ترویج بسیاری از غذاهای کالری ناسالم و چربی سوز


رژیم های کم کالری و غذاهای کم کالری برای کسانی که می خواهند وزن خود را کم کنند بهترین است ، بسیاری از غذاها با کاهش سطح کالری کالری خوبی دارند. مصرف و انرژی به پایین می رسد و بدن مجبور به سوزاندن چربی می شود

آیا غذاهای کالری ناسالم وجود دارد؟

غذاهای کم کالری و چربی سوز

برای اینکه بدن غذاهای ناسالم را هضم کرده و جذب بدن کند ، باید انرژی زیادی مصرف کند زیرا مواد مغذی و ویتامین های موجود در این غذاها زیاد است که منجر به چاقی زیاد می شود.بدن انسان. در کاهش وزن ، به همین دلیل رژیم های کالری ناسالم غذاهای چربی سوز هستند.

اما همه ما می دانیم که هیچ غذای کم کالری وجود ندارد ، فقط میزان کالری موجود در این غذاها از سایر غذاها کمتر است.

سیب 57 کالری تا 125 گرم دارد

سیب های موجود در میوه های سوخته در کنار میوه های کم کالری و چربی سوز برای بهبود سیستم گوارش بسیار مفید است.

لیست غذاهای کم کالری

Shabank 3 کالری تا 10 گرم

این یک نوع میوه است که طعم معطر و معطری دارد که اغلب در سالاد و غذاها استفاده می شود. علاوه بر کالری کمی ، حاوی کلسیم ، پتاسیم ، ویتامین K و فولات است.

با لیستی از غذاهای کالری خوب قوی باشید

مارچوبه دارای 27 کالری تا 134 گرم است

این سبزی رنگ های متفاوتی دارد که همه آنها بسیار مفید و مفید هستند. از این گیاه بیشتر در تهیه سالاد استفاده می شود که شیرین ترین طعم را در سالاد به ویژه برای کسانی که به دنبال چربی سوزی هستند فراهم می کند. لازم است.

به چه غذاهایی غذاهای کم کالری می گویند؟

چغندر 50 کالری تا 136 گرم

چغندر یکی از میوه هایی است که در رنگهای قرمز و بنفش یافت می شود یکی از خواص مهم چغندر تاثیر آن در کاهش فشار خون است و یک غذای کالری بد است.

چغندر نمونه ای از رژیم غذایی کم کالری است

کلم بروکلی دارای 31 کالری تا 91 گرم است

کلم بروکلی یکی از مهمترین سبزیجات است که خواص زیادی برای سلامتی ما دارد. به همین دلیل ، کسانی که می خواهند وزن کم کنند باید از این چربی سوزها استفاده کنند.

معرفی انواع غذاهای چرب

گوشت حاوی 12 کالری در 240 میلی لیتر است

گوشت آبه به معنی محصولی است که از پختن گوشت گاو ، استخوان ، مرغ ، ماهی و غیره گرفته می شود و روی اجاق گاز روی حرارت ملایم پخته می شود ، بسیار مفید است و حاوی مقدار زیادی نمک است. اهمیت بدن ، هنگامی که گروه ها این مواد را حذف می کنند. می تواند در سوپ ها و سایر غذاها استفاده شود ، که می توانند در لیست کالری های ناسالم قرار گیرند.

لیست غذاهای کالری ناسالم

کل کالری جوانه بروکسل 38 تا 88 گرم است

جوانه بروکسل یکی از مهمترین غذاها است که نه تنها کالری کمی دارد بلکه حاوی مقدار زیادی ویتامین C است که نقش مهمی در حفظ سلامت بدن دارد. جوانه بروکسل از نظر اندازه شبیه به کلم پیچ است ، اما بزرگترها به صورت پخته و پخته خورده می شوند.

چه غذاهایی کالری بدی دارند؟

هویج دارای 53 کالری تا 128 گرم است

یکی از پرکاربردترین و متداول ترین سبزیجات به طور گسترده ای در تهیه و انواع مربا ، تنقلات ، سالاد استفاده می شود و ه همه آنها استفاده و پخته می شوند. همانطور که می دانید هویج سرشار از ویتامین A است ، یکی از ویتامین های اصلی مورد نیاز برای تقویت بینایی ، که با یک فنجان هویج حدود 400 درصد نیاز ما به ویتامین A را تامین می کند.

