تجهیزات امنیتی باید با شبکه های وهابی در کشور جدی گرفته شود


اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با فارس، با اشاره به سالگرد حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی و اقدام تروریستی در حرم مطهر امام رضا (ع) گفت: خبرگزاری: با شبکه ها و عوامل انتشارات وهابی در کشور جدی عمل کنید.

وی افزود: درست است که انسان تا زمانی که فقط یک فکر داشته باشد مجازات نمی شود، اما دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی ما باید با عوامل تاثیرگذار تفکر وهابی که با ارتکاب به دنبال ایجاد ناامنی و اختلاف بین شیعه و سنی هستند برخورد کنند. اقدامات تروریستی.» جدی باش

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شیعه و سنی با هم برادر هستند و اقدامات تروریستی وهابیت مورد تایید هیچ یک از مذاهب اسلامی نیست و همه مذاهب اسلامی چنین اقداماتی را محکوم می کنند.

کوثری گفت: مردم همچنین می توانند به نیروهای امنیتی و انتظامی کمک کنند تا این گروه های تروریستی وهابی را شناسایی کنند و در صورت مشاهده مورد مشکوک به مقامات مربوطه اطلاع دهند.

وی در پایان گفت: مردم ما همانند اول انقلاب با احساس مسئولیت با نهادهای امنیتی و انتظامی برای جلوگیری از اقدامات تروریستی این گروهک همکاری لازم را دارند. زیرا در سایه همین تعامل و همکاری است که می توانیم امنیت و آسایش بیشتری را در جامعه خود شاهد باشیم.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید