که هیچکس از آنها اطلاعی ندارد، اما به جرات می توان گفت که این دو جنگنده قدرتمندترین و مجهزترین جنگنده های امروزی جهان هستند. در ادامه ویدئویی را مشاهده خواهید کرد که شما را با جت جنگنده F-35 آشنا می کند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

جنگنده های نسل پنجم باید دارای ویژگی هایی مانند رادارگریزی، قدرت مانور بسیار بالا برای برخوردهای نزدیک، تجهیزات الکترونیکی پیشرفته و چند منظوره هوانوردی باشند.

علاوه بر این، ویژگی هایی مانند بردار رانش و پرواز سوپرکروز به این جنگنده ها کمک می کند تا مانورهای بی نظیری را انجام دهند که سایر هواپیماها قادر به انجام آن نیستند. همچنین در ساخت بال ها و بدنه این جنگنده ها از مواد کامپوزیتی استفاده زیادی شده است که خاصیت اختفا را نیز افزایش می دهد. کلاس فایتینگ نسل پنجم حداکثر با ۳ پلاس آپدیت می شود و به کلاس نسل ششم می رسد. از دیگر جنگنده های این نسل می توان به لاکهید اف-۲۲ رپتور و چنگدو جی ۲۰ اشاره کرد.

تماشای پربازدیدترین ویدیوها:

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: