بی ام و X1 شاسی بلند مدل ۲۰۲۲; سطح ناهموار یک ماشین زیبا (فیلم)


نسل سوم BMW X1 چهره جدیدی پیدا کرده و امکان انتخاب موتور پلاگین هیبریدی برای خریداران فراهم شده است. در واقع بی ام و یکی از پرفروش ترین محصولات خود را برای سال ۲۰۲۲ به روز کرده و در بازارهای جهانی عرضه کرده است. در ادامه ویدیوی معرفی شاسی بلند BMW X1 2022 را مشاهده خواهید کرد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

ابعاد نسل سوم BMW X1 کمی بزرگتر و فاصله بین دو محور بیش از ۲۲ سانتی متر افزایش یافت تا فضای بیشتری برای سرنشینان به کابین داده شود. ظاهر خودرو نیز به شاسی بلندهای معمولی نزدیکتر است و با نسل های قبلی که بیشتر شبیه به کراس اوورها بودند فاصله زیادی دارد.

xDrive23i حدود ۲۱۵ اسب بخار قدرت دارد و می تواند در حالت بیکار ۷.۱ به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و بین ۱۶۲ تا ۱۶۴ گرم دی اکسید کربن در هر کیلومتر تولید کند. xDrive23d حدود ۱۹۴ اسب بخار قدرت و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور دارد و شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۷.۴ ثانیه دارد.

ب ام و همچنین در آینده ای نزدیک شاسی بلند X1 را با سیستم پلاگین هیبریدی عرضه خواهد کرد. xDrive23i Sport Premier قیمتی در حدود ۱۳۵۱۳۰ و xDrive23d Sport Premier قیمتی در حدود ۶۴۶۶۶۰ دارد. بازه قیمتی این خودرو را در صورت ورود به کشورمان کاهش دهید.

تماشای پربازدیدترین ویدیوها:

انتهای پیام/

مربوط به: بی ام و

برای دسترسی سریعتر: