تنها راهی که رنگرز مذاکرات تجاری جک ایچل را به پیش می برد


در واقع ، فوریتی برای تعمیر این جک ایشل وجود دارد و خوب است ببینیم که قطعاً Slap Shots در تعطیلات سالانه پایان تابستان چه چیزی را از دست داد.

و از جایی که ترک کردیم کاملاً درست بود. از سوی منابع با موقعیت خوب به ما گفته شد که تیم رنجرز الف) تا حدودی نسبت به ارزش برخورد با ایشل تردید دارد. و ب) در ارتباط منظم با صابر در این مورد.

آیا هر دو مورد می تواند همزمان صادق باشد؟ شاید. شاید.

اما در اینجا یک حقیقت وجود دارد: اگر رنجرز برای ایشل پیشنهاد می دهد ، لازم نیست که آنها میکا زیبا نژاد کاپیتان سابق برکنار شده سابرز را بخواهند ، اما به این دلیل که می دانند نمی توانند امضا کنند. 93 تمدید قرارداد

به یاد داشته باشید ، مگر اینکه صابر موافقت کند که 40 یا 50 درصد از هزینه سرانه سالانه 10 میلیون دلاری ایشل را مصرف کند ریاضیات رنجرز را تا این فصل از او و سیبانز محروم خواهد کرد. زیرا باشگاه باید در فصل آینده به مصاف هم برود.

و به ندرت این احتمال وجود دارد که صاحب Pegula Flint Skin بوفالو ، که می خواهد ایشل را به غیر از برادوی به هر نقطه دیگری بفرستد ، تحت هر شرایطی این نوع پول را به باد بدهد.

من فکر نمی کنم هیچ س questionالی وجود داشته باشد که رنجرز و مدیر کل کریس دروری دوست داشته باشند که زیبانژاد را در مورد تعویض با ایشل تمدید کنند ، نه فقط خطرات ناشی از خرید و فروش یک ورزشکار برای انجام عمل جراحی تعویض دیسک که هرگز انجام نشده است. برای بازیکنان NHL ، نه فقط هزینه دارایی بسته ای که بوفالو را برمی گرداند. بیشتر به اعتقاد سلسله مراتب است که زیبا نژاد در این مرحله بازیکن بهتری از ایشل است.

اخباری مبنی بر بسته شدن مذاکرات قرارداد وجود دارد. اما اعتقاد من این است که پیراهن های بلوز تلاش می کنند کاری انجام دهند ، اما اگر زیبا نژاد به مدت هفت یا هشت سال بالای 9 میلیون دلار در هر قرارداد گیر کرده باشد ، این مبلغ می تواند 10 میلیون دلار برای هر قراردادی باشد که از 29 سالگی شروع می شود. سالها ، من مطمئن نیستم که چگونه سلسله مراتب ادامه خواهد یافت.

تنها راهی که رنجرز در مذاکرات تجاری جک ایچل به کار می گیرد
جک ایچل
AP

زیبا نژاد اکنون حق دارد آن قیمت را به عنوان قیمت بازار خود تعیین کند. او می تواند در تابستان آینده در صورت داشتن 2021-221 بزرگ به دست آورد. الکساندر بارکوف از فلوریدا اخیراً با تمدید هشت ساله 80 میلیون دلاری قرارداد امضا کرده است ، اما بارکوف با تمدید سال آینده با 27 سالگی ، با خروج ایشل. 5 سال آینده قرارداد آن در چند هفته آینده 25 ساله خواهد بود.

انتظار می رفت بارکوف ماه ها دوباره به پادی تاتس بپیوندد ، اما اجرای این قرارداد باعث شد که رنجرز فرصت اضافه کردن بازیکنان رایگان را برای پر کردن جعبه وسط در صورت از بین رفتن زیبا نژاد از دست بدهد. شش مدافع میانی ، با رایان استروم نیز یک بازیکن آزاد منتظر است

بنابراین مشخص شد که چرا رنجرز به ایشل علاقه مند است ، اگرچه در این زمینه آگنوستیک بودند. اگر معاملاتی صورت می گرفت ، مانند زک جونز ، ویتالی کراوتسوف ، شاید برنان عثمان و شماره یک (الکس جورجیف شاید احتیاج داشت ، اما آیا رنجرز واقعاً می تواند با کیث کینکاید به عنوان جانشین بازی کند؟) ، پس به نظر می رسد دروری آن را جدی می داند.

میکا سیبانزاد (مرکز)
میکا سیبانزاد (مرکز)
رابرت سابو

و این را برای تأمل داشته باشید ما می گوییم دوره بهبودی می تواند به مدت هشت هفته باشد ، اما اگرچه ایشل نمی تواند تا پایان المپیک در 24 فوریه بازی کند ، اما رنجرز می تواند پیشنهاد دهد. زیبا نژاد-ایچل-استروم این در 31 بازی گذشته واقعا وحشتناک است و در صورت صعود به مرحله پلی آف می رود می تواند به آنجا برسد

باز هم اگر رنجرز بتواند با تمدید قرارداد خود با سیبانژاد موافقت کند یا با هدف انجام این کار Aichel تقریباً به طور قطع از تصویر خارج است ، اما اگر نه ، اگر هر دو طرف نتوانند به توافق برسند و سیبانز در آستانه فرار است. این یک داستان کاملاً متفاوت خواهد بود.


بنابراین به نظر می رسد الکساندر اووچکین از ناحیه پای چپ مصدوم شده است در حالی که سعی می کرد در بازی جمعه ای در یک بازی نمایشگاهی یک گل ارزان از پشت مقابل تراویس کنکنی به ثمر برساند. اما چیزی که می خواهم بدانم این است که چرا NHL از تماس با پشت سر خودداری می کند مگر اینکه بازیکن به دیوار چسبانده شود؟

در اینجا این قانون وجود دارد: ”43.1 چک عقب – چک از پشت چک است که به بازیکنی ارسال می شود که از ضربه قریب الوقوع بی خبر است. بنابراین ، نمی تواند از خود دفاع کند یا دفاع کند و پشت بدن را لمس می کند.هنگامی که یک بازیکن عمدا بدن خود را به گونه ای بچرخاند که به پشت او دست بزند. هیچ مجازاتی محاسبه نمی شود. “

اما ، چیزهای دیگری وجود دارد: “قانون 43.3 – کدام بازیکن شارژ می کند؟ رد کردن چک یا هل دادن بازیکنی از پشت که قادر به دفاع یا دفاع از خود نیست جریمه بزرگی در نظر گرفته می شود این مجازات در هر نقطه از سطح زمین اعمال می شود. “

تکرار: “این پنالتی در هر نقطه از سطح بازی اعمال می شود.”

شاید داوران کلی ساترلند و کندریک نیکلسون ، که در بازی روز جمعه کار کردند ، باید با قوانین آشنا شوند.

یا شاید NHL باید به مقامات دستور دهد که قوانین قوانین را اجرا کنند؟


بنابراین آیا NHL از دیدن یک کودک 10 ساله با پیراهن “معتبر” 2022-23 Caps با تبلیغ یک مغازه حسابداری که روی لباس گچ بری کرده است ، بیش از این مفتخر نخواهد بود؟

تعجب می کنید که اگر NHL برای بازی در المپیک ضروری نباشد ، واکسیناسیون را رعایت می کند؟

یک دقیقه صبر کنید. با سمت راست که می تواند برندگان نوریس آدام فاکس ، جان کارلسون ، چارلی مک آووی و جف پتری را در چهار عمق ارائه دهد ، ست جونز مدافع راست بلک هاکس به عنوان یکی از سه تیرانداز انتخاب شد. اولین تیم المپیک ایالات متحده آمریکا … توسط استن Bowman ، مدیر کل تیم USA در مشکل ، Blackhawk؟

این مرد زیباست

سرانجام ، آیا رابین لنر آلن وینیو را بدون تهمت با طعنه در رسانه های اجتماعی با اتهامات غیراخلاقی متهم نمی کند؟

یا مهم نیست؟

دیدگاهتان را بنویسید