تمرین برای چرخه خود | آموزش فاز


آموزش دوره ای

بدن شما در طول چرخه قاعدگی تغییر می کند. آیا تعجب آور نیست؟ چرا بسیاری از زنان – از جمله خودم برای مدت طولانی! – در هر زمان انتظار عملکرد و نتایج را از بدن آنها داشته باشید. هر کجا که در چرخه خود هستند؟

درست مانند زمانی که PMS شما احساس انرژی کم می کند. برنامه ریزی برای یک تمرین بزرگ HIIT شما را عرق می کند.از طرف دیگر ، پایبندی به روزهای استراحت زمانی که انرژی زیادی دارید نیز منطقی نیست.

بسیاری از زنان از قاعدگی سود می برند و منظور من از جریان ، قاعدگی واقعی است. آموزش گام به گام این اساساً به این معنی است که برنامه چرخه قاعدگی خود را برنامه ریزی کنید. راهی برای سازگاری با بدن به شما داده می شود. و بهترین قسمت آن است می توانید تمرینات برنامه LSF را برای خود شخصی سازی کنید!

اگر می خواهید گام به گام تمرین کنید تا ببینید آیا این به شما در درک چرخه شما کمک می کند و آنچه واقعاً می توانید از بدن خود انتظار داشته باشید در هر مرحله

اثرات فیزیکی چرخه قاعدگی خود را بشناسید.

مطالعات علمی حقوقی نشان می دهد که اثربخشی ما با چرخه قاعدگی ما در نوسان است. بیایید نگاهی به بخشهای اصلی چرخه قاعدگی و تأثیر آنها بر شما بیندازیم:

وقتی پریود شما شروع می شود (قاعدگی)

زمانی که جریان ما وارد مرحله اول شد و در پنج روز بعد. ما در ساختن عضله در موقعیت مهمی هستیم. این به این دلیل است که سطح تستوسترون ما در اوج خود است. ممکن است نیازی به ورزش منظم احساس نکنید. اما باید روی تمرینات قدرتی تمرکز کنید. پیلاتس یا یوگا ممکن است گزینه های خوبی در اینجا باشند. برای کمک به خودتان برای به دست آوردن نتایج بهتر از هر تمرین عضله سازی. همانطور که شما انجام می دهید در عوض ، پروتئین اضافی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

به محض تمام شدن (فاز فولیکولی)

روحیه خوبی دارید و معلوم می شود که این فقط به این دلیل نیست که بدترین ها پشت سر شما هستند. بعد از قطع قاعدگی سطح استروژن شما به شدت افزایش می یابد. و این به شما انرژی زیادی می بخشد از آن برای تمرینات سوزاندن کالری مانند تمرینات HIIT یا دو سرعتهای کوتاه استفاده کنید. اگر می خواهید در حین خوردن آب میوه کمی به برنامه تمرینی خود اضافه کنید ، Daily 10 را به برنامه LSF ما اضافه کنید!

دختر تناسب اندام در حال تمرین پس زمینه صورتی

حدود یک هفته بعد (تخمک گذاری)

حدود دو هفته پس از شروع آخرین قاعدگی. بدن شما شروع به تخمک گذاری از تخمدان های شما می کند. در زمان تخمک گذاری سطح پروژسترون شما افزایش می یابد. و بهبود را بسیار مهم می کند. معمولا تخمک گذاری حدود یک هفته طول می کشد. و همچنین زمان مناسبی برای استراحت و انجام تمرینات تثبیت کننده حالت پایین (LISS) مانند پیاده روی ، شنا ، دوچرخه سواری یا پیاده روی طولانی مدت است.

در طول PMS (مرحله لوتئال)

در چند روز گذشته قبل از شروع مجدد خونریزی. ممکن است با بسیاری از علائم ناخوشایند (سلام ، اضطراب ، گرفتگی و آکنه) روبرو شوید ، اما روی مبل نشوید تا منتظر بمانید. فعال ماندن می تواند به علائم PMS کمک کند ، به خصوص اگر تمریناتی را انتخاب کنید که ضربان قلب شما را افزایش می دهند. درست مانند برنامه LSF ما ، اگر PMS واقعاً شما را ناامید کند ، افزودن Miss Congeniality به روال شما نیز می تواند کمک کند!

تنها بمان

این یک نمای کلی گسترده از آنچه در طول چرخه قاعدگی شما انتظار می رود ، است. اما بدن ما همه متفاوت است. و آموزش گام به گام زمانی مفیدتر است که از نظر جسمی و روحی برای شما اتفاق بیفتد.

ترفند این است که شروع به توجه دقیق به چرخه خود و احساسات خود در طول آن کنید. ممکن است شروع به مشاهده برخی از الگوها کنید ، و سپس می توانید برنامه تمرین خود را متناسب با نیازهای بدن خود شروع کنید.

یک چیز سریع در اینجا: تفاوت عظیمی بین ذهن بی احساس و بدن بی احساس وجود دارد. قبل از تصمیم گیری برای لغو ورزش واقعاً ثبت نام کنید آیا بدن شما می خواهد استراحت کند؟ سپس روز را بردارید سعی کنید حمام آرام و حمام آرامش بخش انجام دهید.

چربی سوزی در هنگام خواب ، چربی سوزی ، دستور شکلات سالم.

اما اگر می خواهید تمرین را کنار بگذارید زیرا انگیزه چالش برانگیز است یا از نظر روحی احساس بدی دارید؟ تجدید نظر کنید چسبیدن به عرق برنامه ریزی شده ممکن است تنها چیزی باشد که برای تغییر فضای آزاد خود به آن نیاز دارید. چالش من این بود که این کار را ده دقیقه انجام دهم. اگر هنوز در عرض ده دقیقه احساس بدی داشتید ، استراحت کنید ، اما در بسیاری از مواقع برای غلبه بر موانع اولیه کافی است.

اساسا تمرینات مبتنی بر صورت نباید کارت خارج از زندان باشد ، بنابراین می توانید تمرین را کنار بگذارید. و نباید دلیلی باشد که حتی اگر بدن شما به استراحت نیاز دارد ، از آن بگذرید. این راهی برای تنظیم خود و درک چگونگی چرخه قاعدگی شما است ، سپس می توانید ورزش خود را متناسب با آن تنظیم کنید.

در اینجا برخی از بهترین نکات من برای گنجاندن آموزش مرحله به مرحله در برنامه معمول شما آمده است:

  • وقتی احساس خستگی می کنید:
    • سعی کنید فیلم های LSF را دنبال کنید – این می تواند به شما انگیزه دهد.
    • وزنه ها را با تمرینات وزن بدن عوض کنید.
  • وقتی احساس خوبی دارید:
    • تمرینات LISS برنامه ریزی شده خود را برای HIIT جایگزین کنید تا از انرژی خود استفاده کنید.
    • کمی بیشتر وزن اضافه کنید تا ببینید آیا می توانید به بهترین قسمت خود برسید یا خیر.

https://www.youtube.com/watch؟v=TMvr1_X4iIg

من عاشق استفاده از برنامه LSF برای تمرینات تناوبی هستم. زیرا به من اجازه می دهد تا کارهای روزمره خود را انجام دهم در حالی که هنوز تنظیمات مناسب را انجام می دهم تا واقعاً به نفع بدن و اهدافم باشد! با تنظیم یک برنامه ورزشی و سازگار کردن آن با چرخه قاعدگی خود. شما می توانید به خودتان کمک کنید تا همزمان به اهداف فیزیکی و مراقبت از خود برسید.دیدگاهتان را بنویسید