تیراندازی با کمان در نروژ 5 کشته برجای گذاشت


سخنگوی پلیس کنگسبرگ ، اوییند آاس ، گفت که یکی از قربانیان این حمله زخمی شده است. در این حمله پنج نفر کشته شدند و افسران پلیس مخفی در بازار کوپ ، جایی که این حمله رخ داد ، بودند.

همانطور که گفته شد وضعیت دو مصدوم وخیم است.

وی اظهار داشت که مظنون در ساعت 18:13 بعد از ظهر به وقت محلی حمله کرد. او نیم ساعت بعد در 6:47 بعد از ظهر دستگیر شد. عاص گفت: “ما متوجه شدیم که مظنون با کمان و تیرهای زیادی وارد بازاری به نام کوپ شد. و مساحت وسیعی را اشغال کرده است. “

عاص با اشاره به اینکه این حادثه یک حمله تروریستی بوده است ، گفت: “هنوز زود است که آن را یک حمله تروریستی معرفی کنیم. بازجویی از مظنون ادامه می یابد ، “از این عبارت استفاده کنید.

ارنا سولبرگ ، نخست وزیر نروژ ، به خانواده های قربانیان تسلیت گفت. و برای مجروحان شفای عاجل آرزومندیم اظهار داشت که نروژ در شب حادثه وحشتناکی داشته است.

فضلی چورمان ، سفیر ترکیه در اسلو به خبرگزاری آناتولی (AA) گفت که چندین خانواده ترک در این شهر زندگی می کنند. و آنها سعی می کنند با آنها تماس بگیرند.

کورمان با اشاره به اینکه هیچ خبر منفی دریافت نکرده اند ، به نروژی ها تسلیت گفت.

اخبار ارائه شده به اعضا از طریق سیستم جریان خبری AA (HAS) به صورت خلاصه در وب سایت Anadolu Agency منتشر می شود. لطفا جهت درخواست عضویت تماس بگیرید.دیدگاهتان را بنویسید