تبلیغات؛ به طبقات فقیر و متوسط ​​جامعه خدمات حقوقی ارائه می کنند


گروه رکلا یک شرکت مشاوره حقوقی استارت آپی است که با هدف ارائه خدمات کم هزینه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرد.

کماپرس به معرفی گروه رکلا و خدمات آن ادامه می دهد.

* تنظیم قراردادها، مشاوره حقوقی تلفنی و استفاده از نمونه قراردادهای بانکی از خدمات اصلی این گروه است. در وب سایت رکلا بیش از ۴۰۰ نمونه قرارداد استاندارد طبق قوانین جاری به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

* یکی از اهداف اصلی این گروه افزایش دسترسی اقشار ضعیف و متوسط ​​به خدمات حقوقی است.

* از مشتریان رکلا می توان به مرکز فناوری سیستم های نوروالکترونیک، شرکت ملی گاز ایران، شرکت شهرک صنعتی استان فارس و فروشگاه های زنجیره ای آفوک کوروش اشاره کرد. Rekla ادعا می کند که به بیش از ۱۵۰۰ مشتری خدمات حقوقی ارائه کرده است.

* کاربران برای دریافت مشاوره از طریق واتساپ، تماس تلفنی و چت آنلاین درخواست اولیه خود را در Rekla ثبت می کنند. بر اساس اعلام این گروه حداکثر تا ۱۸ ساعت با متقاضیان تماس گرفته می شود و به هر متقاضی ۲۰ دقیقه زمان مشاوره اختصاص می یابد. هزینه هر جلسه مشاوره ۱۲۹ هزار تومان می باشد. رکلا مدعی است در صورت عدم رضایت کاربران از خدمات ارائه شده، پس از بررسی، مبلغ به طور کامل عودت داده خواهد شد.

* در سایت گروه رکلا، مجله حقوقی وجود دارد که در مورد چالش ها و مسائل حقوقی مختلف اطلاعات مختلفی ارائه می کرد. اطلاعات قراردادهای کار، معاملات ملکی، چالش حقوقی چک و موارد مشابه در مجله حقوقی رکلا منتشر شده است.

* گروه رکلا که توسط ابراهیم زارع مویدی راه اندازی شد، نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیک وزارت حراست دریافت کرد.

* کاربران می توانند برای آشنایی بیشتر با خدمات گروه رکلا به وب سایت، اینستاگرام، تلگرام و توییتر این گروه مراجعه کنند.

نویسنده: علی سلیمانی

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: