تفاوت بین آیفون ۱۴ پرو مکس و پرو چیست؟ (ویدیو)


به نظر می رسد اخیراً دوره خوبی برای اپل بوده است، زیرا سری گوشی های هوشمند آیفون ۱۴ دستخوش تغییراتی شده و نسخه بزرگتری از آیفون معمولی به نام آیفون ۱۴ مکس معرفی شده است. پس از آن دو گوشی دیگر به نام های آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس در بازار عرضه شد که در اصل همان گوشی با سایزهای متفاوت هستند. در ادامه ویدئویی از مقایسه این دو گوشی هوشمند را مشاهده خواهید کرد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کاماپرس، تنها تفاوت مهم بین آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس اندازه آنهاست. اگر گوشی کوچکتری می خواهید، می توانید آیفون ۱۴ پرو را انتخاب کنید، اما صفحه نمایش بزرگ و عمر باتری بیشتر را از دست می دهید. طراحی دو گوشی نیز یکسان است و از زبان طراحی آیفون ۱۲ پیروی می کند.در آیفون ۱۲ لبه های تخت به گوشی های آیفون معرفی شد و اکنون در نسل سوم این گوشی این طراحی همچنان زیباست و محبوب.

گوشی های آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس همچنان مانند گذشته قوی و مستحکم هستند و از قاب فولادی ضد زنگ و شیشه سرامیکی استفاده می کنند.

آیفون ۱۴ پرو مکس از صفحه نمایش ۶.۷ اینچی استفاده می کند که مشابه گوشی های قدیمی است، اما آیفون ۱۴ پرو همچنان از صفحه نمایش ۶.۱ اینچی استفاده می کند که طرفداران زیادی نیز دارد.

ویدیوهای پربازدید را ببینید:

انتهای پیام

مربوط به: سیب

برای دسترسی سریعتر: