بورس ۲۵ مرداد ۱۴۰۱/ برگه شاخص کل برگشت


شاخص کل بورس امروز با ۴۰۰۰۱۹۰ واحد کاهش نسبت به دیروز به مرز یک میلیون و ۴۵۹۰۰۰ و ۵۰۷ واحد رسید. اما شاخص کل هم وزن با یک هزار و ۳۹۶ واحد کاهش نسبت به روز گذشته به رقم ۳۹۸ هزار و ۶۲۳ واحد رسید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپپرس، امروز نمادهای «فولاد»، «فملی» و «پرس» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. ارزش کل معاملات امروز بازار سهام به ۱۹ هزار و ۹۲۶ میلیارد تومان رسید. امروز ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار واقعی منفی بود و ۱۶۱ میلیارد تومان پول واقعی از این بخش خارج شد. بیشترین خروج پول واقعی مربوط به سهام «شپنا» شرکت پالایش نفت اصفهان بود. پس از آن سهام «آرین» و «فجام» بیشترین خروجی پول واقعی را داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

بازار سهام امروز با نامشخص بودن نتیجه مذاکرات برجام دوباره کار خود را آغاز کرد. در واقع امروز ایران توپ را در زمین اروپا و آمریکا رها کرد و حالا منتظر اعلام نتیجه از سوی آنهاست. اگرچه صبح امروز برخی از سهام به قیمت بالا عرضه شد و گروه‌های ریالی به نفع برجام با عرضه قوی مواجه شدند، اما شاخص کل همچنان افت کرد. به نظر می رسد بازار تا رسیدن به نتیجه نهایی در بلاتکلیفی باشد.

اطلاعات کلی:

معرفی مختصری از سهم Saht

شرکت بین المللی توسعه ساختمان با نماد تاخت در بورس دوم حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۲ هزار و ۴۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان می رسد. سرمایه گذاری زرین پرشیا، سهام خصوصی، سرمایه گذاری غدیر، سهام خصوصی، صنعت و تجارت غدیر، سهام خصوصی و بیمه کوثر، سهام عمومی، بیشترین سهم ساکت را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: