بورس ۱۲ تیر ۱۴۰۱ / وضعیت شاخص عمومی بهبود یافته است


شاخص کل بورس سرانجام پس از چند روز متوالی افزایش یافت و با رشد یک هزار و ۳۴۶ واحدی نسبت به روز گذشته در محدوده یک میلیون و ۵۰۲ هزار و ۹۷۹ واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز امروز با یک هزار و ۱۵۹ واحد افزایش نسبت به دیروز به رقم ۴۱۸ هزار و ۳۶۲ واحد رسید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار سهام، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپپرس، امروز نمادهای «فارس»، «بافجار» و «نوری» بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند. ارزش کل معاملات بورس امروز به ۶.۳۹۵ میلیارد تومان کاهش یافته است. امروزه ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار واقعی منفی شده و پول از این بخش خارج شده است. بیشترین میزان خروج پول واقعی مربوط به سهام «بپاس» شرکت بیمه پاسارگاد بود که ارزش آن مالکیت واقعی را به مالکیت قانونی ۲۶ میلیارد تومان اعلام کرد. پس از آن نمادهای «خگستر» و «وبملت» بیشترین میزان برداشت پول واقعی را داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

اکنون پیچیدگی اوضاع در بخش اقتصادی و بازار سرمایه بیش از هر زمان دیگری است. در حال حاضر بازار سرمایه دارای ریسک های زیادی است که به راحتی قابل حل نیست. آخرین و مهمترین خطرات مربوط به مذاکرات برجام و توافق هسته ای است. وضعیت این موضوع نامشخص است و تا زمانی که این موضوع مشخص نشود نمی توان با قاطعیت در مورد وضعیت بورس اظهار نظر کرد.

اطلاعات کلی:

اطلاعات نماد پرداخت

نماد پرداخت متعلق به شرکت پرداخت ملت است که در بورس دوم عرضه می شود. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیارد تومان می رسد. شرکت چاپ بانک ملت، ساختمان بانک ملت، مشارکت بهساز ملت، سرمایه گذاری توسعه معین ملت، سهامی عام و گروه فناوری های هوشمند بهسازان فردا سهامداران پرداخت کننده هستند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: