تغذیه کولین کلرید

کلرید کولین، که غلظت آن در بافت های سیستم عصبی یافت می شود، برای عملکرد مغز، سنتز انتقال دهنده های عصبی، ساخت و نگهداری استیل کولین ضروری است.

استیل کولین به نوبه خود به خواب، حافظه و فرآیندهای فکر کمک می کند. همچنین به کنترل حرکت کمک می کند.

از آنجایی که تولید کولین ما با افزایش سن کاهش می یابد، این می تواند منجر به از دست دادن حافظه و اختلال در یادگیری و مهارت های شناختی شود.

کولین کلرید و سلامتی

کولین، با افزایش موانع تحریک مغز، به مغز اجازه می دهد تا صداهای خفیف را فیلتر کند، بنابراین ممکن است در کاهش مشکلات خواب مفید باشد. ممکن است مهارت های حل مسئله و تمرکز را افزایش دهد.

کولین همچنین به خصوص در زنان یائسه به مرطوب نگه داشتن غشاهای مخاطی کمک می کند. کولین با اینوزیتول برای امولسیون کردن چربی ها کار می کند و احتمال رسوب آنها بر روی دیواره رگ ها یا کیسه صفرا را کاهش می دهد.

فسفاتیدیل کولین چربی ها را به سلول ها منتقل می کند تا بدن بتواند از آنها استفاده کند یا دفع شود.

مصرف کولین کلرید در دوران بارداری ممکن است توانایی نوزاد متولد نشده را برای یادگیری و توجه و توانایی او در افزایش حافظه را افزایش دهد. آیا کولین می تواند برای کودکان ADHD موثر باشد؟

کولین همچنین ممکن است به درمان بیماری کبد، کلسترول بالا، افسردگی، از دست دادن حافظه، آلزایمر و آسم کمک کند. ضد التهاب است.

کسانی که به شدت ورزش می کنند، چون کولین برای متابولیسم چربی ها استفاده می شود، ممکن است سطح کولین را به میزان قابل توجهی کاهش دهند، زیرا بدن از ذخایر چربی خود انرژی می گیرد.

رژیم غذایی فاقد کولین ممکن است میزان سرطان، به ویژه سرطان کبد را افزایش دهد.

کولین اگر همراه با اسید فولیک مصرف شود بهترین اثر را دارد. اسید فولیک نیاز به کولین برای متیلاسیون را کاهش می دهد و هر چه کولین کمتر برای متیلاسیون استفاده شود، کولین بیشتری برای استفاده توسط سیستم عصبی در دسترس است.

Xtend-life Natural Products انواع مکمل های غذایی را ارائه می دهد. محصول امضا شده آنها، Total Balance، یک کپسول مکمل همه در یک است که حاوی بیش از هفتاد ماده مغذی مورد نیاز است.

توتال بالانس حاوی اسید فولیک کافی برای به حداکثر رساندن فواید کولین کلرید است. در سه فرمت موجود است. یکی برای مردان، یکی برای زنان و یک فرمول تک جنسیتی. ما و اعضای خانواده مان از نسخه تک جنسیتی، کولین کلرید استفاده می کنیم.

همه مکمل‌های Xtend-life توسط یک دانشمند توسعه داده شده‌اند و تحت استانداردهای GMP دارویی – سخت‌گیرانه‌ترین استانداردهای جهان برای ساخت مکمل‌های تغذیه‌ای – تولید می‌شوند.

به هر دسته از مکمل های Xtend-life گواهی تجزیه و تحلیل – “COA” – برای اطمینان از اثربخشی آن اعطا می شود. برای به حداکثر رساندن فواید درمانی آن، فقط حاوی عصاره های گیاهی استاندارد شده است که حاوی مواد فعال گیاهان است.

مشتریانی که ما مکمل‌ها را توصیه کرده‌ایم همیشه از آنها راضی بوده‌اند و می‌گویند که تقریباً بلافاصله پس از شروع رژیم مکمل‌ها، نتایج را احساس کردند. اگرچه محصولات از نیوزلند ارسال می شوند، اما تحویل به موقع و هزینه های حمل و نقل مناسب است. آنها همچنین از ضمانت بازگشت وجه سخاوتمندانه یک ساله خود، با بازپرداخت کامل و خط مشی بدون سؤال قدردانی می کنند.

اکثر مشتریانی که ما برای مکمل‌های Xtend-life توصیه می‌کردیم، فورا فوراً فواید سلامتی را تجربه کردند. آنها همچنین از تحویل به موقع Xtend-life و هزینه های حمل و نقل معقول خوشحال هستند، حتی اگر بیشتر محصولات آنها در نیوزلند ساخته شده است. و آنها به ویژه ضمانت بازگشت پول Xtend-life را دوست دارند، که بازپرداخت کامل یک ساله و بدون سؤال را ارائه می دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر