تعویض سریع مفصل ران با لیپوساکشن و لیفت باس و هزینه های خاموش و روشن


برای بسیاری از افراد ، با بالا رفتن سن ، قسمت بالای ساق های آنها به طور فزاینده ای به یک مشکل تبدیل می شود ، در حالی که دیگران متوجه می شوند که پس از کاهش وزن ، پاهای آنها به وعده غذایی می رود. ورزش ها اعتراض می کنند. احتمالاً سلولهای چربی ، سلولیت و هرچه پوست بیشتری روی ران ها جمع شود ، باعث می شود افراد سنگین تر ، پیرتر و تناسب اندام کوچکتر از آنچه که بودند به نظر برسند. مفصل ران همچنین می تواند افراد را از ظاهر خود آگاه کند. در حالی که برخی از افراد در ورزش و سلامتی نتایج خوبی را به دست می آورند ، برخی دیگر دچار مشکل می شوند یا حتی در ران های خود قرار نمی گیرند. خوشبختانه جراحی پلاستیک یکی از دو راه حل م effectiveثر در مورد جراحی لیفت مفصل ران است. تزریق چربی افو بالا بردن ران یک راه عالی برای استحکام و زیبایی باسن است. این روش به ویژه برای افرادی که مستعد افتادگی پوست و بیشتر پوست در نتیجه افزایش وزن هستند ، مثر است. دراز کشیدن روی آهن راهی برای از بین بردن چربی زیاد نیست. اگر پوست خاصیت ارتجاعی خوبی دارد و می تواند به طور معمول با خطوط جدید بدن سازگار شود ، لیپوساکشن به تنهایی می تواند چربی اضافی تجمع یافته در زیر پوست را از بین ببرد. در موارد رنگ پوست ضعیف ، ممکن است لیفت مفصل ران توصیه شود.

روش های زیادی برای جراحان وجود دارد که به آنها امکان می دهد روش های لیفت ران را متناسب با نیازهای خاص بیماران انجام دهند. درست است، تزریق چربی ارگاسم تکنیکی است که می توانید هنگام ایجاد فاصله بین اعصاب خود از آن استفاده کنید. این روش چربی اضافی را از قسمت داخلی ران خارج می کند و باعث ایجاد شکاف بین قسمت داخلی بالای ران شما می شود. با این حال ، اگر در ناحیه ران دچار افتادگی پوست شده اید ، لیپوساکشن ران در درمان آن بسیار بی تاثیر خواهد بود. در چنین مواردی تنها چیزی که نیاز دارید جراحی لیفت است. از آنجا که روش مفصل ران مناسب ترین روش برای شما است. در نهایت ، بهترین راه برای به دست آوردن آن مناسب شما مشورت با افرادی است که در این زمینه تجربه دارند و یک جراح. تخصص های ما در کلینیک تناسب اندام رازی آنها می توانند رویکرد مناسب را به ویژه برای نیازها و انتظارات شما توصیه کنند. دریافت مشاوره یا نوشتن قرارها و شماره ها صدا زدن.

متقاضیان


تزریق چربی ران برای بیماران با وزن طبیعی و پایدار مناسب است ، آن ران ها بیشتر جیب چربی دارند. این روش برای کسانی که پوست سفت و کشسانی خوبی دارند خوب کار می کند ، زیرا این روش باعث افتادگی پوست و سلولیت به درد نمی خوره جراحی باسن و لگن به عنوان جراحی اغلب برای بیمارانی که چین و چروک پوست ران دارند توصیه نمی شود ، زیرا این روش می تواند آن را شدیدتر و چروکیده کند. کسانی که از آرتروز مفصل ران رنج می برند ممکن است بخواهند از مفصل ران استفاده کنند. لایه برداری روی پا یکی از روش های جراحی لگن است که با تغییر شکل زیاد پوست به چربی ، شکل ران را تغییر می دهد و خطوط ران را صاف و انعطاف پذیر نشان می دهد. این روش برای بیماران با افتادگی پوست در ناحیه ران و زانو که در اثر کاهش شدید وزن یا حاملگی جراحی ایجاد شده است ، بهترین گزینه است. این دستورالعمل ها به حفظ ایمنی بیمار در طول عمل و افزایش شانس بیمار برای دریافت ظاهر جدید کمک می کند. به طور معمول ، یک فرد واجد شرایط لیفت ران در موارد زیر است:

 • وزن خود را پایین نگه دارید.
 • سلامت عمومی را بدست آورید.
 • از نظر روحی سالم باشید.
 • اهداف واقعی درمان خود را بدست آورید.
 • برای حفظ نتایج مطلوب ، می توان شیوه زندگی سالم و ورزش بعد از جراحی مفصل ران را حفظ کرد.

آماده سازی اولیه


جراح ابتدا دستورالعمل های آموزشی برای ضربه زدن به مفصل ران ارائه می دهد ، به س questionsالات بیمار در مورد آن پاسخ می دهد ، شرح حال پزشکی کامل را ارائه می دهد و یک معاینه فیزیکی را برای تأیید آمادگی بیمار انجام می دهد. قبل از انجام عمل ، جراح از شما می خواهد موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • قبل از عمل جراحی لگن ، او به شما می گوید برای سرعت بخشیدن به بهبودی سیگار نکشید.
 • از مصرف آسپرین ، داروهای بدون نسخه و سایر داروهایی که فشار خون را افزایش می دهند خودداری کنید.
 • صرف نظر از نوع جراحی ، سم زدایی بدن قبل و بعد از عمل برای بازگرداندن ایمنی بسیار مهم است.
 • جراح اطمینان می دهد که وزن بیمار در یک دوره زمانی حساس حفظ می شود ، زیرا افزایش وزن می تواند تاثیرات منفی جراحی مفصل ران را تحت تأثیر قرار دهد.

روش لیپوساکشن


در یک عملیات تزریق چربی ران یک برش کوچک در ران ایجاد می شود. یک لوله یا لوله کوچک به داخل ران وارد می شود تا چربی اضافی برداشته شود. چربی ران دارای فیبر کمی است و از کیفیت خوب گیلاس نرم برخوردار است که خیساندن آن را آسان می کند. میکروکانولها به قطر 1.5 تا 2.8 میلی متر معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند زیرا اجازه می دهند مقدار زیادی چربی دفع شود. اندازه بزرگتر کانول اغلب منجر به ناهنجاری های بیش از حد می شود ، بنابراین جراحان از استفاده از آن اجتناب می کنند.

درمان جراحی


در جراحی تعویض مفصل ران دو نوع روش فوقانی ران وجود دارد:

لیفت میانی (داخلی) بالای باسن

این برش در پهلو ایجاد می شود و هرگونه چربی و پوست اضافی در ران برداشته می شود. بسته به نیازهای فردی ، لیپوساکشن نیز می تواند شامل شود ، اما همیشه نیست. سپس باسن تا زانو تکرار می شود و این روند برای ران دیگر نیز تکرار می شود.

لیفت لگن گیاهی (خارجی)

این یک عمل پیچیده تر است که اغلب شامل تغییر شکل لگن و همچنین خارج ران و برداشتن اجسام دیگر است. تأثیر جراحی بیشتر است و ضخامت پوست بعد از عمل کاهش می یابد ، بنابراین وزن باید حفظ شود.

نتایج


اثرات بالا آوردن و فشردن لگن بلافاصله پس از عمل قابل توجه است و باعث ایجاد کبودی ، تورم و درد در بیمار برای مدتی می شود. اگر بیمار از درد شدید یا طولانی مدت رنج می برد ، با جراح خود تماس بگیرید تا مشخص کند که آیا درد ، کبودی و تورم طبیعی است یا نشانه ای از مشکل است. نتایج لیپوساکشن دائمی است ، زیرا با این روش ، فرد به طور موثر سلول های چربی را حذف می کند. با این حال ، این امر از بیمار در برابر اثرات افزایش وزن و افزایش سن ، به ویژه در سایر قسمت های ران و سایر قسمت های بدن محافظت نمی کند.

بهبود


جراح در مورد مدت زمان بازگشت بیمار به سطح عادی فعالیت با بیمار صحبت می کند. مهم است بدانید که زمان بهبودی افراد بسیار متفاوت است.

دو هفته اول

 • در 10 تا 14 روز اول ، بیمار باید فقط حرکات سبک داشته باشد.
 • این دوره دشواری از بهبودی است و بیمار باید نسبت به علائم بیماری یا بی خوابی هوشیار باشد و بلافاصله به پزشک اطلاع دهد.
 • کشیدن باسن و حرکاتی مانند راه رفتن ، نشستن و خم شدن می تواند باعث ایجاد کشش در ناحیه بخیه شده شود ، بنابراین بیمار باید مراقب حرکات خود باشد.
 • اگر بیمار دارای یک توانبخشی باشد که در چند روز اول بهبودی او را همراهی کند ، مفید است.

دوم در هشت هفته

 • ممکن است بیمار برای اطمینان از خطوط زخم در ماه اول نیاز به بستن بریس داشته باشد.
 • برنامه ها باید ظرف سه تا پنج هفته کاهش یابد.
 • پس از دو تا سه هفته اول ، بیمار می تواند رانندگی و پیاده روی را برای ورزش از سر بگیرد ، مگر اینکه این فعالیت ها باعث ایجاد درد نشوند.
 • از بلند کردن وزنه خودداری کنید و شش تا هشت هفته بدوید.

چیز خطرناک


همه روشهای جراحی دارای درجه خطر هستند. برخی از عوارض احتمالی لیفت و کوچک شدن مفصل ران عبارتند از:

 • به داروی بیهوشی پاسخ منفی دهید
 • هماتوم یا سروما (تجمع خون یا مایع در زیر پوست که ممکن است نیاز به برداشتن داشته باشد.)
 • باکتری ها و خون
 • روحیه را تغییر دهید
 • صدمه
 • پاسخ سرطان
 • آسیب به پایه ها
 • نتایج منفی ممکن است به اضافات اضافی نیاز داشته باشد.

بیمار می تواند با پیروی از توصیه ها و دستورالعمل های جراح قبل و بعد از لیفت لگن ، به کاهش عوارض جانبی کمک کند.

تاو


بستن پا یک عمل شخصی است که با توجه به نیاز بیمار ، نیازهای پزشکی و قسمتی از ساق که نیاز است انجام می شود ، بنابراین هزینه های جراحی می تواند بسیار متفاوت باشد. شایع ترین عواملی که بر هزینه لیفت پا تأثیر می گذارد عبارتند از:

 • مقدار و محل فرد بیشتر پوست ، چربی و ماهیچه است
 • آزمایش خاصی لازم است
 • داروهای مورد نیاز شخص

دیدگاهتان را بنویسید