تعقیب “باریک” جروم پاول می تواند کار او را هزینه کند


جروم پاول باید برای دومین بار رئیس فدرال رزرو شود ، اما اینطور نیست.

این مشکل ناشی از برنامه های پاول برای شروع “کاهش” یا پایان دادن به چاپ گسترده پول فدرال رزرو از طریق خرید دارایی های بازار اوراق قرضه است. این او را در خطر انتصاب مجدد قرار داد. بیشتر ناظران فدرال رزرو وال استریت به من می گویند.

پرونده خرس پاول زمانی آغاز شد که کاهش او دروغ بزرگی را آشکار کرد که رهبران دموکرات اعلام کردند که برنامه های جدید هزینه آنها “هزینه آن” را پرداخت کرده است.

بدون اینکه فدرال رزرو تمام بدهی خود را برای تأمین بودجه انفجار مطالبه کند. این دروغها همچنین با افزایش شدید نرخ بهره در سال آینده علنی می شوند. این به این دلیل است که مالیات کافی جمع آوری نمی شود یا خریداران خارجی از وجوه کسری ما استفاده می کنند. در پی انتصاب جدید پاول بدخواهان

نرخ های بالاتر بدهی های خزانه داری مطمئناً باعث رکود خواهد شد. کنگره قرمز می شود و هدف جو بایدن در شبیه سازی FDR به یک کلون تبدیل می شود.

به همین دلیل است که شما صدای مترقیان مانند سناتور الیزابت وارن را می شنوید که خواستار رئیس پاول است. این افراد گفتند به همین دلیل است که کاخ سفید بیانیه های عمومی را در حمایت از پاول اعلام کرده است. اما او در مورد انتصاب جدید خود فکرهای دومی داشت.

به عنوان بانک مرکزی این کشور ، فدرال رزرو باید بدون ترس از عواقب سیاسی ، عرضه پول را کنترل کند. با این حال وظیفه مضاعف پایین نگه داشتن تورم در عین حفظ اشتغال کامل ، یک عمل متوازن سازی دقیق با پیامدهای سیاسی روشن است.

پل ولکر استقلال اداری را با افزایش چشمگیر آن در اواخر 1970 و اوایل 1980 مشخص کرد. کارتر ریاست جمهوری را از دست داد. اما این تورم فاجعه بار را که اقتصاد آمریکا را خراب کرده بود ، از بین برد. و طبقات متوسط ​​و کارگر را از بین ببرد

متأسفانه ، ما از روزهای ولکر فاصله زیادی داریم. همکارم نیل کاووتو گفت که پاول بیشتر او را به یاد آلفرد پنی ورث ، ساقی وفادار به بروس وین در حماسه بتمن ، انداخت.

جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو در دیدار با سناتورها در کاپیتول هیل در 6 اکتبر 2021 قدم می زند.
جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو در دیدار با سناتورها در کاپیتول هیل 6 اکتبر 2021 قدم می زند.
کوین دیتچ/گتی ایماژ

پروفایل فدرال رزرو پاول نشان می دهد که او تمایل بیشتری به تمجید از آلفرد دارد ، به یاد داشته باشید که چند سال پیش به طور متوسط ​​چند توییت از رئیس جمهور ترامپ طول کشید تا پاول بتواند نرخ های بهره فدرال رزرو را کاهش دهد. گرم شدن بیش از حد

پس از آنکه ترامپ در انتخابات نوامبر مقابل بایدن شکست خورد آقای پاول همچنان با سرعتی هشدار دهنده به چاپ پول می پردازد. با صفر نگه داشتن سیاست نرخ بهره و خرید دارایی های بزرگ علیرغم بهبود پس از COVID-19

پاول بلافاصله شروع به نشان دادن ستون فقرات خود کرد. و به دلایل خوب قیمت همه چیز از غذا تا مسکن در حال افزایش است. پول زیادی در اطراف مردم هدر می رود که مردم معامله می کنند. ارزهای رمزنگاری شده سهام تقلبی و تعقیب و گریز که پول از دست می دهند.

این حباب دارایی هرگز خوب به پایان نمی رسد. (به بحران مالی 2008 یا سقوط Nasdaq قبل از آن فکر کنید). تورم یک مالیات خطرناک برای افراد در سن کار است. که تاریخ آن را سریع ترین راه برای متقاعد کردن ناآرامی های اجتماعی نشان داده است.

سناتور الیزابت وارن (D-MA) در جلسات کمیته بانکداری ، مسکن و امور شهری مجلس سنا از جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو استقبال می کند.
سناتور الیزابت وارن در جلسات کمیته بانکداری ، مسکن و امور شهری مجلس سنا در 28 سپتامبر 2021 با جروم پاول رئیس فدرال رزرو استقبال می کند.
کوین دیتچ/استخر از طریق REUTERS/عکس عکس

آنجاست که اسلندر وارد می شود. وقتی فدرال رزرو اوراق قرضه می خرد همانطور که از زمان شیوع اپیدمی انجام شده است باعث رشد اقتصادی می شود. نرخ ها در حال کاهش است و بانک ها غرق در اعطای وام نقدی به مشاغل هستند.

وقتی فدرال رزرو اوراق قرضه می فروشد دولتها می خواهند برعکس را به دست آورند: کند کردن اقتصاد برای مهار تورم هنگام افزایش نرخ بهره.

با کاهش سیاست ها ، پاول به دنبال این است که با خرید تریلیون ها دلار اوراق قرضه فدرال رزرو از آغاز همه گیری همه چیز را کمی کند کند. اگر پاول پلک نمی زد فدرال رزرو از خرید حداقل 120 میلیارد دلار در ماه اوراق بهادار به خرید صفر در سال آینده تغییر می کند.

اما برنامه های پاول برای محافظت از طبقه متوسط ​​در برنامه حزب دموکرات برای ایجاد یک اقتصاد جدید از طریق هزینه های هنگفت اجتماعی در حال انجام است ، وارن ، برنی سندرز ، AOC و بایدن از برنامه های اقتصادی چپ ها می دانند. هزینه 5 تریلیون دلاری که آنها می خواستند نیست. “پرداخت شده” مگر اینکه فدرال رزرو به صورتحساب کمک کند.

نماینده ماکسین واترز ، دی-کالیفرنیا ، مشت جرمی پاول ، رئیس فدرال رزرو را پس از شنیدن کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در روز پنجشنبه ، 30 سپتامبر 2021 ، محکم می کند.
نماینده ماکسین واترز ، کالیفرنیا ، جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو را پس از استماع کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در روز پنجشنبه ، 30 سپتامبر 2021 ، مشت زد.
سارا سیلبیگر/استخر از طریق AP

البته کسانی در وال استریت بودند که می گفتند بایدن بی ثباتی بازار را که می تواند جانشین پاول شود ، به خطر نمی اندازد. سرمایه گذاران ممکن است اعتماد خود را به سیستم مالی ایالات متحده از دست بدهند. و ممکن است سهام ایالات متحده ، اوراق قرضه و موارد دیگر را بفروشد.

شاید برنامه مخارج دمکراتها توسط دو شرکت Dem ، Sens کشته شد. جو مانچین و Kyrsten. سینما و پاول می توانستند سهم خود را داشته باشند.

بسیاری دیگر – و تعداد آنها رو به افزایش بود – معتقد بودند که منچین و سینما به اکثر خواسته های حزب خود تسلیم خواهند شد. بایدن ، در حین لیسیدن مخروط ها ، توسط چپ مورد آزار و اذیت قرار می گیرد تا جایگزین یا حداقل از پاول تاتا دفاع کند.

دیدگاهتان را بنویسید