تهیه کننده || چگونه یک متخصص تغذیه می تواند در مورد سلامتی و توصیه های او به ما آموزش دهد؟


نیسیسی متخصص در استفاده از غذا و تغذیه برای ارتقاء سلامت و بیماری. این متخصصان به افراد در مورد غذاها توصیه می کنند که به شیوه زندگی سالم تری دست پیدا کنند یا به یک هدف خاص برای سلامتی برسند. اکثر متخصصان تغذیه در بیمارستان ها ، خانه های سالمندان ، مراکز مراقبت طولانی مدت یا مطب پزشکان کار می کنند.

در حالی که غذا یک حوزه تخصصی با طیف گسترده ای از واقعیت های جهانی است ، دو حوزه مهم ارتباطی وجود دارد که غذا و جامعه را به هم متصل می کند.

این متخصص اغلب به عنوان بخشی از یک تیم مراقبت های بهداشتی چند رشته ای متشکل از پزشکان ، مددکاران اجتماعی ، پرستاران و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی عمل می کند. یک متخصص تغذیه می تواند درمان خوبی برای همه چیز باشد آلرژی با عدم تحمل غذا و اختلالات اشتها از بیماری های گوارشی و مشکلات وزن به شما کمک کند.

با مشاوره پزشک این مشاوره ها را بصورت آنلاین انجام دهید

در این مورد ، سرآشپزها معمولاً کارهای زیر را انجام می دهند:

 • ارزیابی نیازهای بهداشتی و درمانی بیماران و مشتریان
 • توصیه به بیماران در مورد رژیم غذایی متعادل و عادات غذایی مناسب
 • برنامه ریزی غذایی و تغذیه بر اساس علایق و بودجه افراد است
 • اثرات برنامه های غذایی را ارزیابی کرده و در صورت نیاز تغییر دهید

غذای تخصصی

غذای خوب کیست؟ | پزشک

برخی از متخصصان تغذیه خوب آموزش های لازم را در زمینه های خاصی می بینند و توجه خود را بر آن متمرکز می کنند. تخصص در رژیم غذایی متعادل نیاز به آموزش و دانش بیشتری دارد. برخی از غذاهای مهم در مورد ملزومات:

بازی های غذایی ورزشکاران و بزرگسالان را تشویق کنید تا از ورزشهای حرفه ای برای افزایش عملکرد ورزشی خود نمونه بگیرند. ورزش های غذایی سالم به طور فزاینده ای برای توسعه برنامه های غذایی و آب برای ورزشکاران یا تیم ها استخدام می شوند.

تعادل تغذیه ای کودک. این تخصص ها برای ارتقاء سلامت کودکان ، نوجوانان و جوانان مفید است.

پزشک در زمینه تغذیه. این متخصصان برای بهبود کیفیت زندگی و سلامت سالمندان روش های ایمنی رژیم را طراحی ، اجرا و به طور موثر اجرا می کنند. در زمانی که سلامت به عنوان بخش مهمی از سلامت والدین و مدیریت بیماری ها مورد توجه قرار می گیرد ، این متخصصان دارای تخصص ارزشمندی برای افراد مسن هستند.

متخصص تغذیه یا نفرولوژیست. درمان درمانی برای بیماران و بیماری مزمن کلیوی (CKD) برای افرادی که الزامات غذایی خاصی را برای ارزیابی و اجرای درمان بیماری مزمن کلیه (MNT) برای افراد مبتلا به بیماری کلیوی درک می کنند ، مهم و مهم است. گزارش شده توسط موسسه ملی دیابت و بیماری های دستگاه گوارش ، MNT این می تواند پیشرفت بیماری طبیعی کلیه ، از عوارضی مانند تعادل رژیم غذایی از آنها محافظت یا درمان کنید و سطح زندگی آنها را ارتقا دهید. علاوه بر این ، MNT می تواند هزینه مراقبت های بهداشتی را کاهش دهد.

چگونه می توان متخصص تغذیه شد؟

متخصص تغذیه در زمینه غذاهای خونی تخصص دارد ، شاخه ای از دانش مربوط به غذا و تأثیرات آن بر سلامتی. متخصص تغذیه معمولاً رژیم بیمار را بر اساس شرایط پزشکی یا اهداف فرد تغییر می دهد.

طبق نظر آکادمی تغذیه و رژیم درمانی ، ثبت نام باید تکمیل شود و مدارک زیر را بگذراند:

 • مقاطع و دوره های مورد تایید شورای اعتباربخشی آکادمی تغذیه و رژیم درمانی برای آموزش تغذیه و تغذیه درمانی
 • حداقل 1200 ساعت تجربه کاری در یک مرکز بهداشتی معتبر ، شبکه وابسته یا شرکت خدمات غذایی
 • توزیع آزمون سراسری توسط کمیسیون رژیم رژیم انجام شد.

علاوه بر این ، متخصص تغذیه باید هر سال شرایط لازم برای مهارت های ادامه تحصیل را داشته باشد تا گواهینامه دریافت کند.

آشپز چه می کند؟

غذای خوب کیست؟ | پزشک

در اینجا مراحلی که ممکن است هنگام تماس با تأمین کننده مواد غذایی انجام شود ذکر شده است:

ابتدا معاینه پزشکی انجام دهید. متخصص تغذیه باید قبل از مشاوره در مورد رژیم غذایی ، وضعیت سلامتی شما را بداند. پزشک شما می تواند فشار خون شما را بررسی کرده و آزمایش خون را تأیید کند توتو سوکاتری گلیسیریدها ، قند خون (گلوکز) ، هموگلوبین و هماتوکریت (اندازه گیری تعداد گلبول های قرمز خون) و موارد دیگر را بررسی کنید. برخی از مشکلات سلامتی به طور کامل با رژیم غذایی و احتمالاً ورزش کنترل می شوند یا حل می شوند.

اگر فقط به دنبال مشاوره رژیم هستید ، بدانید که می خواهید به چه چیزی برسید. می خواهید وزن کم کنید؟ آیا وزن اضافه می کنید؟ چقدر انرژی دارید؟ به سرعت به اهداف خود فکر کنید و مطمئن شوید که هدف شما مراجعه به متخصص تغذیه است.

آماده پاسخگویی به سوالات باشید.

وقتی به متخصص تغذیه مراجعه می کنید ، در مورد رژیم غذایی خود ، عادات بد غذایی ، مکمل ها ، سابقه وزن ، غذاهای شاد ، سابقه پزشکی عمومی ، سابقه سلامت خانواده ، داروها و شیوه زندگی صحبت کنید. این اطلاعات می تواند به متخصص تغذیه کمک کند تا تغذیه و مواد مغذی را متناسب با سبک زندگی و نیازهای سلامتی شما تنظیم کند.

رژیم غذایی خود را ثبت کنید. وقتی از شما خواسته شد ، همه چیزهایی را که برای چند روز می خورید و می نوشید بنویسید. اطلاعات کلی (در فنجان ، اونس ، قاشق و غیره) و طرز تهیه غذا ، مانند سرخ شده ، پخته یا پخته.

توصیه نهایی

یک فرد رژیم غذایی متعادل بر تغییر شیوه زندگی و انتخاب غذا تمرکز می کند ، نه بر ورود سریع ، درمان های معجزه آسا یا رژیم های گران قیمت. و بهتر است همه جزئیات را بنویسید.

تبادل غذا و چت آنلاین یکی از خدمات ویژه الف پزشک برای افرادی که به غذای خود اهمیت می دهند و به دنبال آن هستند تعادل رژیم غذایی آنها مناسب موقعیت شما هستند. از سوی دیگر مردم شهرهای مشکل دار را ترجیح می دهند بی اشتهایی عصبی پلی اتیلن خیلی گرسنه رنج نیز با مشورت متخصص تغذیه امکان پذیر است روانپزشک با تجربه پزشکی برای جلوگیری از شرایط جسمی و روانی شرایط آنها.

شرح:

https://www.verywellhealth.com/nutritionist-what-is-a-nutrist-1736231

دیدگاهتان را بنویسید