تمرینات برای سالمندان | تناسب اندام کندی


بدون توجه به سن شما حفظ سبک زندگی فعال مزایای زیادی دارد. مطالعات نشان می دهد که افراد مسن که ورزش می کنند تعادل بهتری دارند و خطر ابتلا به بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های قلبی ، دیابت ، پوکی استخوان را کاهش می دهند. به عنوان مثال ، بیماری آلزایمر. پیدا کردن یک نوع ورزش که از آن لذت ببرید بسیار مهم است ، بنابراین به احتمال زیاد به آن پایبند خواهید بود.

میزان شدت تمرین بستگی به میزان تجربه شما دارد تا سن شما. اگر کاملاً بی تحرک هستید ممکن است برای تمرین متقابل آماده نباشید. شما می خواهید فعالیتهای زیر را با تأثیر کم شروع کنید. که برای سالمندانی که تازه شروع به ورزش منظم کرده اند مناسب است:

پیاده روی

شروع یک برنامه ورزشی به آسانی راه رفتن است و پیاده روی برای سلامتی شما مفید است. یک مطالعه معروف هاروارد نشان داد که تنها سه روز پیاده روی در هفته خطر حمله قلبی را تا 35 درصد کاهش می دهد.

دلیل دیگری که پیاده روی برای افراد مسن مفید است این است که با بهبود تعادل از افتادن جلوگیری می کند. این به این دلیل است که هوا اغلب خیلی گرم یا خیلی سرد است و نمی توان در خارج از خانه راحت قدم زد. بنابراین بسیاری از افراد در هر سنی دوست دارند به ورزشگاهی بروند که بتوانند داخل آن قدم بزنند.

تمرینات تعادلی و قدرتی

تمرینات ساده ای وجود دارد کارهای زیادی وجود دارد که می توانید به طور منظم در خانه انجام دهید تا قدرت و تعادل را افزایش دهید. در اینجا چند نمونه از تمریناتی است که می توانید در حال حاضر انجام دهید:

  • وارد شوید
  • ایستاده روی یک پا صندلی در دست دارد
  • فشار به دیوار
  • رول شانه
  • روی پنجه پا بایستید

کلاسهای تناسب اندام که برای افراد مسن طراحی شده است

اگرچه راه رفتن و تعادل ساده است می توان در هر جایی انجام داد اما پیوستن به کلاس تناسب اندام سالمندان یک راه عالی برای ثابت ماندن در تمرینات و در عین حال پایین نگه داشتن چیزها است.

پیشنهادات ارشد اغلب شامل کلاس های آبی و همچنین نسخه های “سبک” برنامه های بدنسازی محبوب مانند ZUMBA® است. برخی از کلاس های ارشد را می توان هنگام نشستن انجام داد. بنابراین تقریباً برای همه چیزی وجود دارد.

حالا که با تمرینات ورزشی کم فشار آشنا شدید ، ممکن است تصمیم بگیرید که کارهایی را انجام دهید. بهتر شوید و کلاسهای شدیدتر را به برنامه خود اضافه کنید.

علاوه بر کلاس علاوه بر “جمعیت ارشد” و سایر برنامه های هیجان انگیز ، کلاس های کیک بوکسینگ را نیز در شهرستان کامدن ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد در دسترس بودن کلاسها در مکانهای ما در سراسر South Jersey ، امروز با ما تماس بگیرید.دیدگاهتان را بنویسید