تزریق تقویت کننده پاسخ ایمنی بیماران شیمی درمانی را افزایش می دهد


6 اکتبر-در اینجا خلاصه ای از آخرین مطالعه در مورد COVID-19 است. این شامل تحقیقاتی است که برای تأیید یافته ها نیاز به مطالعات بیشتری دارد و هنوز توسط بررسی همکار تایید نشده است.

پاسخ بیماران شیمی درمانی به واکسن ها با تقویت کننده بهبود یافت

یک مطالعه جدید کمک می کند تا میزان بهبود محافظت در برابر COVID-19 را با واکسن دوز تقویت کننده سوم از Pfizer Inc و BioNTech SE در بیماران سرطانی که تحت شیمی درمانی قرار گرفته اند تعیین کنید. Depta Bhattacharya ، نویسنده این مطالعه ، از دانشکده پزشکی دانشگاه آریزونا ، در نشریه Nature Nature می گوید: “شیمی درمانی می تواند توانایی بیماران سرطانی را برای مبارزه با عفونت و پاسخ مناسب به واکسن ها کاهش دهد.” آنها دو دوز واکسن دریافت کردند. تقریباً همه افراد پس از واکسیناسیون مصون بودند ، اما “اهمیت این پاسخ ها بدتر از افراد تقریبا غیر سرطانی بود.” باتاچاریا گفت ، “هر معیاری را که اندازه گیری می کنیم ،” به احتمال زیاد ، این باعث می شود بیماران سرطانی بیشتر از افراد سالم واکسینه شده مستعد ابتلا به عفونت و COVID-19 شوند. Bhattacharya گفت: “سطح آنتی بادی در تقریبا 80 of از بیماران سرطانی بهبود یافته است.” “داده های ما در مورد بیماران سرطانی از دستورالعمل های گسترده CDC مبنی بر اینکه افراد دارای نقص ایمنی باید واکسن Pfizer سوم را دریافت کنند ، پشتیبانی می کند.”

یک زن اسرائیلی سومین واکسن کروناویروس (کووید -19) را در تل آویو دریافت می کند. اسرائیل ، 30 اوت 2021
رویترز

افسردگی پس از COVID به درمان خوب پاسخ می دهد

مطالعه ایتالیایی نشان می دهد افسردگی طولانی مدت در بازماندگان COVID-19 ممکن است بسیار قابل درمان باشد پزشکان 58 بیمار مبتلا به افسردگی پس از COVID-19 را درمان می کنند با یکی از پرکاربردترین داروهای ضد افسردگی اینها شامل سرترالین است که توسط Pfizer با نام های تجاری Zoloft ، GlaxoSmithKline’s Paxil (paroxetine) ، Eli Lilly and Co’s Prozac (fluoxetine) و Celexa (citalopram) از واحد آلرگان AbbVie فروخته می شود ، در حدود 66 patients از بیماران به طور کلی بهبود یافته است. در SSRI خود ، اما در میان کسانی که افسردگی پس از COVID-19 داشتند ، 91 within در عرض چهار هفته به درمان پاسخ دادند. محققانی که این هفته در کنفرانس کالج اروپایی اعصاب و روان درمانی در لیسبون گزارش دادند ، حدس می زنند که افسردگی پس از COVID-19 با التهاب ناشی از ویروس کرونا ارتباط دارد و توجه دارند که SSRI ها دارای خواص ضد التهابی و ضد ویروسی خاصی هستند. دکتر لیویا دی پیکر از دانشگاه از آنتورپ بلژیک در این مطالعه شرکت نکرد. در بیانیه ای آمده است که یافته ها برای بازماندگان مبتلا به بیماری مزمن معروف به Long COVID که اغلب شامل افسردگی می شود ، بسیار مهم است. یک مطالعه جداگانه که در جلسه ارائه شد نشان داد که اگرچه SSRI ها می توانند به کاهش افسردگی در بازماندگان COVID-19 کمک کنند ، اما این داروها تأثیر کمتری بر سطح اضطراب داشتند.

بارهای ویروسی مشابهی در بیماران واکسینه شده و واکسینه نشده مشاهده شد.

افراد واکسینه شده باید همچنان از ماسک در مکان های عمومی استفاده کنند زیرا هنوز می توانند ویروس را منتقل کنند و ممکن است به اندازه افراد واکسینه نشده و ناشناخته ویروس را از بین ببرد. داده های مطالعه جدید تایید می کند محققان سطح ویروس تشخیص داده شده در 869 بیمار ، از جمله 632 بدون علامت را مطالعه کردند. اکثر عفونت ها توسط ویروس کرونا بسیار مسری Delta ایجاد می شود. آنها از نظر آماری تفاوت معنی داری در میانگین بار ویروسی بین افراد واکسینه شده و واکسینه نشده مشاهده کردند. یا بین افراد با یا بدون علائم یا در گروه های سنی مختلف ، جنسیت یا انواع واکسن. طبق گزارشی که روز سه شنبه در medRxiv قبل از بررسی همکاران منتشر شد. ریچارد میشلمور از دانشگاه دیویس در کالیفرنیا گفت: “مطالعه ما اطلاعاتی در مورد عفونت ارائه نمی دهد.” این فقط وضعیت واکسیناسیون و بار ویروسی نیست. “تصور این امر خوب نیست زیرا شما واکسینه شده اید. نه می توانید آلوده شوید و نه می توانید دیگران را آلوده کنید. حتی اگر هیچ علامتی وجود نداشته باشد. ” این امر احتمال عفونت را کاهش می دهد و از شدت عفونت می کاهد. با این حال ، کسانی که علیه COVID-19 واکسینه شده اند آنها همچنان باید از ماسک در اماکن عمومی استفاده کنند. زیرا ممکن است دیگران را آلوده کند. اگر مبتلا هستید محققان پیشنهاد می کنند

دیدگاهتان را بنویسید