تاریخچه مختصری از زومبا | تناسب اندام کندی


برای بسیاری از مردم یافتن روال ورزشی مناسب به معنای یافتن فعالیتی است که از انجام آن لذت می برند. این باعث می شود که افراد به برنامه ورزشی پایبند باشند. کلاسهای رقص کاردیو بسیار محبوب است. هم از نظر اجتماعی و هم رقص سرگرم کننده تر از دویدن روی تردمیل است.

مزایای ورزش زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین و محبوب ترین کلاس های رقص و تناسب اندام در سراسر کشور است. این مزایای سلامتی کاردیو سنتی را با سرگرمی و هیجان ارائه می دهد که آن را به یک فرصت تناسب اندام منحصر به فرد تبدیل می کند. ما یک تاریخچه مختصر از برنامه را برای کمک به علاقه مندان به ZUMBA® در South Jersey جمع آوری کرده ایم تا دریابند که آیا این برنامه برای آنها مناسب است یا خیر!

ZUMBA® یک برنامه ورزشی با الهام از رقص کلمبیایی است. که ترکیبی از تأثیرات مختلف رقص بین المللی است با حرکت هنرهای رزمی که یک نوع منحصر به فرد از برنامه تناسب اندام است این یک برنامه سریع ، سرگرم کننده و چربی سوز با بیش از 12 میلیون شرکت کننده در هر سال است. بالاتر از همه تغییر حرکات ZUMBA® آسان است. از مبتدی تا متخصص این باعث می شود آن را برای تمام سطوح تناسب اندام در دسترس قرار دهید.

با این مزایا مردم هنوز تعجب می کنند که ZUMBA® چگونه شروع شد و چرا اینقدر محبوب شد.

به گفته وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه توسط آلبرتو “بتو” پرز یک “تصادف خوشحال کننده” بود و در اواسط دهه 1990 در راه رفتن او به کلاس ایروبیک اتفاق افتاد. به سرعت نمونه ها را با استفاده از نوار موجود در ماشین تغییر دهید. ، بنابراین به جای ایروبیک سنتی تکراری ، Beto یک کلاس با تمرکز بیشتر بر روی رقص را هدایت می کند. شاگردان خود را غافلگیر کنید ، حرکت کنید و از آن لذت ببرید.

ریشه در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین دارد. اگرچه تأثیرات دیگری مانند موسیقی بالیوود و رقص گنجانده شده است. که باعث جذابیت بیشتر آن در سطح جهانی می شود

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص/ایروبیک خود را اصلاح و گسترش داد. و سرانجام به عنوان یک کلاس تناسب اندام جداگانه شروع به تدریس کرد یک “تصادف خوشحال کننده” دیگر زمانی رخ می دهد که بتو با دو تن دیگر از علاقه مندان به تناسب اندام ، آلبرتو – آلبرتو پرلمن و آلبرتو آگیون ملاقات می کند. رقصید و نام آن را “زومبا” گذاشت ، نامی که معنی خاصی ندارد. اما صداهایی از برنامه های سرگرم کننده و هیجان انگیز وجود دارد. این ترکیب به سرعت ظهور کرد و در ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام در سراسر جهان تبدیل به یک جزء اصلی شد!

برخلاف سایر کلاسهای ورزشی ، ZUMBA® این دستگاه با تاثیر کم طراحی شده است و همچنان کالری ها را به همان اندازه کارآمد و شدید می سوزاند. مناسب برای تمام سطوح تناسب اندام حتی در یک کلاس این امر آن را برای سالن های ورزشی با منابع محدود ایده آل می کند. در Kennedy Fitness ، ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود در رسیدن به اهداف تناسب اندام خود کمک کنیم. آیا وزن کم کنم افزایش حرکت روزانه یا استقامت و عملکرد قلب و عروق را بهبود بخشد ما از تفریح ​​و فلسفه ZUMBA® استقبال می کنیم! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های ما ، امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید