تیراندازی نوجوانان در پارک Peham Bay


یک نوجوان یک شبه در برانکس مورد اصابت گلوله قرار گرفت. پلیس و منابع گفتند در بحبوحه افزایش خشونت های اخیر این برای نسل جدید نیویورکی ها اتفاق می افتد.

بر اساس گزارش NYPD ، یک پسر 17 ساله در ساعت 2:20 بعد از ظهر یکشنبه در پارک پلهم خلیج دوبار با اسلحه به پشت شلیک شد. پلیس گفت این نوجوان در بلوار بروکنر و خیابان ویلکینسون در حال قدم زدن بود که صدای اسلحه را شنید.

پسر به مرکز پزشکی ژاکوبی منتقل شد. و انتظار می رفت که از زخم ها جان سالم به در ببرد. پلیس و منابع به The Post گفتند. هنوز مشخص نیست که آیا او هدف تیراندازی بوده است یا خیر. و پلیس هنوز توضیحی درباره مظنون ندارد.

تیراندازی های غیر مرگبار دسته جمعی ، همانطور که روزنامه پست روز جمعه گزارش داد ، حداقل 21 نفر را در سنین 10 تا 17 سال در خشونت خیابانی در سال 2021 کشته است که بیش از سه برابر مدت مشابه در سال 2021 است. در سال 2019 و 2020 روز جمعه ، 16 ساله- روز جمعه هنگام ملاقات با دوستانش در بروکلین ، یک دختر قدیمی مورد اصابت گلوله قرار گرفت. یک منبع پلیس پیش از این گفته بود.

یک پسر نوجوان به مرکز پزشکی ژاکوبی منتقل شد. و انتظار می رفت از زخم هایش جان سالم به در ببرد.
عکس سهام Alamy

عمویش روز شنبه در گفتگو با روزنامه “پست” گفت: این نوجوان – کیلا سوبرز ، دانشجوی دبیرستان Cobble Hill School of American Studies – “مایل است خوب باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید