تحقیقه لمه فرحانیه است


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، آیت الله عبدالکریم عابدینی امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قزوین که در تالار شهر برگزار شد، حضور یافتند، پس از اطلاع از اینکه می توان بررسی کرد که چگونه می توان موضوع عفاف و عفاف را مطرح کرد. حجاب و موضوعات دیگر فعلاً وگرنه اشتباه می کنیم و با چنان سرعتی حرف می زنیم که آسیب به قیافه و مکالمه و استقرار بیشتر از பியுத்திச்குக்கு ஶாா

و ادامه داد: ما علاوه بر علم روزگار، به علم دیگری هم نیاز داریم، باید دین بزرگتر از خدا، وحدت، نبوت و کتاب داشته باشیم که فرهنگ آن را بدانیم. دین ما عفاف و حجاب درد، قصه و عدل هم درد، رافت و عطوفت هم درد، زیر و انس با قران هم درد، دینى و انس با قران هم درد، اغر همه آن ها را هم آدینیم در وقت قائد هر کادام را می فاحمیم. و غفره ما یک فیره کاریکاتوری از دین درست نمی شود، بلکه مفید و مفتر بود.

امام جمعه قزوین تطبیق کرد: افرادی را شناختم که جزء ملزومات کار یک فعالیت فرهنگی و مذهبی هستند، افراد را شناختم، مردم در مورد آنها چه می دانند؟ این معنای روز آخر در بیانات رهبر انقلاب است، یک بیان بسیار برجسته. گاهی بعضی ها این نگاه را به مردم دارند که انگار مردم برای خدا و دین خط و نشان کشیده اند، قبل از انقلاب عده ای می گفتند امام خمینی (ره) در جامعه نبوده است. امام در اسمت دردتند شما حمرام ها، شب های قدر و محرم رمضان ها مردون را هم تحقیقه، هم تحقیق را هم تحقیق را هم مدینه. امروز ببینیم مردم در عرصه اربعین، شبهای قدر، جلسات قرآنی و مذهبی چه کرده اند، چقدر معجزات آفریده شده و افتخارآفرینی شده است، مثلاً جشن غدیر که در تهران برگزار شد. ، مقیاس جمعیت شگفت زده شد.

نماینده فقیه در استان قزوین گفت: اگر به مردم درست نگاه نکنیم، یعنی به مردم به فطرتشان نگاه کنیم نه سرعتشان، نگاه خیلی متفاوت است، پس مجبور نیستیم. این دانش را داشته باشید تا بتوانید عمل کنید.

وی کاترنشان کرد: یکی از مواردی که مقدم بر این مصیبت بوده، اما خوشبختانه هر روز فرهنگ بشری رشد می‌کند و از این مصیبت کاسته می‌شود و همه حرکات خود را با پیشرفت و تفکر منطقی و منطقی تنظیم می‌کنند. و قومی است ک رحدایی این کندی می کند.

رئیس شورای آموزش و پرورش عمومی استان قزوین گفت: امیدواریم از منظر «إِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِنْدَ اللَّهِ أَتْقاکُمْ» همدیگر را ببینیم و بر اساس این استاندارد به آنها نمره می دهیم و برای این منظور تلاش می کنیم. عکس به مدرون جولود استجابری به نام جنگ تحمیلی مقاومت

امام جمعه قزوین تاکید کرد: با همه ما نیاز به هماهنگی و همکاری داریم، کار پراکنده زیادی نداریم، به قول مهم ترین رهبر که نماز جمعه را قلب فرهنگی هر شهر خواند و از آن به بعد زیر عنوان. از مراکز فرهنگی، بصیرتی، مذهبی و دینی.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: همه ما که سرباز هستیم باید در این لشکر با جدیت عمل کنیم و اگر رهبرانقلاب نماز جمعه را اردو بخوانند باعث قویتر شدن ما در این ارتش نمی شود. در این اردو، همه ما سربازان این نظام هستیم.»

رئیس شورای آموزش و پرورش عمومی استان قزوین گفت: در نماز جمعه همواره دو دشمن مورد هجوم قرار می گیرند که یکی از آنها یهودیان است که ۴ آیه محوری سوره جمعه به بیان ویژگی های خاص یهودیان می پردازد و به وسیله آن که آیات اربعه با سوره های دیگر یکی نیست، همچنین می خواهم یهودیان را در سوره های آل عمران، گاو، زنان و سوره های دیگر ببینم و ویژگی های خطرناک آنها را در نظر بگیرم، این را باید در نماز جمعه گفت. ، چون قوم یهود مغرور هستند، این موضوع بسیار مهمی است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: بنابراین یکی دشمن بیرونی استکبار است و یکی دشمن داخلی منافق است و در رکعت دوم نماز جمعه نیز دستور داده شده است که سوره مبارکه آل را بخوانیم. -منافقون این سوره خداوند با منافقان صحبت می کند و مؤمنان هم می گویند مثل منافق نباشید ها کردی کرده است؟ با این تفاوت که عده ای خیانتکار با وجهه مذهبی و مذهبی تقلب می کنند، در صفوف مؤمنان تأثیر می گذارند، اما مؤمنی که تقلب نمی کند، دروغ نمی گوید و رشوه نمی گیرد، این منافقان هستند که تأثیر می گذارند. و ایکونین نیز جود دردان.

وی بیان کرد: مفاصل باید دغدگه های یمانی هلد بهد وغرنه جای یک پوس با دړدںه های یمانی را عمانی را عربت کرد، در آیین رورت خود به خود فیلاسی و روحیات نفاق پیش می آید.

آیت الله عابدینی یادآور شد: یکی دیگر از ویژگی های نماز جمعه، اختلاط سیاست و دین است، به طوری که خیلی وقت ها می توان در نماز جمعه درباره مسائل سیاسی صحبت کرد، اما جمله «با دین ما یکی نیست» تاکید است. تبیین اسمال معرفتی و کنکلی در نامازهای جمع ها تخدید دردان.

امام جمعه قزوین ورفتد: رحبر معازم قنبلم دردتند ایمه جمعه باید بری مردون تبیین کندن در اصل اصیل قرانی و محمد زیندی یمانی را که کی ولی و قدرین است که ایمان بریدیاند; انها را از جلمت ها، به سوی نور بیرون می‌برد. اما کاسین که کافر شید، ولیای انها تاغوتها شدید; که انها را از نور، به سوی زلمت ها بیرون می‌برند. انها اهل ائشند و هذا در آن کرید ماند.

فرمود: اگر این آیه به درستی بیان نشود، جلوی نفوذ فرهنگ بیگانه را می گیریم، زیرا آنها ظالم مقدس هستند.

ریاس شوریه فارغان عملوم استان قزوین رضا داد: حدوده دوسته دوسهمان خدا ادراد و درائی قرده اند هر که می قدون نور خدا را شمست کند، اما نمی کریدیم نورمان ک شود; آیا امکانات و نیروهای فرهنگی وجود دارد که امام زمان (عج) در سفر خود قرار داده است؟ איא דרים ריסאלאת מאנ רא בה קוובי איפה מי קינים؟ איא דרים ברים רושן נחדש מארפים ו פיקיטי דיני פשיטים و שריטי געיע البته کارهای خوبی هم در گذشته انجام شده است، اما خلأها و راه های کوتاهی هم وجود دارد.

آیت الله عبیدینی کرد: رحمب المعازم قنبلاق درقطند شعائر الهی را باید بوزیر نکدریم، این به همنت بیین است، خیلی جاها تحدین برانگیس این مننا دیه شده است، بری در سرود سلم سداوسیم، سدیماو، نیروهای مذهبی و نهادهای انقلابی بو کار می کنند. که بید از آن ها ترکس کنیم.

وی گفت: دکتر اربعین اربعین می بینیم که همه اشتیاق و اشتیاق برگزاری این مراسم را بعد از ایام کرونا دارند، این یک تشکر جدی است، اما در برخی موارد ضعیف عمل می کنیم، باید در سرعت خود تجدید نظر کنیم. کانیم

امام جمعه قزوین افزود: خداوند در قرآن نیز در مورد کسانی که دوست دارند فحشا را در بین مؤمنان رواج دهند، فرموده است و می فرماید: «اینها خلاف دین است، این مشکل امری است که او شناخته شده و آن را از منکر نهی می کند. .” کند و نشم می دهد یک نفر مجازی است بدحجاب بهده اما دوست دهرد اشاعه شاعه کند، در نهده مرد کاشم و غابده بهده، و نااغاهانه دارد ین کر را نمع می دهد، و غبل است.

نماینده یک فقیه در استان قزوین گفت: هر کادام آن تطبیقه عم از تعلیقه، تعریف، رشاد، موعظه و نصمه هذا که آن پیش از امر به معروف و نهی از منکر به آن می شود، ناش است در عین وردی کرامت. عرض المزید حفظ شود و پدرانه با آن ها دراد کرد کرد

ایت الله عبیدینی تصریح کرد: بیاییم نغا کنیم دیرمین ایا عدله قنیر از عفت است؟ توبه کرد ک از دین و روفیت حرف بزند، مشکس است ین جوان ندانسته سیاہ نعیم هم کرد. هم کده به آن ها کینیم و در سدد صله بوسمد.

وی کرد: باید آئین کین جوانان را تربیت کنیم و بری یک بگویم این از حرفی که زدید را نودند می گفت، نه کو و را کیندید، آبای بدون و ومیدباکشی نیز کاهاز حیز است.

نماینده فقیه در استان قزوین گفت: پاسداری و پاسداری از کرامت انسان مهم ترین دستور خداوند است، خداوند همه دین را در تقوا خلاصه کرده است و در مورد تقوا نیز فرموده است اگر کسی فضل خود را می شکند، «کشنا مبادرت ورزید کار حرامی نمعده است، برامت هم کار حرامی کرده اند اگر کرامت انسان ها برامه کے، اصل این است که بید کرامت انسان ها محفوظ مندا باشد.

انتهای پیام/