ترس و هیجان را در بهترین اتاق فرار در اصفهان تجربه کنید


زمان زیادی از ورود بازی اتاق فرار به ایران نگذشته و حدود سه چهار سال طول کشید تا این سرگرمی در بین مردم شناخته شود. تمام اجزای این بازی روز به روز در حال توسعه هستند. از منظره گرفته تا دکور و کیفیت بازیگران. در سال های اخیر مراکز زیادی در شهرهای مختلف کشور وظیفه نگهداری بازی اتاق فرار را بر عهده داشته اند و همین امر باعث افزایش رقابت بین بازی سازان و کیفیت بازی ها شده است. مجموعه های اتاق فرار اصفهان نیز یکی از مراکز موفقیت در این بازی است.

برای دسترسی سریعتر به داغ ترین اخبار بازار سرگرمی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

ساکنان استان اصفهان می توانند بهترین اتاق های اسکیپ این شهر را با تخفیف های ویژه در سایت تایم فور فان رزرو کنند. کماپرس قصد دارد در این مطلب به معرفی چهار اتاق فرار اصفهان در ژانر وحشت بپردازد.

اتاق فرار فناوری اطلاعات؛ ساعات ترسناک در خانه قاتل پنی وایز!

شرکت کنندگان این بازی وارد خانه ای می شوند که معتقدند محل سکونت شخصی به نام پنی وایز یا آی تی است. IT هر بیست و هفت سال یک بار بیدار می شود و با شکار مردم از ترس آنها تغذیه می کند! اتاق اسکیپ آی تی در خیابان بزرگمهر اصفهان واقع شده است. گروه های ۴ تا ۸ نفره می توانند در مدت یک ساعت زمان سرگرم کننده و هیجان انگیزی را در این بازی سپری کنند. اتاق فرار IT اولین اتاق از سری EscapeVision است و درجه سختی آن ۸ از ۱۰ است.

اتاق فرار آمیتیست; آنها سعی می کنند گنج مرموز را پیدا کنند

این اتاق فرار اصفهان در خیابان شیخ صدوق این شهر قرار دارد و دومین بازی ارائه شده توسط تیم مرکز فرار اصفهان می باشد. داستان بازی در مورد کاپیتان کشتی Amethyst است که به خدمه خود مشکوک به طمع گنج عظیمی است که در داخل کشتی بود. او تصمیم می گیرد تمام خدمه خود را در یک شب بکشد. اما چند لحظه بعد کشتی مورد اصابت طوفان شدید قرار می گیرد و به طور کامل ناپدید می شود. حالا کشتی پیدا شده اما خبری از گنج داخل آن نیست. هر کس برای یافتن گنج وارد کشتی شد، هرگز بازنگشت. شرکت کنندگان این بازی برای یافتن گنج وارد کشتی می شوند. درجه سختی بازی Amethyst Escape Room 8 از ۱۰ است و این بازی توانسته امتیاز ۹.۹ را از کاربران وبسایت Time Four Fun کسب کند. گروه های ۴ تا ۶ نفره می توانند در این بازی شرکت کنند.

اتاق فرار الموت; تجربه حضور در کلبه وحشت!

این بازی در ژانر وحشت و تئاتر تعاملی اتاق فرار اصفهان طراحی شده و اولین بازی از مجموعه VIP است که در کولی فابریک اصفهان قرار داده شده است. در مورد تاریخچه این بازی در سریال Time Four Fun نوشته شده است که: «شما در حال کاوش در روستای الموت بودید که ناگهان کلبه ای قدیمی توجه شما را جلب کرد. شما تصمیم می گیرید وارد این کلبه شوید. ولی…”. افراد بالای ۱۶ سال و گروه های ۴ تا ۶ نفره مجاز به شرکت در Skip Room Almut هستند. درجه سختی بازی ۸ از ۱۰ و امتیاز بازی طبق نظر شرکت کنندگان ۷.۹ است.

اتاق فرار درخشان; در هتل اورلوک نفرین شده بمانید!

کسانی که از دیدن این فیلم مهیج و ترسناک لذت بردند، قطعا از بازی این اتاق فرار لذت خواهند برد. Orlok هتلی است که در نیمه دوم هر سال به دلیل برف سنگین تعطیل می شود. سال گذشته گزارش شد که سرایدار این هتل و خانواده اش به طرز مرموزی به قتل رسیده اند. حالا بعد از یک سفر طولانی، بنزین ماشین شما تمام شده و قصد دارید یک شب در این هتل بمانید. مدت زمان بازی ۸۰ نفر و تعداد افراد مجاز برای شرکت از ۴ تا ۶ نفر می باشد. این اتاق فرار در خیابان مشتاق اصفهان واقع شده است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از تخفیف های ویژه اتاق های فرار در اصفهان، تهران، شیراز و … می توانند به سایت تایم فور فان مراجعه کنند.

انتهای پیام

مربوط به: زمان برای هوادار

برای دسترسی سریعتر: