“جاسوس” نیروی دریایی در قرون وسطی ترسو بود.


مهندس هسته ای نیروی دریایی آمریکا گفته می شود که قصد فریب اسرار ارتش آمریکا را دارد استفاده از ساندویچ کره بادام زمینی نه تنها متهم شد که در رingیای جاسوس شدن قرار دارد. اما در قرون وسطی نیز خود را فردی حیله گر می دانست.

جاناتان توبی ، 42 ساله ، از شهر آناپولیس ، متهم است که در آوریل 2020 حراج جاسوسی را آغاز کرده است – در حالی که وسایل جنگی شمشیر قرون وسطایی را خریداری کرده و در لباس شرکت کرده است. “شمشیرزن تاریخی” محلی

بر اساس یک پست در شبکه های اجتماعی Toebbe ، حدود دو ماه پس از آنکه احتمالاً بندیکت آرنولد پیام رسان اسناد و مواد دیگر نیروی دریایی محدود شده است. به ارتباط ادعایی در یک کشور خارجی او در مورد شمشیر جدید به اعضای دیگر “انجمن شمشیرزنی تاریخی آتلانتیک” افتخار کرد.

“[That feeling when] جعبه آمازون و Purpleheart Armory همان روز رسید. زره به سبک قرون وسطی و کتابی به نام “هنر قرون وسطایی شمشیرزنی”

او در اظهاراتی در پست ژوئیه 2020 افزود: “روز شمشیر جدید همیشه یک روز خوب است.”

Toebbe به عنوان یکی از شاگردان کلمات طولانی ، کمانگر و خواننده در وب سایت گروه ذکر شده بود ، اگرچه نام او روز دوشنبه از صفحه حذف شد.

مهندس هسته ای جاناتان توبی متهم به تلاش برای فروش اسرار ارتش آمریکا است. استفاده از ساندویچ کره بادام زمینی
اینستاگرام

لری تام ، بنیانگذار گروه ، به The Post گفت که او Toebbe را فقط در “زمینه” شمشیربازی تاریخی می شناسد. و از اظهارنظر بیشتر خودداری کرد.

طوبی ، که روز شنبه پس از ادعای برخورد ماهانه با عوامل مخفی FBI دستگیر شد ، در حالی که سعی می کرد اسرار ارتش آمریکا را بفروشد ، در کلاس اجتماعی شرکت کرد.

اعضای جامعه در یک مرکز تفریحی در نزدیکی خانه توئبی با همسرش و مدرس شریک همدستش ، دایان توبی ، 45 ساله تمرین می کنند.

“کلاس امروز همه خوب است! من آن را بر روی شانه راست/دلتم تا پایان هفته احساس خواهم کرد … ”طوبی در پست 9 اوت 2020 در صفحه فیس بوک گروه نوشت.

در آوریل 2021 ، ماه ها پس از شروع تبادل پیام های توبی با عوامل FBI ، او عکس هایی از گروه شمشیرزنان کشتی به نام کاشف آمریگو وسپوچی در صفحه فیس بوک منتشر کرد.

یکی دیگر از اعضای گروه گفت: “من آماده شمشیر شما روی پشت بام هستم.”

طبق اسناد دادگاه ، طوب و همسرش برای اولین بار در روز سه شنبه باید در دادگاه فدرال در ویرجینیای غربی حضور داشته باشند.

مهندس هسته ای جاناتان توبی نیز شمشیر زن قرون وسطایی بود.
جاناتان توبی وسایل جنگی شمشیر قرون وسطایی را می خرد.

فدرال رزرو ، طوبی را متهم کرد که سعی دارد اسرار مربوط به زیردریایی های حمله هسته ای کشور را به افرادی که فکر می کرد مقامات خارجی مایل به استخراج اطلاعات هستند ، منتقل کند. ارز رمزنگاری شده

هنگام ارسال او توبه متهم است که یک کارت حافظه رایانه ای مخفی را در یک ساندویچ کره بادام زمینی مخفی کرده است.

در شکایت آمده است: “نیمی از ساندویچ در کیسه پلاستیکی بود.”

این زوج متهم به تجاوز به عنف شدند. قانون انرژی اتمی

دیدگاهتان را بنویسید