تزریق پرکننده (ژل) ، روان کننده و بالم لب برای سفت شدن و بزرگ شدن لب ها


داشتن لبهای بزرگ و برجسته اغلب به عنوان یکی از عناصر زیبایی شناخته می شود. لب ها را به توده یا ژل توئی سر توئی توئی باعث تقویت لب ها و مژه ها می شود و زیبایی کل صورت را افزایش می دهد. به خصوص افرادی که دارای بالم لب هستند می توانند از این تکنیک ها سود ببرند. زمان بازگرداندن پایان لب بسیار کوتاه است ، بنابراین این روش یکی از ساده ترین روش ها برای بهبود زیبایی صورت است.

زیبایی و ظاهر لب ها برای بسیاری از زنان حتی مردان عامل بسیار مهمی است. با افزایش سن ، میزان استروژن کاهش می یابد و با گذشت زمان ، لب ها آرام آرام لحن خود را از دست داده و باریک می شوند. لب ها را به ژل توئی مامان توئی توئی و اندام ها می توانند ظاهر لب ها را بهبود بخشیده و ظاهر طبیعی را کامل کرده و لب ها را بزرگتر و چروکیده جلوه دهند. در کلینیک تناسب اندام رازی ، بالم لب ، تزریق ژل (پر کننده) و بالم لب ساخته شده است تا بر اساس جدیدترین روشهای روز لب های شما را روشن کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا نوشتن نوبت می توانید با شماره ها تماس بگیرید لطفا تماس بگیر.

متقاضیان خوب برای تقویت لب


بزرگسالان در هر سنی می توانند رقبای خوبی برای بزرگ کردن لب باشند. افرادی که اغلب لب های نازک تری دارند یا لب هایشان به دلیل افزایش سن خشک شده است ، بهترین نتیجه را از این جراحی خواهند گرفت. همه افرادی که مایل به انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب هستند باید از سلامت کامل برخوردار بوده و انتظارات واقعی از نتیجه جراحی داشته باشند.

از پیش برنامه ریزی


بیماران باید قبل از انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب دستور پزشک را رعایت کنند. در مواردی که نیاز به لیپوساکشن یا لیپوساکشن است ، بیماران باید:

  • مصرف داروها ، داروهای تجویزی و ویتامین ها را چند هفته قبل از عمل متوقف کنید.
  • شب قبل از عمل ، از خوردن یا نوشیدن آب بعد از ساعت 12 شب اجتناب کنید.
  • وقتی به بیمارستان می روید لباس گرم بپوشید.
  • هنگام مراجعه به بیمارستان ، از پوشیدن لوازم آرایشی و استفاده از لوازم آرایشی و عینک خودداری کنید.

انواع لب ها تکنیک را بهبود می بخشد


بسته به نیازها و اهداف بیمار ، می توان از تکنیک های مختلفی برای بزرگ کردن لب ها استفاده کرد تا بیمار بتواند خواسته صورت را برآورده کند. روش های موجود برای:

دروغ لب

پروتز لب (کاشت) یکی از روش های جدید برای بزرگ شدن لب است.

مزایای پروتز

ایمپلنت یا ایمپلنت لب ، یک روش دائمی تقویت لب است که برجسته تر است و نتایج آن را بیشتر از ایمپلنت های جراحی نشان می دهد و بنابراین گزینه خوبی برای بیمارانی است که معمولاً لب های باریکی دارند. مزیت اصلی این روش این است که نتایج دائمی است در حالی که قالب تزریق دائمی نیست و پس از مدتی جذب بدن می شود.

گزارش متخصص پروتز

جراحی بزرگ کردن لب ساده است و انجام آن حدود یک ساعت طول می کشد. پزشک ابتدا یک برش کوچک در لب ایجاد کرد. در بیشتر موارد ، برشی در گوشه لب ایجاد می شود. بله ، بسته به روش جراحی ، برش را می توان در جاهای دیگر ایجاد کرد. سپس پزشک یک برش کوچک در لب او ایجاد می کند تا جایی برای مشکل ایجاد شود. باز شدن این گذرگاه کوچک در لب برای تنظیم صحیح جریان خون در لب و تشکیل نتیجه گیری های طبیعی بسیار مهم است. سپس جراح لب لب را به این ترتیب قرار می دهد و آن را به بالم لب وصل می کند. سپس لب پروتز به طول مناسب بریده می شود و برش ایجاد شده در لب بسته می شود.

مشکلات کنترل بیماری چیست؟

در مقایسه با سایر جراحی های زیبایی ، میزان و عوارض پروتز لب بسیار کم است. با این حال ، بهتر است از خطرات و عوارض احتمالی این جراحی آگاهی کامل داشته باشید. برخی از این عوارض جانبی ممکن است شامل مقاومت در برابر عفونت از طریق بافت ، عفونت ، از بین بردن عفونت ، ترک زخم جراحی و سفت شدن لب ها باشد. با انتخاب یک جراح ماهر و با تجربه که از دانش بالایی در انجام این جراحی برخوردار است ، می توانید خطر بروز این مشکلات را کاهش دهید.

ژل توئی

یکی از راه های بهبود لب ها تزریق ژل (فیلر) به لب است.

مزایای واکسن های خوراکی

پزشکان اغلب از بالم لب استفاده می کنند می توان ژل ها را تزریق کرد استفاده از روشهای تزریق ژل و همچنین مواد مورد استفاده برای تزریق ژل بسیار متفاوت است و بنابراین بیماران با انتخابهای زیادی روبرو هستند. بسیاری از بیماران می گویند موثرترین تزریق ژل لب برای کسانی است که از ظاهر خود اطمینان بیشتری دارند. تزریق رژ لب ظاهر متمایز لب ها را باز می گرداند. سفتی لب ها همچنین باعث می شود خط یک چهره با یکدیگر بهتر شود.

قسمتی از حفره دهان

بزرگ شدن لب و ژل با نتایج دلپذیری همراه است که فقط در 30 دقیقه ظاهر می شود. معمولاً نیازی به تزریق داروی بی حسی نیست زیرا خود ژل حاوی چسب روی پوشش یا مواد شیمیایی دیگر است. نتایج تزریق ژل روی لب ها موقتی است زیرا بدن در نهایت این مواد شیمیایی را جذب می کند. طول عمر این نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​6 ماه است. اغلب به بیمارانی که می خواهند لب سفت و لب های خود را بزرگ کنند توصیه می شود ابتدا ژلی به لب تزریق کنند تا ببینند آیا خط لب به نتایج دلخواه آنها می رسد یا خیر.

تزریقات خطرناک خوراکی

اگرچه تزریق خوراکی اغلب با ذرات کوچک همراه است ، پاسخ بیمار به تزریق بستگی به نوع ژلی که انتخاب می کند و نحوه بهبود بدن او بستگی دارد. عوارض جانبی ژل تزریق بسیار خفیف شامل قرمزی ، کبودی ، تورم ، درد ، حساسیت و عفونت است. با چند اقدام ساده می توان این عوارض جانبی را کاهش داد و همه این عوارض جانبی طی چند روز از بین رفت. خطر جدی تر و دشوارتر ، واکنش نامطلوب به ژل تزریق است که البته به ندرت اتفاق می افتد.

توئی توئی

تزریق چربی یکی از روش های روشن و فرم دهی لب ها است.

مزایای لیپوساکشن

این روش برای بیمارانی که لب های بزرگ و برجسته می خواهند اما دوست ندارند چیز خارجی به بدن خود تزریق کنند توئی توئی روی لب خیلی خوبه ژل های تزریقی از گوشت حیوانات گرفته می شود ، اما روش تزریق چربی از بدن بیمار استفاده می کند و نتایج طبیعی است. یکی از مزایای مهم این روش این است که به ندرت باعث ایجاد واکنش در بیمار می شود زیرا داروی مورد استفاده از بدن بیمار استخراج می شود. تزریق چربی یک عمل ساده و سرپایی است و بهبودی تنها چند ساعت طول می کشد و پس از آن بیمار می تواند به خانه بازگردد و کارهای روزمره خود را از سر بگیرد. نتایج این جراحی ظاهری طبیعی و خفیف دارد و این نتایج بین 6 ماه تا یک سال دوام می آورند.

بیان ژن است

در روش های تزریق چربی ، قبل از هر چیز تزریق چربی مقداری چربی از قسمت هایی از بدن مانند شکم و ران خارج می شود. این لیپوساکشن تغییرات زیادی در این قسمت از بدن ایجاد نمی کند مگر اینکه لیپوساکشن اصلی و لیپوساکشن را باید با هم انجام داد. پس از لیپوساکشن ، انتهای چربی غنی شده و با یک سوزن با یک سوزن به لب تزریق می شود. سوزن فقط دو لکه قرمز کوچک روی لب ایجاد می کند که هر کدام دارای محیط کوچکتر از 0.2 سانتی متر هستند.
تزریق چربی معمولاً تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می شود. انتخاب داروهای بیهوشی بستگی به جراح دارد. این روش برای بیمارانی که می خواهند میزان چربی بدن را در یک یا دو ناحیه خاص کاهش دهند اما در عین حال می خواهند لب های برجسته ای داشته باشند ، ایده آل است.

خطرات تزریق چربی

تزریق چربی یک روش کم خطر است ، اما مانند هر جراحی دیگری ، عوارض جانبی دیگری نیز دارد. این عوارض ممکن است در محل بافت چربی یا بافت چربی رخ دهد و شامل عفونت ، خونریزی ، تورم و درد جزئی شود. یکی از اشکالات این روش که پزشکان سعی می کنند تا آنجا که ممکن است بر آن تأکید کنند این است که بسیاری از سلول های چربی در حین چربی سوزی می میرند. جراحان باتجربه برای جلوگیری از این امر از روش های مختلفی استفاده می کنند ، به عنوان مثال ، به جای تزریق یکبار تزریق چربی ، گام به گام آن را تزریق می کنند.

نتایج پس از لیپوساکشن را انتظار داشته باشید


بزرگ کردن لب با تزریق ژل یا چربی یا پروتز لب معمولاً در مطب یا کلینیک پزشک شما انجام می شود. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب در بیماران مختلف متفاوت است و بستگی به روشی دارد که برای بزرگ شدن لب استفاده می شود. اما اکثر بیماران می توانند در یک روز به حالت عادی بازگردند ، مگر اینکه از داروهای بی حسی به طور گسترده برای جراحی استفاده شود. پس از انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب ، می توان انتظار تورم و کبودی را داشت. در صورت استفاده از روش تزریق زل ، تب حدود یک هفته ادامه می یابد و در صورت استفاده از روش تزریق چربی ، تورم می تواند تا سه هفته ادامه یابد. میزان درد و ناراحتی بعد از عمل جراحی بسیار کم است و به ندرت نیاز به تجویز داروهای تجویزی است.

هزینه لب بالم چقدر است؟


هزینه بزرگ کردن لب در بیماران مختلف متفاوت است و انتظار موارد زیر را دارد:

دیدگاهتان را بنویسید