تزریق ژل و چربی بدن به گونه ها چقدر طول می کشد تا تن به گونه ها برسد؟


گونه ها و چانه برجسته خوب به نظر می رسند و برای ظاهر شیک و زیبا مورد نیاز هستند. برخی از افراد آشنا هستند و اغلب انواع متمایزی دارند. با پیشرفت ، گونه به دلیل نازک شدن صورت و کاهش چربی زیر جلدی صاف و کوچکتر می شود. گونه های شفاف و ژل توئی مامان توئی توئی می توان ویژگی های صورت را بهبود بخشید. ویژگی های متعادل صورت ظاهر جوان و جذاب را به شما باز می گرداند.

گونه ها بخش مهمی از ظاهر و رضایت از سن هستند. علامت گذاری و پف گونه ها ج ژل توئی مامان توئی توئی باعث بالا رفتن سریع هوا و بهبود ظاهر قسمت های مختلف صورت می شود. در اولین مصاحبه ، پزشک این مراحل را با دقت برنامه ریزی می کند. همچنین ویژگی های زیبایی شما را بررسی می کند تا به شما در انتخاب گزینه درمانی مناسب کمک کند. کلینیک تناسب اندام رازی ، روش های تزریق ژل و تزریق چربی را برای روشن شدن و حجیم شدن کوچک و استخوان گونه ارائه می دهد. علاوه بر قابلیت ترمیم و تقویت ویژگی های صورت ، متخصصان ما ظاهر کلی صورت شما را برای دستیابی به نتایج طبیعی در نظر می گیرند.

برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت می توانید با ما تماس بگیرید صدا زدن.

این روشها برای چه کسانی مناسب است؟


دلایل زیادی وجود دارد که چرا فرد ممکن است به فکر برس زدن گونه ها با ژل و بالم لب باشد. شاید فرد سعی می کند علائم پیری را از بین ببرد. با افزایش سن ، سلول های چربی شروع به تجزیه می کنند و به نظر می رسد در حال فرو رفتن و فرو رفتن هستند. همچنین می تواند باعث خواب ناگهانی یا خفیف زیر چشم شود و کاهش خاصیت ارتجاعی پوست می تواند این اثر را تشدید کند. از سوی دیگر ، او ممکن است احساس کرده باشد که معمولاً گونه های جوان و صافی دارد و در نوجوانی سعی می کند ظاهر خود را بهبود بخشد. نکته دیگری که فرد باید از سلامت کامل برخوردار باشد و هیچ بیماری دائمی مانند بیماری های خود ایمنی یا بیماری های پوستی نداشته باشد. برخی از بیماران مانند کسانی که تحت عمل جراحی تهاجمی تزئینی قرار می گیرند الگوی گونه آنها از این واکسن ها برای مطالعه پیامدهای احتمالی این جراحی های زیبایی استفاده می کنند.

چگونه جراحی نکنید تا گونه های خود را تحت فشار قرار دهید


دو روش غیرتهاجمی برای تأکید و تقویت گونه ها وجود دارد. روشهای مناسب برای هر فرد بستگی به نتایج مورد نیاز و مدت زمانی دارد که می تواند برای بهبودی داشته باشد. این روشها عبارتند از:

تزریق ژل به گونه ها

برای کسانی که نیازی به تغییر دائمی ندارند و به دنبال روشی طبیعی تر هستند ، تزریق ژل گزینه مناسبی است. انواع مختلف ژل (فیلر) را می توان به گونه ها تزریق کرد. تزریق ژل به گونه رایج ترین روش برای سفت شدن گونه است. میزان تزریق ژل در افراد مختلف متفاوت است و بستگی به شروع گونه و میزان بیرون زدگی مورد نیاز دارد. همچنین روش هایی برای ساخت ژل های ماندگار وجود دارد که بهترین درمان را در دراز مدت حفظ می کند.

تزریق پوست چه کارهایی می تواند انجام دهد و چگونه م effectiveثر است؟

ژل پرکننده پوست از اسید هیالورونیک – قند طبیعی که هر کس در بدن خود می گیرد ، ساخته شده است. برای از بین بردن چین و چروک صورت ، این ژل در زیر سطح پوست تزریق می کند تا محیط بافت را برجسته و ترسیم کند.

نحوه تزریق ژل

عمل تنش گونه با تزریق ژل به مطب پزشک به مدت 30 دقیقه انجام می شود. برخلاف جراحی های زینتی ، این درمان نیازی به عوارض جانبی ندارد. یک مایع یا ژل پر کننده به مناطق از پیش طراحی شده روی و اطراف گونه تزریق می شود. سپس گونه ها را شکل دهید تا گونه ها تا حد امکان طبیعی به نظر برسند.

مراقبت های ایمن سازی

پس از تزریق ژل نیازی به بهبودی نیست ، بنابراین بیمار می تواند فعالیتهای روزانه خود را از سر بگیرد. در 24 ساعت اول پس از تزریق ، بیمار باید از انجام تمرینات سنگین یا تابش نور خورشید خودداری کند.

چقدر طول می کشد تا نتایج را ببینید؟

بهترین مزیت تزریق ژل این است که نتایج سریع است. همچنین لازم به ذکر است که پوست چند روز دیگر به حالت عادی باز می گردد و در این زمان نتیجه نهایی قابل مشاهده است.

آناگاتا ژل

کبودی و کبودی گونه می تواند تا 24 ماه طول بکشد. البته ، به خاطر داشته باشید که طول عمر فرد ، میزان اصلاحات و ایمپلنت های مورد نیاز و نوع پوست همه بر مدت زمان نتیجه این درمان در فرد تأثیر می گذارد.

توئی ژل در دوران بارداری و شیردهی

اگرچه هیچ مطالعه خاصی نشان نداده است که استفاده از کرم ها یا پرکننده های پوستی در دوران بارداری یا شیردهی می تواند خطرناک باشد ، اما پزشکان بسیار مراقب هستند و بیمار را تا پایان شیر درمان نمی کنند.

تاثیرات این روش چیست؟

عوارض جانبی شایع ژل تزریق شامل بثورات و بثورات پوستی در ناحیه تحت درمان است. متخصصان به همه بیماران توصیه می کنند از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین ، ایبوپروفن ، روغن ماهی و دیگران استفاده کنند. روشهای نامناسب واکسیناسیون یا استفاده بیش از حد از داروهای تازه کار با تزریق ممکن است منجر به نتایج ناخوشایند و ظاهر غیر طبیعی صورت گونه ها شود. بنابراین ، انتخاب یک تجربه حرفه ای بسیار مهم است.

هزینه تزریق ژل چقدر است؟

هزینه تزریق ژل بستگی به مقدار ژل مورد استفاده در هر جلسه و قسمتی از درمان دارد. هر بیمار ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و مقدار و نوع ژل برای بیماران متفاوت است. این دیدگاهها در مصاحبه اولیه با یک شرکت کننده در نظر گرفته خواهد شد. یک رژیم درمانی برای بیماران طراحی شده است و هزینه آن را می توان در این جلسه در نظر گرفت.

فشردن چربی به گونه ها

تزریق چربی از بدن بیمار (تزریق چربی) می تواند روش مناسبی برای افرادی باشد که می خواهند افتادگی صورت خود را بازیابی کنند. افرادی که از این روش استفاده می کنند باید آنقدر سالم و چاق باشند که گونه ها را حرکت داده و قلقلک دهند. زنان و مردان را می توان با لیپوساکشن درمان کرد. اگرچه ممکن است بزرگسالان تمایل بیشتری به انجام این کار برای بازیابی اندازه و حجم صورت و گونه ها داشته باشند ، اما همه افراد در هر سنی که فرم گونه های خود را دوست دارند نمی توانند از آن استفاده کنند. تزریق چربی با ایمپلنت در صورت انجام صحیح می تواند موفقیت آمیز باشد.

عیب این روش

تزریق چربی به پر شدن و بزرگ شدن گونه ها کمک می کند. این امر باعث تغییر تقسیم ویژگی های صورت و ایجاد تناسب بهتر بین آنها می شود. این روش بسیار مثر است. به عنوان مثال ، این روش تهاجمی نیست و استفاده از چربی های شخصی به نتایج عادی منجر می شود.

چگونه گونه ها و گونه های چاق را سفت کنیم

تزریق چربی یک درمان سرپایی است. پس از این درمان ، بیمار می تواند بلافاصله به خانه بازگردد:

فرایند بزرگ کردن گونه ها با تزریق چربی بدن یک روش بسیار ساده است ، اگرچه به مهارت و تجربه زیادی نیاز دارد:

  • مرحله 1: از داروهای بیهوشی استفاده کنید – در ابتدا ، ناحیه صورت در یک تصفیه خانه محلی غوطه ور می شود.
  • مرحله 2: چربی را بردارید – سپس چربی مورد نیاز را برای تنش به بدن منتقل کنید تزریق چربی می گیرند. این چربی ممکن است از ران ، شکم یا باسن به وجود آید.
  • مرحله 3: چربی های چرب – اسیدهای چرب سپس پردازش می شوند. این شامل جداسازی و حذف اسیدهای چرب از مایعات دیگر به چربی بدن است.
  • مرحله 4: تزریق – سپس سلول های چربی به گونه ها تزریق می شوند.

اگر این واکسیناسیون به درستی و مناسب انجام شود ، نتایج شامل به دست آوردن ظاهر جوان و جذاب خواهد بود.

بهبود

بعد از تزریق چربی به گونه ، ممکن است فرد در ناحیه ای که چربی برداشته شده است کمی تورم ، قرمزی و کبودی را تجربه کند. این موارد ممکن است پس از 1 تا 7 روز از بین بروند. بانداژ (بانداژ بانداژ) دور صورت پیچیده می شود و به مدت یک هفته توسط بیمار تحمل می شود. انجام این کار ممکن است کمی دردناک باشد ، اما جدی نیست. درمانگر ممکن است داروی ضد درد را برای بیمار توصیه کند یا به بیمار توصیه کند که بعد از درمان از تایلنول استفاده کند.

نتایج

در ابتدا ممکن است احساس کنید که میزان چربی و استرس زیاد است ، اما این معمولاً ناشی از تورم است که در عرض 3 تا 4 ماه کاهش می یابد و در پایان این دوره ، بیمار نتایج واقعی درمان را مشاهده می کند به تا چهار ماه ، بقیه کتاب بیان می کند که پایان سلول های چربی (زنده) به مدت طولانی یا حتی دائمی دوام خواهد داشت.

مشکلات اسیدهای چرب

یکی از بحث برانگیزترین موضوعات در مورد تزریق چربی برای گونه ها ، جذب مجدد چربی در بدن است. مقدار مشخصی از آن دوباره به بدن دفع می شود.

اگر این مقدار طبیعی و مطمئن باشد که فرد از نتایج راضی خواهد بود ، فقط بخشی از آن ثابت می ماند. روشهای جدیدتر زمان بیشتری می برد.

مشکلات دیگر ممکن است شامل تجمع و سفت شدن چربی تزریق شده باشد. پوست و سرگیجه ممکن است در نتیجه بافت چربی ایجاد شود. همچنین خطر ایجاد کیست در محل تزریق وجود دارد.

هزینه واکسن گونه چقدر است؟

هزینه تزریق چربی متفاوت است. تجربه و نام پزشک متخصص و همچنین مکان وی می تواند بر هزینه این درمان تأثیر بگذارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه این واکسن می توانید با پزشک خود مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید