بورس ۲۰ مرداد ۱۴۰۱/ شاخص کل به کندی پیش می رود


شاخص کل بورس اوراق بهادار با ۲ هزار و ۴۱۲ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به رقم یک میلیون و ۴۳۰ هزار و ۱۸۰ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۲۲۴ واحد افزایش نسبت به دیروز به ۳۸۰ هزار و ۵۸۷ واحد رسید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، امروز ارزش کل معاملات بورس به ۱۵ هزار و ۱ میلیارد تومان رسید. نمادهای «پرس»، «وامادان» و «تاپیکو» بیشترین تاثیر را در رشد شاخص کل بورس امروز داشتند. امروز ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی املاک در بازار دوباره منفی شده و ۱۹۸ میلیارد تومان پول واقعی از این بخش خارج شده است. بیشترین خروج پول واقعی مربوط به سهام «شبندر» یکی از شرکت های پالایش نفت بندرعباس بود. پس از آن نمادهای «خگستر» و «وپارس» بیشترین خروجی پول واقعی را داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

به گفته کارشناسان، وضعیت بورس هنوز متعادل نیست و این بخش روزهای بدی را سپری می کند. در حال حاضر ریسک های سیستماتیک باعث کاهش شاخص بورس شده است. سهامداران روحیه مثبتی نسبت به بورس ندارند و نقدینگی خود را وارد این بخش نمی کنند. گروهی از کارشناسان معتقدند در صورت عدم معرفی ریسک جدید به بورس، شاخص کل در محدوده فعلی نوسان می کند و احتمالا تغییر چندانی نخواهد داشت.

اطلاعات کلی:

سهم سامان گستر اصفهان را بدانید

شرکت سامان گستر اصفهان با نماد «سامان» در بازار دوم بورس حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم ۲۵۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان است. شهرداری اصفهان، شرکت های صندوق سرمایه گذاری ویژه، مدیریت بازار توسعه بازار تمدن، توسعه فناوری های داده پردازی، پردازشفام، مهندسی کاوه، بشوو بناساز و اشخاص حقیقی مختلف سهام اصلی سامان گستر اصفهان را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودیسامان گستر اصفهان

برای دسترسی سریعتر: