تجربه جدید خواندن دیجیتال با دستگاه خواننده


شاید تا ۲۰ سال پیش استفاده از برخی وسایل مخصوصاً در برخی زمینه ها عجیب به نظر می رسید، اما امروزه این پیشرفت در عرصه کتابخوانی نیز وارد شده است و با وجود دستگاه مطالعه سبک و سبک مطالعه تغییر کرده است.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ فرهنگ و رسانه، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپپرس، در حال حاضر بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله حمل آسان، قیمت کمتر، کمک به حفظ محیط زیست و … ترجیح می دهند کتاب های مورد علاقه خود را به صورت الکترونیکی مطالعه کنند. و همچنین با جوهر الکترونیکی کار می کند تا نور صفحه به آن تابیده نشود. چشم، برای این دسته از افراد بسیار مناسب خواهد بود.

اگرچه تبلت ها و دستگاه های مطالعه از نظر ظاهری شبیه به هم هستند، اما از نظر عملکرد متفاوت هستند. در تبلت ها از LCD یا LED استفاده می شود، در حالی که جوهر الکترونیکی به کار رفته در دستگاه مطالعه، نور را به چشم خواننده منعکس نمی کند و در عین حال که خواننده را خسته نمی کند، فرد احساس می کند در حال خواندن یک کتاب واقعی است. جالب است بدانید که به دلیل استفاده از جوهر الکترونیکی در این دستگاه ها ممکن است باتری تا یک هفته استفاده شارژ نشود در حالی که تبلت ها باید در مدت زمان کوتاهی شارژ شوند. طیف رنگ های مختلف در تبلت و وجود تنها دو طیف رنگ سفید و مشکی از دیگر تفاوت های تبلت و لی ریدر است.

مزایای استفاده از خواننده

حمل و نقل برخی از کتاب ها به دلیل ضخامت بسیار دشوار است، اما این دستگاه شرایطی را فراهم می کرد که حتی کتاب های قطور نیز به راحتی قابل دسترسی و مطالعه باشند.

Le-reader حافظه داخلی خوبی دارد و از آنجایی که حجم کتاب های الکترونیکی بسیار کم است، می توان کتاب های زیادی را در این دستگاه ذخیره کرد.

دستگاه خواننده امکان هایلایت را برای کاربرانی ایجاد کرده است که می توانند هر قسمت از متن را که برایشان جالب بوده در حین خواندن برجسته کنند.

این محصول از قطع درختان جلوگیری می کند و با استفاده از آن می توان طبیعت را حفظ کرد.

با این دستگاه علاوه بر مطالعه تمام وقت و صرفه جویی در زمان، می توانید به وب گردی و گوش دادن به موسیقی یا پادکست نیز بپردازید.

این دستگاه قابلیت پردازش کتاب های دیگر را نیز دارد و به راحتی می توانید پی دی اف های قدیمی را در آن بخوانید.

انتهای پیام

مربوط به: یک طاقچه

برای دسترسی سریعتر: