تریلر Discovery، Key Art فصل 4


آیا آماده ورود به The Anomaly هستید؟ این یک تهدید بزرگ برای خدمه است پیاده روی ستاره ای: کشفهمانطور که اشاره شد زیاد یک بار در یک تریلر جدید فصل 4 که تازه در Comic Con نیویورک به نمایش درآمد ، اما این ناهنجاری چیست؟ و آیا ما به چنین حروف بزرگ نیاز داریم؟ بخوانید تا متوجه شوید!

در تماشای فصل آینده به مدت 2 دقیقه ، مایکل برنهام (Sonequa Martin-Green) را می بینیم که با وزنه فرماندهی کشتی می گیرد. او در حال حاضر کاپیتان کشتی در فصل 3 فصل Burnham است ، همانطور که همه آن را تماشا کرده اند. کشف با دانستن این که شخصی نیست که روی صندلی بنشیند و به سفارش پارس کند ، او چیزهایی را دریافت می کند. تمام شدهبه

اما همانطور که یکی از رهبران فدراسیون به او گفت: “رهبری در مورد تعادل است. شجاعت شما این است که یک پاندول بزرگ را بچرخانید. و دارای خطوط نازک بین آونگ و توپ مخرب. “

بنابراین آیا برنهام تفاوت جزئی را در مواجهه با ناهنجاری های عظیمی که میلیاردها حیات و کل کهکشان ها را نابود می کند ، می پذیرد؟ ظاهراً برنهام خدمه اش را کنترل می کند. برو تو این نقص با وجود هشدارها مبنی بر اینکه می تواند کشتی را نابود کند. تیلی (مری وایزمن) مبهوت می پرسد: “آیا ما به طور کامل از این هشدار صرف نظر می کنیم؟”

برنهام پاسخ داد: “هوم ،”

بقیه تریلر مملو از صحنه های مبارزه است. مبارزه بزرگ خدمه به معنای واقعی کلمه به روی پل پرتاب شدند. و این هشدار ممکن است هنگام تخریب هواپیما محقق شود. کشفاما ناهنجاری چیست؟ و ورود The Anomaly برای خدمه به چه معناست؟

باید منتظر بمانیم تا سریال در Paramount+ در تاریخ 18 نوامبر به نمایش در آید تا از آن مطلع شویم. اما در عین حال می توانید نمونه ای را در بالا مشاهده کنید. و تیزرهای هنری جدید را در زیر مشاهده کنید. و می دانید چیست؟ بیایید نگاهی به The Anomaly با حروف بزرگ بیندازیم.

پیاده روی ستاره ای: کشف در این فیلم داگ جونز ، آنتونی راپ ، ویلسون کروز ، دیوید آژالا ، بلو دل باریو و یان الکساندر نیز بازی می کنند. Recurring Guest Star توسط CBS Studios با Secret Hideout و Roddenberry Entertainment تولید می شود. Alex Kurtzman ، Michelle Paradise ، Heather Kadin ، Aaron Baiers ، Olatunde Osunsanmi ، Frank Siracusa ، John Weber ، Rod Roddenberry و Trevor Roth به عنوان تهیه کنندگان اجرایی خدمت می کنند. بهشت همچنین به عنوان یک نمایشگر عمل می کند.

کشف ستاره نوردی فصل 4 هنر کلیدی
تصویر: Paramount+

کجا باید تماشا کرد پیاده روی ستاره ای: کشف

دیدگاهتان را بنویسید