بورس ۱۷ مرداد ۱۴۰۱/ شاخص کل در روند نزولی حرکت می کند


شاخص کل بورس با ۲ هزار و ۷۹۵ واحد کاهش نسبت به سه روز گذشته به رقم یک میلیون و ۴۴۰ هزار و ۹۱۷ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۲ هزار و ۲۴۹ واحد کاهش نسبت به چهارشنبه گذشته در محدوده ۳۸۷ هزار و ۲۱۸ واحد قرار گرفت.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپپرس، ارزش کل معاملات امروز بازار سهام ۱۰ هزار و ۸۸۹ میلیارد تومان بود. امروز نمادهای «شبریز»، «خودرو» و «شبندر» بیشترین تأثیر را در افت شاخص کل بورس داشتند. ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به پول واقعی در بازار امروز منفی شد و ۲۸۷ میلیارد تومان پول واقعی از بورس خارج شد. بیشترین خروج پول واقعی امروز مربوط به سهام «شپنا» شرکت پالایش نفت اصفهان بود. پس از آن سهام «د» و «شستا» بیشترین میزان برداشت واقعی را داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

سهیلا نقی پور کارشناس بازار سرمایه امروز در گفت و گو با تجارت نیوز از عدم واکنش این بازار به اخبار خوب خبر داد. به نظر می رسد تا زمانی که موضوع اطمینان سهامداران و پول واقعی مورد نیاز بورس تزریق نشود، این بخش رشد چشمگیری نخواهد داشت. اکنون نوسانات اقتصادی زیادی در عرضه جهانی وجود دارد که احتمالاً بازار سرمایه را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

اطلاعات کلی:

سهام بانک خاورمیانه در بورس را بشناسید

بانک خاورمیانه با نماد «واخور» در دومین بازار سهام حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۱۳۸۱۸ میلیارد تومان رسیده است. شرکت‌های کیا آسات تجارت توس، سهام خصوصی، سرمایه‌گذاری مسکن آتی، سهام خصوصی، صندوق سرمایه‌گذاری مشترک افق کارگزاری بانک خاورمیانه و سرمایه‌گذاری پارس توشه، سهام عام بیشترین سهم وخاور را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مربوط به: بانک خاورمیانهموجودی

برای دسترسی سریعتر: