تفسیر آزمایش بیوشیمی ادرار (۴)

این علائم به نظارت بر سطح کتو ها کمک کرده و خطر ابتلا به کتواسیدوز را به حداقل می رساند. تاری دید یا سستی و بی حالی: تار شدن دید میتواند یکی از علائم قند خون بالا باشد.

نوار تست کتون خرید

هنگامی که سطح قند خون فرد در حد قابل قبولی قرار گرفت، پزشک به کمک بیمار اقداماتی در جهت جلوگیری از کتواسیدوز دیابتی در آینده انجام خواهد داد.  post w᠎as done ᠎by G᠎SA C on tent Gene᠎ra tor ​DE᠎MO.

نوار اداری تست کتون

زمانی که بدن در محدودیت کربوهیدرات به سر می برد مجبور است که از چربی استفاده نماید.در نتیجه تولید کتون در بدن انجام می شود.

نوار تست ادرار ( تست کتون برای رژیم)

اما تشخیص بهموقع آن و انجام مداخلات تغذیهای اولیه (مثل حذف فنیل آلانین از رژیم غذایی) پیامدهای بسیار خوبی داشته و چه بسا فرد مبتلا از زندگی نرمالی برخوردار نوار تست کتون خواهد بود.

نوار تست کتون خون

​Da​ta was g en᠎erated wi᠎th Con​tent Generat᠎or Dem over si​on​!

و در ادامه به معرفی و نحوه استفاده مکمل های ضروری این رژیم میپردازیم. در این مواقع است که من رژیم کم کربوهیدرات را توصیه میکنم اما به این معنی نیست که برید و رژیم کتو بگیرید.

نوار تست کتون ادرار

حال به این پرسش مهم میرسیم، آیا رژیم کتوژنیک استاندارد است؟ این رژیم شامل ۷۵% چربی، ۲۰% پروتئین و ۵% کربوهیدارت است. سطح بالای غیرطبیعی اجسام کتونی به نام کتوز خوانده می شود و این شرایط هدف رژیم کتوژنیک محسوب می شود.

در واقع مصرف بالای چربی در رژیم کتوژنیک ممکن است منجربه افزایش کلسترول خون شود که این عامل موجب افزایش سنگهای صفراوی نیز میشود؛ چراکه بسیاری از سنگهای صفراوی ماهیت کلسترولی دارند.

تشخیص ورود به کتوز

از آنجا که دریافت کربوهیدرات ها در این رژیم کاهش می یابد بسیاری از افراد ممکن است مقدار روزانه و مورد نیاز از فولات، منیزیم، کلسیم، تیامین، پتاسیم و ویتامین E را دریافت نکنند.

این رژیم برای همه جواب میده درصورتی که اصولش رعایت بشه. این به ۴ مرحله تقسیم می شود – ۲ مرحله کاهش وزن و ۲ مرحله نگهداری، که هر کدام با یک برنامه غذایی خاص و بازه های زمانی متفاوت بسته به تعداد کیلو که می خواهید کم کنید تنظیم می گردد.

نوار تست کتون ادرار چیست

این برنامه رژیم لاغری برای کاهش وزن ادعا میکنه که میتونه در طول یک هفته ۵ کیلو کاهش وزن رو برای شما در پی داشته باشه.

تاکنون مستقیماً و اختصاصی تأثیرات رژیم کتوژنیک بر سرطان تأیید نشده است اما طبق مطالعات انجامشده احتمالاً رژیم کتوژنیک سرطان را کاهش میدهد. بعد از بررسی این که « چگونه رژیم کتوژنیک بگیریم ؟

قیمت تست کتون

دراین رژیم اگرمیزان پروتئین مصرفی خیلی بالا باشد، بدن وارد فاز کتوز و تولید کتون نمی شود.

خرید تست کتون

Th is  data has  be en  done by  Con tent​ G en erat᠎or DEMO᠎.

آیا بدن در مرحله تولید صحیح کتون قرار دارد؟ ممکن است افزایش باروری در زنان را تحت تاثیر قرار دهد.

فروش نوار تست کتون

این عوارض شامل کاهش انرژی و عملکرد مغز، افزایش گرسنگی، اختلال در خواب، حالت تهوع، مشکلات هاضمه و کاهش کارایی بدن می شود. وی چاقی را یک اختلال متابولیکی می دانند که در اثر زیادی انسولین درخون و مقاومت سلول ها در برابر انسولین به وجود می آید وچاقی اصلا ربطی به سوخت و ساز چربی که خورده می شود ندارد .با وجود این در دوره ای که ما زندگی می کنیم رژیم غذایی کم چربی به طوری همه گیر شده که به صورت یک رژیم استاندارد در آمده است .

انسولین یک هورمونه که به سلول ها اجازه میده انرژی که دریافت میکنن رو اول به صورت گلیکوژن یا همون انرژی ذخیره شده در ماهیچه، و بعد اون رو به عنوان چربی در بدن داشته باشن.

تست نوار کتون

بهنام قلیپور. -جوان،/۹/۲۱۸۱ ۶۸۶ خروج اسناد محرمانه از مراکز دولتی:متهم ردیف اول نظرسنجی ادعاکرد. صدای عدالت،۸۱/۹/۱۰ ۷۰۰ اول گفتوگو با خود،بعد با دیگری/رامین جهانبگلو.

در حال حاضر با آزمایش ژنتیک بیمار و والدین نقص ژنتیکی تشخیص داده میشود و بررسی جنین در حاملگیهای بعدی مادر ممکن است. ابرار اقتصادی،۱۲۸۱/۹/ ۶۴۴ رسانههای ارتباط جمعی آیا استفاده از ماهواره آزاد میشود؟

ابرار اقتصادی،۸۱/۹/۲۷ ۶۵۸ گزارشی از سمینار بین المللی پیشبرد رسانههای مستقل و کثرتگرا درافغانستان:کابل:۳ تا ۵ سپتامبر ۲۰۰۲(۱۲ تا ۱۴ شهریور ۱۳۸۱)/کاظممعتمدنژاد. -رسانه،۵۰ ۶۵۹ معمای برخورد عراق با رسانههای خارجی/راد نوردلند.

این فاکتور در حالت طبیعی باید بین ۱.۰۰۱ تا ۱.۰۳۵ باشد. همانطور که از نام آن پیداست، این رژیم شما را به خوردن غذاهای نپخته و فرآوری نشده تشویق می کند (حداقل سه چهارم غذای مصرفی باید خام باشد).

قبل از شروع هر رژیم غذایی جدید با پزشک خود صحبت کنید. بهتر است هیچ رژیمی را خودسرانه شروع نکنید. بنابراین هیچ اختلاف نظر کارشناسی بین بدنه نهادها در خصوص فیلتر تلگرام وجود نداشته و ندارد و دستور مسدود سازی فیلتر تلگرام علیرغم اینکه یک تصمیم قضایی صرف است ولی نتیجه چند ماه کار و تلاش و هماهنگی بین نهادهای مختلف است.

خرید نوار اداری تست کتوز

زن روز،۱۸۶۸۶۴۹ برتینی اسپیرز ربطی به بوش ندارد:در حاشیه تصمیم دولت آمریکابرای راهاندازی یک شبکه تلویزیونی خاورمیانه/مترجم محمد رضانوروزپور.

رسانه،۵۰ ۶۵۱ تئوریزه کردن اهانت به اسلام در شبکه تلویزیونی امریکا/محمد رضانوروزپور. تاریخ اسلام،۶ ۵۷۹ اسلام در مناطق مختلف اسلام در اسپانیا.

نوار تست کتون

هفتهنامه نوین پزشکی،۱۷۰ ۷۱۴ جمعیت بعضی مناطق جهان طی ۵۰ سال آینده نصف خواهد شد/نوشته کاترین دولد;ترجمه گلنوش جواهری.

تست کتون در ادرار

مردمسالاری،۸۱/۹/۲۳ ۸۱۵ جامعه روستایی بررسی توسعهیافتگی مناطق روستایی استان سمنان/مسعود تقوایی،محمد علی احمدی نوار اداری تست کتون شاپورآبادی. اعتماد،۱۰ و /۱۱۸۱/۹ ۷۴۹ زنان روستایی و مشارکت اقتصادی/محمود سیف گراوند.

ایران،۸۱/۹/۱۰ ۷۵۶ نقش مشارکت زنان روستایی در توسعه و پیشرفت کشور/بهین ایمانی. ایران،۸۱/۹/۲ ۱۷۸۸ &%13019MANG130G% نقش مدیران در تبدیل سرمایهها/نوشتهی محسن قانع بصیری.

جوان،۸۱/۹/۲۴۶۸۹ فروش اطلاعات به دشمن نظرسازی و ارتباط با ضد انقلاب;سه اتهاماصلی مدیران موسسه نظرسنجی آینده اعلام شد. آکنه دلایل مختلفی دارد و ممکن است در بعضی از افراد با رژیم و قند خون ارتباط داشته باشد.

رژیم کتوژنیک می تواند باعث کاهش زیاد قند خون و درجه انسولین شود. انواع گیاهخواران عبارتند از گیاهخواران میوه خوار، گیاهخواران لاکتو-اوو، گیاهخواران تخم مرغی، نیمه گیاهخواری، پسکو-گیاهخواران، و رژیم غذایی گیاهخواران زنده خوار که منجر به تغییراتی در برنامه غذایی آنها می شود.

کودک همچنین باید توانایی خویشتنداری نیز داشته باشد زیرا مصرف کردن فقط چند عدد کلوچه یا هرچیز حاوی قند مثل خمیردندانها یا سایر محصولات مراقبت دهانی اثرات رژیم را از بین برده و احتمالاً منجر به تشنج میشود.

روی غذاهای پرچرب و کم چرب مانند تخم مرغ، گوشت، لبنیات و سبزیجات کم کربوهیدرات و همچنین نوشیدنی های بدون قند تمرکز کنید. کار و کارگر،۸۱/۹/۲۰۲۰۹۸ رشد خصوصیسازی بدون شفافیت و کارآمدی قانون ممکن نیست/احسان شمشیری.

ممکن است وزن بیشتری نسبت به رژیمهای کمچرب یا کالری محدود از دست دهید، زیرا ممکن است فرد به کتوزیس برسد.

اختلالات و بیماریهای متابولیک در کودکان ممکن است مادرزادی یا اکتسابی باشند، اگرچه در بیشتر موارد به دلیل وجود نقص در ژنها (جهش ژنها) و به صورت وراثتی ایجاد میشوند.

دو فرآیند متابولیک زمانی وارد عمل میشوند که کربوهیدرات کم در بافتهای بدن در دسترس باشد: گلوکونئوژنز و کتوژنز. بهدلیل شایع بودن ازدواجهای فامیلی در ایران، تقریبا از هر ۵۰۰ تا ۶۰۰ نوزاد یکی دچار بیماریهای متابولیک ارثی است (غیر از کمکاری مادرزادی تیروئید و فاویسم که شیوع بالاتری دارند) و در صورت عدمتشخیص بهموقع، در آینده با عوارض شدیدی روبهرو خواهد شد، بنابراین بهطور کلی باوجودی که اختلالات متابولیک مادرزادی به تنهایی بیماریهای نادری هستند اما در مجموع نسبتا شایع هستند.

مردمسالاری،۸۱/۹/۱۶۸۱۲ طلاقهای هالیودی از افراط تا تفریط/مرتضی بهشتی. اطلاعات،/۹/۱۲۸۱ ۶۴۷ اهمیت اطلاعرسانی از طریق رسانهها در زمینه بیماریهای خاص/سخنرانی سونیاوریامین. تازههایدامپروری و کشاورزی،۲۴ و ۲۳ ۳۵۸۸ اهمیت گروههای شاهد ژنتیکی در اصلاحنژاد طیور/تدوین سعیدانصاری.

دیابت کنترل نشده هم باعث می شود مقدار زیادی گلوکز در ادرار وارد شود. اگر نیاز دارید سریع قند خون خود را پایین بیاورید، مقدار زیادی آب بنوشید و نوار تست کتون ادرار پیاده روی کنید.

بله درست است داروها و رژیم غذایی مناسب می تواند به کنترل قند خون شما کمک کند. کتوژنیک استاندارد (SKD): این رژیم شامل ۷۵ درصد چربی سالم، ۲۰ درصد پروتئین و تنها ۵ درصد کربوهیدرات است.

در این ویدئو دکتر مهاجری تهرانی فوق تخصص غدد و متابولیسم به نکات مهمی که دیابتی ها باید درباره نوار تست کتون بدانند اشاره شده است.

Bergman گزارش کرد که حدود ۳۰% جذب FFA توسط کبد در گوسفندهای تغذیه شده نرمال تبدیل به کتون بادی می گردد اما این افزایش حدود ۸۱% در حیوانات کتوزی است.

رژیم کتوژنیک در اصل برای کمک به درمان صرع همچنین کودکانی که دیگر روشهای درمانی برای آنها جوابگو نبود توسعه پیدا کرد. بهداشت جهان،۴۱۷۱۵ مهاجرت اعتراضات و تظاهرات خیابانی صدها ایرانی را از زندانهای آمریکاییآزاد کرد.

طبق گزارش سرویس بهداشت ملی (NHS)، میزان طبیعی یا ردیابی کتون در ادرار کمتر از ۰.۶ میلی مول در لیتر (mmol / L) است.

رنگ صورتی نوار تست، نشان دهنده کتون کم و بنفش تیره ،نشان دهنده کتون زیاد در بدن می باشد. به جای شکر سفید می توانید از کمی شکر قهوه ای یا بهتر از آن عسل استفاده کنید.

آستانه تشخیصی برای گلبول سفید ۱۵-۵ عدد در میکرولیتر ادرار است. گلوکز، ساده ترین مولکول است که بدن جهت تبدیل به انرژی از آن استفاده می کند.

فصلنامه معماری ایران،۳ و ۴ ۳۹۴۷ راهنمایی ساده در باب نظریه نشانههای در معماری/نویسنده جفریبرودبنت;ترجمه نیره طهوری.

مرحله ی بعدی رژیم با رژیم بعدی اتکینز رژیمی است که فرد در حین ازدست دادن وزن باید رعایت کند و شخص با رعایت این دستورآهسته به سوی هدف هدایت می شود .مرحله سوم رژیم پیش نگهدارنده وزن است که راهنمایی هایی در خصوص شیوه ی غذا خوردن می کند و در صورت پشتکار برای همیشه فرد وزنش را حفظ می کند .

همچنین احساس ضعف و گرسنگی نباید در یک رژیم لاغری وجود داشته باشد. مشاور خانواده،۲۲ ۷۹۸ راز یک زندگی موفق! جمهوری اسلامی،۸۱/۹/۲۷۶۲۰ امید حوزه امین دانشگاه;گذری بر زندگی و مبارزات شهید آیت اللهدکتر محمد مفتح/محمد مهدی سیفی.

جمهوری اسلامی،۸۱/۹/۲۶۲۴ فقیه پارسا و ذخیره گرانبها;به مناسبت سالروز رحلت آیت الله العظمیاراکی. محمد قوچانی. -گزارشگفتگو،۲۶ ۶۳۹ مناسبت تاریخ و انسانشناسی/عباس محمدی اصل. داود نادمی. -جامجم،۸۱/۹/۳۰۷۷۸ خاستگاه اجتماعی انتخابات:تاثیر عوامل اقتصادی و جامعهشناختی درگرایشهای سیاسی/عباس محمدی اصل.

جمهوری اسلامی،۸۱/۹/۲۳ ۶۸۱ اعتراف مدیر عامل موسسه آینده به همکاری با عوامل اطلاعاتیبیگانگان;در دومین جلسه دادگاه متهمان به فروش اطلاعات مطرحشد. اعتماد،۸۱/۹/۱۸ ۶۹۱ گزارش دومین جلسه رسیدگی به پرونده نظرسنجی.

مردمسالاری،۸۱/۹/۲۸ ۶۷۹ ارزیابی واکنشها درباره یک پرونده ملی! فلفل دلمه ای های ریز شده رو به همراه کرم نارگیل و مخلوط باقی مانده از ترکیب ۸ ماده اولیه رو به یک کاسه کوچک اضافه کنید.

خیر، شما میتونید به آهستگی و با اضافه کردن تدریجی کربوهیدرات به رژیم غذایی خودتون کم کم از رژیم کتوژنیک خارج بشید. سندروم تخمدان پلی کیستیک: این رژیم سطح انسولین خون را کاهش میدهد، انسولین نقش قابل توجهی در ایجاد سندروم تخمدان پلی کیستیک دارد.

این دستور غذایی، یک دستور ایتالیایی برای ناهار کتوژنیکه. ایران،۸۱/۹/۵ ۶۷۸ آمریکا از نگاه مردم جهان:مروری بر یافتههای یک نظرسنجی. ابرار،۸۱/۹/۲۶ ۷۱۸ بازتاب یک اقدام تحقیرآمیز:واکنش داخلی و خارجی دستگیری وبازداشت ایرانیان مقیم آمریکا.

اما این رژیم در واقع این یک رژیم غذایی پزشکی و درمانی است که در شرایط خاص قابل تجویز است. گزارشگفتگو،۲۶ ۶۳۶ حکایت ذهن تیزبین یک پژوهشگر:نظر پژوهشگران درباره فعالیتهای علمی و پژوهشی زندهیاد دکتر علی اسدی.

گزارشگفتگو،۲۶ ۷۰۱ جایگاه فرانسه در جهانیسازی فرهنگی/مارک اولیویه پادیس. تاریخ اسلام،۷ ۶۰۳ واقعبینی در سیره امیر المومنین(ع)و موضعگیری دشمنان/عبد الرضاخلیلی. روح الله تقوی. -همبستگی،۸۱/۹/۱۲ ۷۰۹ مرکز و پیرامون;دستاورد تاریخ غربی:سخنرانی دکتر رضا داوری درهمایش مرکز و پیرامون.

نیکی،۱۰ ۷۲۸ مهاجرت روستاییان به شهر و اثرات آن در کاهش فقر/نوشته رونالداسکلدون;ترجمه حمید رضا وجدانی. اصلاح و تربیت،۹۱-۹۲ ۶۶۲ هولناک مثل ایران:بررسی تصویر ایران در رسانههای امریکایی/محمد رضا رضایی بایندر.

ایران دخت،۳۷۴۴ تحلیل بر حضور زنان در عرصههای مدیریت:یک شاخص در میزانتوسعهیافتگی جوامع/مرجان قاسمی اصفهانی. جامعه نو،۸۷۴۶ حضور زنان در صحنه سیاسی بوسنی و هرزه گوین.

فارابی،۴۱ ۴۰۹۴ رکود در اکران داخلی،رونق در حضور خارجی:سیمای سینمایایران(از نیمهی اردیبهشت تا نیمه شهریور ۱۳۸۰)/رضا درستکار.

طبق گزارشات PH بالا حساسیت تست را کاهش میدهد در حالیکه مقادیر کم تا متوسط اسیداسکوربیک، باعث پاسخ منفی کاذب میشود.

گیاهان تازه که در هر ۱ تا ۲ قاشق غذا خوری، نزدیک به صفر گرم کربوهیدرات خالص دارند. تولید،مصرف،۶ ۳۸۳۰ آشنایی با تکنیک راهگاه گرم در قالبهای تزریق پلاستیک(۲)/آرمینکلتس;ترجمه و تنظیم محمد دانایی.

خراسان،۲۴۸۱/۹/ ۶۶۱ نقش رسانههای تصویری در بزهکاری کودکان و نوجوانان(پایانی)/تهیه و تنظیم علی دژبانی. تنظیم از ملیحه سید خلخالی. مردمسالاری،۸۱/۹/۱۳ ۸۰۰ شیوههای تعمیق و ترمیم روابط خانوادگی/تهیه و تدوین مژگانغفاری مرند;تنظیم ملیحه سید خلخالی.

زن روز،۱۸۶۹ ۸۰۱ غروب خانواده در غرب:بررسی روابط خانوادگی در جوامع لیبرال/نسرین بنی عامری. زن روز،۱۸۶۷۴۲۴۵ مانیفست شعرسازی/حامد صفایی تبار.

جامجم،۸۱/۹/۱۰ ۸۰۲ روابط زن و شوهر گلدان عشق را هر روز آبیاری کنیم/نویسندگان واین. حال تصور کرده که این منبع انرژی را محدود و بدن کربوهیدرات کافی برای سوختن نداشته باشد، چه میشود؟

از دیگر تاثیراته این رژیم هستش. آیا میتوان دوباره به رژیم کربوهیدرات برگشت؟ همبستگی،۸۱/۹/۲۶ ۸۲۴ آیا به تئوری عدالت نیاز داریم؟

حسام الدینایپکچی. -سیاست روز،۱۲ و ۸۱/۹/۱۳ ۶۶۹ انتظام و نظارت اجتماعی عدالت اجتماعی;یک طرح فکری/علیرضا منصوریان. صدای عدالت،/۹۸۱/۹ ۶۷۱ نظارت اجتماعی،انحراف و جرم/استیفن مور;ترجمه علی قهرمانی.

همشهری،۸۱/۹/۱ ۶۶۰ نظارت بر رسانههای جدید و امنیت ملی/حمید حسینی. همشهری،۸۱/۹/۱ ۷۹۵ شرایط درستی ازدواج چیست؟

همشهری،۸۱/۹/۱ ۶۴۶ اثرات تلویزیون بر کودکان/مترجم نازنین نجفیان. غلامرضا قدس. -مردمسالاری،۸۱/۹/۵ ۶۰۲ نقدی بر آمار تلفات جنگهای امام علی(علیه السلام)(جمل،صفین،نهروان)/مصطفی صادقی. ترجمه فاطمه خداکرمی. -همشهری،۸۱/۹/۳۰ ۸۰۶ خشونت علیه کودکان/احمد عاملی.

ترجمه سعید سعیدپور. -پروین،۸ ۴۲۹۰ کارل سندبرگ شاعری با هزار سر(شاعر معاصر امریکایی)/امیر آبی. ترجمه م-آزاد اردبیلی. -کیهان،۸۱/۹/۵ ۵۹۴ امام علی(ع)از نگاه اندیشمندان/محمد حسین مردانی نو کنده.

اطلاعات،۹/۱۸۸۱/ ۶۲۳ شاهآبادی;روحی لطیف و فقیهی زمانشناس;آیت الله شاهآبادی ازنگاه امام خمینی/غلامرضا گلی زواره. جامجم،۲ و ۸۱/۹/۴ ۶۰۴ ویژگیهای حاکم در سیره نظری و عملی امام علی(ع)/محمد علیبصیری.

بزرگراه رایانه،۴۹ ۳۳۸۴ فناوری فیبر نوری(۲)/محمد غفاری. حنیف غفاری. -مردمسالاری،/۹/۱۷۸۱ و ۱۸ و ۱۹ و ۲۶ و ۲۰ و ۲۱ و ۲۳ و ۲۴ و ۲۵ و ۲۷ ۷۳۷ جوانی دوران زیبای خودشناسی و خویشتنیابی/فرناز هاشمی.

اعتماد،۸۱/۹/۲۶ ۷۳۲ آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد:تاملی در علل تاثیرپذیریجوانان از فرهنگ غرب/فرناز هاشمی.

مردمسالاری،۸۱/۹/۲۶ ۷۳۹ فردا دیر است جوانان خود را دریابیم/مجید رشیدپور. آزمایش خون دقیقتر است و میتواند مقدار دقیق گلوکز را در خون اندازهگیری کند.

بررسی منظم می تواند مطمئن شود که نتایج آزمایش شما دقیق است. بروز کتواسیدوز می تواند تبدیل به شرایط جدی مانند تورم مغز شود. همانطور که در بالا ذکر شد حذف کربوهیدرات ها می تواند در ابتدا خستگی عمومی را به وجود آورد. ᠎ c ontent was done by  C​onte​nt  Demov᠎er sion!

اعتماد،/۲۸۱/۹ ۲۶۸۳ آموزش و پرورش-ایران آموزش:کالای عمومی یا خصوصی؟ صدای عدالت،/۱۱۸۱/۹ ۷۲۰ تحصیل در خارج،سراب یا واقعیت؟

به این ترتیب میتوان گفت که با کاهش مصرف کربوهیدرات میتوان از خطر سندم متابولیسم در امان بود… اغلب این چربیهای زیر پوست شکم به چربی قهوهای معروف هستند و به سختی آب میشوند.

کربوهیدراتهای نشاستهای نیز حذف میشوند. مردمسالاری،/۹/۳۰۸۱ ۷۲۳ مغزها از اروپا نیز فرار میکنند/فرهاد رضایی. توسعه،۹ و ۸۱/۹/۱۰ ۲۵۱۸ ناتو امنیت اروپا یا منافع امریکا/ابو القاسم مرادی.

ابو القاسم مقیمی حاجی. عبد الکریم سروش. -توسعه،۸۱/۹/۳ ۶۲۹ ادیان دیگر کیش گنوسی و عرفان مانوی/ابو القاسم اسماعیلپور. زکی میلاد;مترجم عبد الله امینی. مترجم احمد زکی حسینی.

مردمسالاری،۲۴و ۸۱/۹/۲۵ ۶۶۷ عرف در نگاه جامعهشناختی و حقوق/صالح حسینی جبلی. رسالت،۸۱/۹/۲۷ ۶۲۱ جهان اسلام از نگاه شهید مطهری/ابو الفضل هدایتی.

غرب در آئینه فرهنگ،۲۳ اسلام نوبالکانی(اسلام و شکلگیری مجدد ماهیت قومی مسلمانان دربوسنی)/خاویر بورگال;ترجمه عباس آریازند.

غرب در آئینهفرهنگ،۲۳ ۵۸۱ اشاعه جهانی اسلام/علی بولاچ;برگردان احمد مرجانینژاد. محمد میرشکرایی. -اطلاعات،۸۱/۹/۲۴ ۶۹۹ اندیشمندان مسلمان و قرائت اسلامی از جهانی شدن/عبد القیومسجادی. پگاهحوزه،۷۰ و ۷۱ ۷۵۳ گزارشی کوتاه از گردهمایی اتحادیه بینالمللی زنان مسلمان در تهران.

جمهوریاسلامی،۸۱/۹/۱۲ ۵۸۴ خبرنگار اسیر طالبان مسلمان شد/برگردان احمد مرجانینژاد. مردمسالاری،۸۱/۹/۱۱ ۷۱۳ جمعیت تغییر نسبت جنسی در ایران طی سالهای ۱۹۷۶-/۲۰۰۰مترجم یاسرمالی.

بهناز صفری. -جوان،۹۸۱/۹/ ۷۳۴ امنیت شغلی برای جمعیت جوان کشور/عباس حسین مردی. المیرا پیام شاد. -مردم سالاری،/۱۷۸۱/۹ ۷۳۶ جوان امروز و جامعه امروز!

همشهری،۱۶ و ۱۷ و ۸۱/۹/۱۸ ۶۶۴ رابطه فرد با جامعه انحرافات و مسائل اجتماعی ایران/عبد الرسول یعقوبی.

علیرضا بندری. -ایران،۸۱/۹/۱۵ ۷۲۷ مهاجرت با اهداف،علتها:واکاری پدیده مهاجرت در میاندانشجویان/مرجان دره. بهترین راه عمل این است که قبل از شروع با پزشک متخصص مشورت کنید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد نوار تست کتون ادرار لطفا به بازدید از وب سایت ما.