کاهش مصرف غذاهای کالری ناسالم

کرفس 18 کالری تا 110 گرم

همچنین شامل کالری بد و غذاهای پرچرب است که به عنوان چربی سوزش کننده شناخته می شوند. این میوه بیشتر روی آب تهیه می شود ، به همین دلیل کالری کمی دارد.

خ 0 ابزارهای مفید برای مجسمه سازی

خیار 8 کالری تا 52 گرم است

خیار ، یکی از شیرین ترین و در دسترس ترین میوه ها ، کالری بسیار کمی دارد و جزو غذاهای کم کالری محسوب می شود که باید در رژیم غذایی خود بگنجانید زیرا به ما در کاهش وزن کمک زیادی می کند.

لیست بد غذاهای خوب تقویم

سیر حاوی 5 کالری تا 3 گرم است

کلم یکی از گسترده ترین و غنی ترین خواص و همچنین خوشمزه ترین میوه ای است که مدتهاست برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این ، مواد اولیه و آشپزی به طور گسترده ای در تهیه غذاهای مختلف و طعم آنها استفاده می شود.

لیست چربی سوزی و کالری غذاهای ناسالم

مجموع کالری گوجه فرنگی 27 تا 149 گرم است

همانطور که می دانید ، گوجه فرنگی یکی از پرکاربردترین سبزیجات در جهان است ، حاوی ماده ای شیمیایی به نام لیکوپن است که توانایی مبارزه با سرطان و بیماری های قلبی را دارد. مصرف گوجه فرنگی متابولیسم بدن را تسریع می کند که در روند سوزاندن چربی به ما بسیار کمک خواهد کرد.

غذاهای کالری بد چیست؟

لیمو 8 تا 30 گرم کالری دارد

خود میوه یا آب لیمو که اغلب از آن استفاده می کنیم ادویه مناسبی برای غذا است ، اما باید گفت که این میوه مغذی تر و م thanثرتر از سیر کننده است زیرا می تواند منجر به بسیاری از بیماری ها شود.

رژیم غذایی کم کالری برای کاهش وزن

عضله 15 تا 70 گرم کالری

قارچ یکی از خوشمزه ترین و مهمترین غذاهایی است که از نظر ویتامین و پروتئین شبیه گوشت است که می توان آن را با گوشت جایگزین کرد. امروزه سوپ در غذا جایگاه ویژه ای دارد.

رژیم غذایی خوب کالری چیست؟

گوشت کاهو 6 تا 100 گرم است

کاهو ، یکی از غذاهای بد کالری و چربی سوز ، یکی از پرکاربردترین سبزیجات برای کاهش وزن است ، در واقع شما نمی توانید به سرعت از شر این میوه شیرین خلاص شوید ، کسانی که می خواهند وزن خود را صرف کنند نباید به آنها واگذار شود. بودن را تمام کن

با رژیم غذایی مناسب کالری ، پوست کاهش وزن را حفظ کنید

کالری اسفناج بین 7 تا 30 گرم است

یکی دیگر از میوه های بسیار غنی ، کم کالری و حاوی مواد معدنی و مواد مغذی مانند ویتامین K ، ویتامین A و پروتئین است.

با لیست غذاهای کالری ناسالم وزن خود را کاهش دهید

سایر غذاهای کالری منفی:

 • یافا
 • میوه
 • رازیانه
 • یک پیاز
 • کاغذ
 • پاپایا
 • انواع خاک
 • با تشکر
 • توت فرنگی
 • وایلی
 • کدو سبز

این لیست کامل از غذاهای پرکالری ، علاوه بر کالری بسیار کم ، مواد مغذی و مواد مغذی مفیدی را در اختیار بدن قرار می دهد که می توانید برای تشکیل یک رژیم غذایی کامل با آنها ترکیب کنید.

منبع: آرگا

علائم:

دیدگاهتان را بنویسید