تایسون فیوری در دور یازدهم Deontay Wilder را ناک اوت کرد.


LAS VEGAS – تایسون فیوری در دور چهارم از دو حذفی بلند شد و دونتی وایلدر را در دور 11 شنبه شب متوقف کرد و عنوان WBC خود را در نتیجه گیری هیجان انگیز سه گانه سنگین وزن به دست آورد. فوق العاده

فیوری (31-0-1 ، 22 KO) وایلدر را برای دومین بار پیاپی در سه مبارزه خود به پایان رساند. اما پس از بازگشت شدید با مجموع پنج ناک دان.

فیوری گفت: “این یک مبارزه عالی بود.” این شایسته هر سه گانه ای بود. در تاریخ این ورزش او یک مبارز نخبه است. و او واقعی را به من داد. [test] امروز عصر “

وایلدر در دور سوم سقوط کرد و به نظر می رسد که در حال ترک است. اما بعید است که او بتواند در دقایق پایانی دور چهارم فیوری را دوبار زمین بزند.

وایلدر (42-2-1) مجازات سنگین را جذب کرد و از نظر جسمی از مسابقات خسته به نظر می رسید. اما قهرمان باسابقه قدیمی قدرت خود را در حالی که به شوت زنی با پاهای خسته ادامه می داد ، نشان داد.

فیوری وایلدر را دوباره با یک دست راست متقاطع در میانه مسیر دهم زمین انداخت ، اما وایلدر در ثانیه های آخر این حرکت ، فیوری را مبهوت کرد.

فیوری سرانجام در یازدهم به پایان رسید و وایلدر را با دست راست خود از بالا به سمت بوم فرستاد. فیوری در یک جشن طاقت فرسا از طناب بالا می رود. در مقابل جمعیت دیوانه وار 15820 نفر در T-Mobile Arena در انتهای جنوبی نوار لاس وگاس.

تایسون فیوری برای دونتای وایلدر در دور یازدهم یک پنالتی به ثمر رساند.
گتی ایماژ

فیوری گفت: “وقتی تراشه هایم تمام می شود به من شک نکنید.” من همیشه می توانم کنار بیایم. “

خشم سپس به معنای “قدم زدن در ممفیس” مطابق سنت پس از جنگ خود در بهم انداختن جمعیت خود هجوم آورد.

این مبارزه به احتمال زیاد یکی از به یاد ماندنی ترین مسابقات تاریخ بوکس را به پایان می رساند ، سه گانه ای که شامل 9 ناک دان کلی و دو نمایش سرسخت در حذفی بود. سه گانه در ورزش مدرن تجزیه نادر است ، اما فیوری و وایلدر بهترین ها را در مجموعه ای که نزدیک به سه سال تقویمی را شامل می شود ، گرد هم می آورند.

آنها اولین بار در پایان سال 2018 در مرکز شهر لس آنجلس ملاقات کردند. جایی که وایلدر در پایان یک مبارزه بزرگ دو بار فیوری را شکست داد. دومین ناک اوت در دور 12 باعث شد تا فیوری در حالی که وایلدر جشن می گرفت ، روی پشت خود بی حرکت و بدون حرکت بماند ، اما فیوری بعید به نظر رسید و در مسابقه تقسیم بندی تصمیم گیری به زنگ رسید.

دومین مسابقه در لاس وگاس در فوریه 2020 برگزار شد و فیوری به وضوح بر بازی مسلط بود. قهرمان بریتانیا وایلدر را تا دور هفتم شکست داد که کرنر وایلدر در یک پیروزی یک طرفه به حوله پرتاب شد و فیوری کمربند عنوان WBC وایلدر را از آن خود کرد.

در این سومین دیدار فوق العاده وایلدر دور اول را با ضربه محکم و استراتژی خوب آغاز کرد. اما به نظر می رسید اوایل خسته شده بود. وقتی به فیوری زودرس آسیب نرساند.

در آخرین دقیقه دقیقه سوم فیوری با یک ضربه وایلدر را مبهوت کرد. او سپس با یک ضربه دوگانه که وایلدر را به زانو در آورد ، از برخورد فرار کرد. وایلدر دوباره عصبانی شد و جمعیت ایستاده بود ، اما وایلدر به زنگ رسید.

به نظر می رسید Fury تا پایان دوره چهارم تحت کنترل بود ، زمانی که وایلدر به یک دست راست قدرتمند بالای سر Fury رسید ، خشم تکان خورد و در نهایت روی بوم افتاد. فقط برخیزید و سپس بعداً در میان غرش تکان دهنده ی جمعیت دوباره زمین گیر شوید.

فیوری زنگ دور چهارم را به صدا درآورد و دو رزمنده بدون اینکه در پنجم و ششم آنها را زمین بزنند ، توپ برگشتی غیرممکن را شلیک کردند. Fury به وایلدر در قسمت هفت حمله می کند با یک مشت مشت که باعث می شود وایلدر به طناب کشیده شود.

فیوری وایلدر خسته را بار دیگر در ضربه هشتم با دو شوت بزرگ مورد حمله قرار داد. و پزشکان صحرایی وایلدر را قبل از اجازه دادن به ادامه مبارزه در بازی نهم مورد بررسی قرار دادند.

دست راست ویرانگر فیوری در روز دهم پای وایلدر را از زیر پا برداشت ، اما وایلدر با وجود صدمه زدن به فیوری ، دور را به پایان رساند.

با دست راست دیگر از فاصله نزدیک به پایان رسید. وایلدر در راه پایین به طنابی دست پیدا کرد. اما در عوض سرش را با چشمانی درخشان پایین انداخت.

این ضربه باخت دیگری برای وایلدر بود. اما این نشان دهنده قدرت چشمگیر ورزشکار سابق المپیک ایالات متحده است. و همچنین عزم او برای پیروزی در این مبارزه سوم. حتی اگر برای دومین بار یک ملاقات یک طرفه بود.

سال گذشته ، وایلدر اولین شکست خود را پس از المپیک 2008 پکن به طرز عجیبی انجام داد. او مربی قدیمی مارک برلند را به دلیل پرتاب حوله و متهم کردن او به استفاده از شل کننده عضلات اخراج کرد. گوشت در بطری آب خود ، وایلدر همچنین ادعا کرد که فیوری دستکش های غیرقانونی در میان ادعاهای پوچ که فیوری را با رفتارهای پوچ خود بیگانه کرد ، وایلدر به دلیل عدم حرفه ای بودن او را به سخره گرفت.

فیوری پس از مسابقه گفت: “من او را سه بار شکست دادم.” “من سعی کردم به او احترام بگذارم. اما او آن را پس نمی دهد. “

اما وایلدر همچنین از یک بند رقابتی در قرارداد خود برای بازپس گیری کمربند خود استفاده کرد. و داور پس از تلاش فیوری برای رزرو تورنمنت با آنتونی جاشوا ، سنگین وزن بریتانیایی ، به نفع او تصمیم گرفت. فیوری برای پایان دادن به سه گانه استعفا داد. اما مشخص شد که او انتظار دارد وایلدر را دوباره متوقف کند.

این اتفاق افتاد ، اما پس از درام بیشتر از آنچه فیوری تصور می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید