تمیز کردن سطوح و مواد غیر تهاجمی با دستگاه انعقاد سونوگرافی ایمن


سونوگرافی انعقاد چیست؟


سونوگرافی انعقاد یک روش بسیار م forثر برای کاهش وزن است و پتانسیل کاهش سلولیت و کاهش چربی بدن را دارد. این روش با لیپوساکشن تفاوت زیادی دارد زیرا یک روش غیر تهاجمی است. استفاده از این دستگاه نیازی به حضور پزشک یا پرستار ندارد و می توانید با خرید دستگاه سونوگرافی از خدمات آن بهره مند شده و به دیگران خدمات ارائه دهید. این روش درمانی کاملاً بی خطر است ، بنابراین نگران هیچ چیز نباشید. در این روش از فناوری سونوگرافی برای از بین بردن چربی موضعی استفاده می شود که با وجود رعایت رژیم و فعالیت های ورزشی سنگین از بین نمی رود. از این روش می توان برای برداشتن چربی از تمام نقاط بدن استفاده کرد ، اما بیشتر برای حذف چربی های شکم ، ران ، ران ، بازوها ، قفسه سینه و ران استفاده می شود. پزشکان می گویند توانایی تابش اولتراسونیک می تواند به خلاص شدن از شر سلولیت و کاهش موفقیت آمیز وزن کمک کند.

روش عمل انعقاد سونوگرافی چگونه است؟


روش عمل انعقاد سونوگرافی چگونه است؟

افزایش سونوگرافی باعث تجزیه سلولیت و پاکسازی سلول های چربی می شود و سپس بدن مانند هدر رفته و هیدراته به آنها نگاه می کند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، انعقاد سونوگرافی یک روش غیر تهاجمی است که از سوزن ، چاقو ، بیهوشی یا هر چیزی که باعث درد یا ناراحتی می شود استفاده نمی کند. فناوری کویتوس از امواج صوتی با زمان بالا برای نفوذ به سلول های چربی استفاده می کند. امواج صوتی اثر لیپولیز را ایجاد می کنند. لیپولیز باعث تحریک سلول های چربی و تری گلیسیرید می شود. سپس تری گلیسیریدها به چربی و گلیسرول تبدیل می شوند. قبل از شروع درمان ، پزشک در مورد سلامت کبد و سابقه مشکلات کبدی شما س askال می کند ، زیرا آنها در این فرایند دخیل هستند و وظیفه درمان اسیدهای چرب و گلیسرول را بر عهده دارند و این محصول زائد باید ظرف 2 تا 3 روز مورد استفاده قرار گیرد.

بیمار در مورد این درمان چه احساسی دارد؟


این درمان با اندازه گیری محیط ناحیه مورد نظر (به عنوان مثال ، دور کمر) شروع می شود. یک ژل مخصوص به ناحیه آسیب دیده اعمال می شود و بهبود شروع می شود. پزشک دستگاه سونوگرافی را مستقیماً در محل ثابت قرار داده و حرکت می دهد. گرمای دستگاه سونوگرافی باعث می شود که الیاف کلاژن به سرعت سفت شوند. این روش اندازه گیری نهایی موضوع مورد درمان را خاتمه می دهد. هر جلسه درمان معمولاً حدود 15 تا 20 دقیقه طول می کشد ، اما اندازه و ضخامت ناحیه چربی در ناحیه تحت درمان برای تعیین این زمان ضروری است. برخی از افراد بعد از اولین جلسه نتایج فوری را مشاهده می کنند ، اما معمولاً بهبودی 3 تا 6 روز پس از درمان احساس می شود. مشاوران پزشک برای بهترین نتایج ، روش درمان باید در 6 تا 10 جلسه انجام شود و فاصله هر جلسه باید 3 روز باشد.

آیا انعقاد سونوگرافی روشی بی خطر است؟


حفاظت از سونوگرافی بسیار ایمن است. این روش درد ایجاد نمی کند و بیمار به طور کامل درمان می شود. برخی از بیماران می گویند وقتی چربی در زیر پوست آنها آزاد می شود ، احساس گرما و ناراحتی می کنند ، که یک وضعیت موقتی است. این امر در نتیجه آزاد شدن انرژی گرمایی و دفع مواد شیمیایی سمی از بدن اتفاق می افتد. اگرچه سونوگرافی کاهش وزن یک روش بسیار م effectiveثر است ، اما زنان باید از رژیم غذایی سالم بر اساس فیبر پیروی کنند. نوشیدن آب به سوزاندن چربی در کبد کمک می کند و پیشرفت این روش را تضمین می کند. علاوه بر این ، ورزش و رژیم غذایی اطمینان می دهد که بیمار دیگر نیازی به استفاده از این روش ندارد. اگرچه عوارض جانبی ناشی از این روش نادر است ، اما تورم و قرمزی در فرد تحت درمان شایع است و معمولاً ظرف چند روز یا چند هفته از بین می رود. برخی از بیماران می گویند میزان ادرار آنها بعد از درمان افزایش می یابد ، که این امر ناشی از آزاد شدن سموم و مواد زائد در بدن است. برخی از بیماران ممکن است پس از درمان خشکی پوست را تجربه کنند که می تواند چند روز طول بکشد. استفاده از لوسیون آلوئه ورا به شما کمک می کند. به طور کلی ، اکثر افراد پس از درمان می توانند فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرند. در صورت بروز علائم بیماری ، باید با پزشک خود مشورت کند.

حتما بخوانید: بهترین تمرینات برای کاهش سریع وزن و سوزاندن چربی و کالری بیشتر

بیمار به چند کلاس درمانی نیاز دارد؟


تصاویری از افرادی که برای کاهش وزن از سونوگرافی استفاده می کنند ، یک هفته پس از درمان کاهش چربی مشاهده می شود. معمولاً 10 تا 20 جلسه در هفته طول می کشد تا به وزن دلخواه برسید و تغییرات قابل توجهی در بدن ایجاد کنید. پزشک قبل از اولین جلسه درمان بیمار را از نظر جسمی معاینه کرده و مشاوره می دهد. در بسیاری از موارد ، افرادی که فعال هستند و از رژیم غذایی سالم پیروی می کنند ، کاندیدای مناسبی برای درمان با سونوگرافی کویتوس هستند. این دستگاه نمی تواند چاقی را درمان کند ، اما اثرات مفیدی در از بین بردن چربی های ناخواسته در برخی از نقاط بدن دارد. با فرض اینکه شما کاندیدای مناسبی برای درمان هستید ، پزشک در مورد اهداف مورد انتظار شما و ظاهر نهایی بدن شما صحبت می کند و سپس برنامه درمانی را مطابق انتظارات شما طراحی می کند.

آیا از انعقاد سونوگرافی برای درمان اعضای بدن استفاده می شود؟


آیا از انعقاد سونوگرافی برای درمان اعضای بدن استفاده می شود؟

از نظر نقاطی که نازک تر هستند ، انعقاد سونوگرافی شبیه به لیپوساکشن است. این دستگاه عمدتا برای از بین بردن چربی و پوست از شکم ، صورت ، گردن ، کمر ، گونه ها ، ران ها ، ران ها و دست ها استفاده می شود. در برخی از پسران دارای اضافه وزن ، این دستگاه برای کاهش توده های بزرگ سینه استفاده می شود.

قبل و بعد از درمان چه باید کرد؟


بیمار قبل از درمان با انعقاد سونوگرافی باید ورزش کند و از رژیم غذایی سالمی پیروی کند. یک هفته قبل از شروع درمان ، پزشکان به بیمار می گویند روزانه 8 لیوان آب بنوشد ، از مصرف الکل خودداری کرده و پوست خود را صاف کند. نوشیدن آب به بدن کمک می کند تا چربی ها و تری گلیسیریدها را پس از درمان آزاد کند. مصرف الکل توانایی کبد در تولید این مواد شیمیایی را محدود می کند. برنزه کردن پوست قبل از درمان باعث حساسیت بیشتر پوست نسبت به امواج اولتراسوند می شود که در طول درمان استفاده می شود. پس از درمان ، پزشک از بیمار می خواهد مایعات کافی بنوشد و به طور منظم ورزش کند تا بدن بتواند چربی و رادیکال های آزاد را در طول درمان جذب کند.

درمان انعقاد سونوگرافی چه عوارضی دارد؟


عوارض جانبی شناخته شده انعقاد سونوگرافی در مقایسه با لیپوساکشن بسیار اندک است. این درمان معمولاً در اکثر افراد بدون درد انجام می شود و بیمار به استراحت نیاز دارد. بیمار ممکن است زخم های پوستی ، پوست ضعیف ، احتباس مایعات یا پوستی در نواحی تحت درمان داشته باشد.

آیا می توان بدون سونوگرافی وزن را تمیز کرد؟


تحریک سونوگرافی راهی برای کاهش وزن نیست. این روش برای مجسمه سازی بدن و از بین بردن سلولیت و رسوبات چربی استفاده می شود. نتایج پاکسازی انعقاد سونوگرافی ، همراه با پایبندی به رژیم کم چرب و رژیم غذایی خوب غنی از چربی اشباع ، بسیار خوب خواهد بود و به شما در کاهش وزن کمک می کند. وزن را بخورید.

درمان شدت سونوگرافی معمولاً چقدر طول می کشد؟


درمانهای پزشکی معمولاً با توجه به نیازهای بیمار تنظیم می شوند ، اما به طور کلی حدود 45 دقیقه در ساعت و 15 دقیقه طول می کشد تا مشورت و اندازه ایده ها را اندازه گیری کرده و این فرایند را پیاده سازی کنید.

زنان باردار چند ماه پس از تولد می توانند از سونوگرافی کویتوس استفاده کنند؟


این افراد باید حداقل سه ماه پس از زایمان طبیعی یا حداقل شش ماه پس از سزارین منتظر بمانند. بهتر است این افراد قبل از تصمیم گیری برای انجام این عمل از پزشک خود اجازه بگیرند.

حتما بخوانید: لاغری و لیپوساکشن

آیا بیمار بعد از درمان نیاز به استراحت دارد؟


پاسخ این س noال منفی است. یکی از موارد مهم در مورد این درمان این است که بیمار نیازی به استراحت ندارد و می تواند به سرعت به عادات کاری عادی خود بازگردد. پزشک به بیمار توصیه می کند که حداقل 2 لیتر آب در روز بنوشد ، که به از بین بردن چربی کمک می کند.

آیا بیمار می تواند از سونوگرافی کویتوس برای کاهش وزن در طول ماه استفاده کند؟


این جریان خون را در پایان افزایش می دهد و منجر به درد و ناراحتی می شود ، بنابراین بهتر است این کار را پس از پایان ماه متوقف کنید.

بعد از چه مدت بیمار می تواند نتایج کویتوس را مشاهده کند؟


اکثر بیماران پس از اولین جلسه کاهش میزان چربی اضافی را مشاهده می کنند. این عدد در برخی افراد 5 اینچ و در برخی دیگر 2 اینچ است. فعالیتهای حذف چربی معمولاً یک هفته بعد از هر جلسه انجام می شود. بنابراین ، بیمار می تواند کاهش چربی را یک تا دو روز پس از اولین درمان مشاهده کند.

بیمار باید در خانه چه کار کند؟


بیمار باید بعد از هر کلاس آب زیادی بنوشد و از الکل اجتناب کند ، سعی کند ضربان قلب خود را با ورزش افزایش دهد ، رژیم غذایی سالم را انتخاب کند ، از مصرف زیاد چربی خودداری کند.

چه تحقیقی در مورد کاهش وزن سونوگرافی نشان می دهد؟


در مطالعه اخیر پس از درمان انعقاد سونوگرافی ، کاهش ضخامت انعقاد در محل تحت درمان گزارش شد. وزن واقعی این بیماران پس از درمان تغییر نمی کند و فقط چربی بدن آنها کاهش می یابد و هیچ تغییری در سطح تری گلیسیرید سطح مقطع در کبد ایجاد نمی شود.

سونوگرافی انعقاد در مقابل لیپوساکشن


انعقاد با کمک سونوگرافی م thanثرتر از درمان لیپوساکشن است. در اطراف آن ، برخلاف لیپوساکشن ، کوئیتوس شامل استفاده از مایعات معمولی یا مایع در آب یا موضع نمی شود. با شروع ، اما آخرین مدت زمان لیپوساکشن 6 تا 8 هفته است. خطر عفونت ها و زخم هایی که بدن را از این طریق تشکیل می دهند کمتر از لیپوساکشن است. کاهش وزن تنها مزیت لیپوساکشن نسبت به انعقاد سونوگرافی است. لباس ورزشی به طور مستقیم بر وزن بیمار تأثیر می گذارد و فرصتی برای برداشتن وزن فراهم می کند. اما اگر بیمار بعد از درمان به طور منظم ورزش نکند و رژیم غذایی مناسبی نداشته باشد ، دوباره وزن اضافه می کند.

نظر بیماران در مورد انعقاد سونوگرافی چیست؟


نظر بیماران در مورد انعقاد سونوگرافی چیست؟

در این روش ، مانند سایر روشها و روشهای درمانی ، ملاحظات زیادی وجود دارد. افرادی که نگرش مثبتی نسبت به این روش دارند از نتایج آن کاملاً راضی هستند و می گویند میزان چربی در نواحی تحت درمان کاهش یافته است. بسیاری از بیماران پس از درمان دچار بثورات پوستی می شوند. تنها بیمار باقی مانده باید حداقل 6 جلسه تحت درمان قرار گیرد تا به این نتایج برسد. پاسخ های منفی نشان می دهد که نتایج درمان دیده نمی شود.

هزینه کاهش وزن و کویتوس


هزینه برداشت موضعی با دستگاه کویتوس بستگی به مدل دستگاه ، ناحیه مورد درمان و میزان چربی انباشته شده دارد. هرچه دستگاه جدیدتر استفاده شود و منطقه درمان وسیع تر و تجمع چربی بیشتر باشد ، هزینه این درمان بیشتر می شود. برای اطلاع از هزینه ها می توانید با پزشک خود تماس بگیرید.

حتما بخوانید: متن متوالی در rf

دیدگاهتان را بنویسید