بورس در ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ / خروج پول واقعی از بازار سرمایه


شاخص کل بورس امروز با یک هزار و ۲۸۶ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به مرز یک میلیون و ۵۴۷ هزار واحد رسید اما اکثر نمادهای بورسی قرمز رنگ بودند. شاخص کل هم وزن نیز با افزایش ۱۲۸۶ واحدی نسبت به دیروز به عدد ۴۲۶ هزار و ۵۸۴ واحد رسید.

برای دسترسی سریعتر به آخرین اخبار بازار سهام اینستاگرام Comapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپرس، امروز نمادهای «حکشتی»، «خودرو» و «خساپا» بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند. ارزش کل معاملات بورس امروز به ۱۳۱ هزار و ۷۰۷ میلیارد تومان رسید. ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار واقعی امروز دوباره منفی شد و ۲۹۲ میلیارد تومان پول واقعی از بورس خارج شد. بیشترین خروج پول واقعی مربوط به سهام تفارس، شرکت تامین سرمایه خلیج فارس بود. پس از آن نمادهای «شتر» و «خانواده» بیشترین خروج پول واقعی را تجربه کردند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

به گزارش خبرگزاری مهر، بازار امروز بار دیگر شاهد تحریک علائم حیاتی بود که گفتار درمانی در قالب چند نامه و سیگنال رئیس سازمان خصوصی سازی نیز اتفاق افتاد. رئیس سازمان خصوصی سازی امروز پیگیر عرضه بلوکی سهام خودرو از سوی دولت بود. به نظر می رسد بازار به نقدینگی اولیه و پول واقعی نیاز دارد و در صورت تقویت نشدن این بخش، حجم معاملات سهام و ارزش آن کمتر از قبل می شود.

اطلاعات کلی:

پتروشیمی زاگرس را بشناسید

سهام زاگرس در بازار دوم فرابورس متعلق به شرکت پتروشیمی زاگرس است. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۳۲ هزار و ۱۶۰ میلیارد تومان می رسد. در حال حاضر شرکت های گروه توسعه نفت و گاز پارسیان، سهامی عام، پتروشیمی تابان فردا، سهامی عام و گروه صنعتی پوشینه، سهامی خاص، سهم عمده ای در زاگرس دارند.

انتهای پیام/

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: