تجهیزات گرمایشی و سرمایشی مدارس تقویت و نوسازی می شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر مهراله رخشانی مهر شامگاه دوشنبه در بازدید از اماکن آموزشی حوزه توزیع آب شهرستان دشتستان اظهار داشت: بازسازی مدارس مخرب و خطرناک و توسعه تجهیزات گرمایشی و سرمایشی در دستور کار قرار دارد.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: برنامه ریزی دقیقی برای تحویل مدارس نوساز به ادارات آموزش و پرورش وجود دارد و با نظارت بر کیفیتی که در فرآیند مدرسه سازی صورت می گیرد، استاندارد آموزشی فضاها در اسرع وقت مهیا و در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.» طول می کشد.

رخشانی مهر افزود: مدارس هدف اداره آموزش و پرورش منطقه حوضه غوطه ور طبق لیست اعلام شده مورد بررسی قرار گرفته است و در آینده نزدیک تمامی این مدارس ساخته، تعمیر، به روز رسانی و تجهیز خواهند شد.

وی افزود: طی دو سال گذشته بیش از ۵۰ تا ۶۰ میلیارد تومان برای خرید تهویه مطبوع مدارس استان بوشهر هزینه شده است و بر اساس گزارش ها تمامی کلاس های درس این استان مجهز به تهویه مطبوع است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تصریح کرد: ۸۰۰ دستگاه کولر برای مدارس استان بوشهر خریداری و آماده توزیع است و دستور خرید هزار واحد دیگر نیز صادر شده که به این مجموعه اضافه می شود. .