بورس در ۲۸ تیر ۱۴۰۱ / دوباره شاخص کل کاهش یافت


شاخص کل بورس امروز با ۸۸۸ واحد کاهش نسبت به روز یکشنبه به مرز یک میلیون و ۴۶۸ هزار و ۹۴۴ واحد رسید. شاخص کل هم وزن با ۷۵۵ واحد کاهش نسبت به دو روز قبل در رقم ۴۰۱ هزار و ۶۷۸ واحد قرار گرفت.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار سهاماینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کمپرس، امروز نمادهای «کگل»، «فخوز» و «نوری» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. ارزش کل معاملات بازار امروز به ۶ میلیارد و ۷۵۱ میلیون تومان رسید. خروج پول واقعی از بازار ادامه دارد و امروز در ۲۴ روز متوالی ۳۱۷ میلیارد تومان نقدینگی از این بخش خارج شده است. بیشترین خروج پول واقعی امروز مربوط به سهام «آرین»، شرکت پارس آریان بود. پس از آن، سهام «نوری» و «شستا» بیشترین میزان برداشت واقعی را تجربه کردند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

سایت طلا در یکی از گزارش های خود اعلام کرد که هم اکنون تعداد زیادی نماد بورسی و فرابورسی به دلیل برگزاری مجمع و عدم خرید و فروش برای آنها راه اندازی شده است. در چنین شرایطی، طی یکی دو روز آینده، احتمالاً معاملات کمتر از حد معمول خواهد بود. این اتفاق هر ساله در روزهای پایانی تیرماه می افتد و در نتیجه ارزش معاملات کاهش می یابد.

اطلاعات کلی:

کدام شرکت مالک سهام جدید است؟

شرکت بیمه نوین با نماد «نوین» در بازار اول فرابورس حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۷۴۴ میلیارد تومان می رسد. شرکت های بانک یکتصاد نوین، سهام عام، آتیه درخشان نوین، سهام خصوصی، صندوق سرمایه گذاری بازاریابی نوین فورور، صندوق سرمایه نوین، توسعه صنایع بهشهر، سهم بیمه ایران، سهام خصوصی و گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند، سهام عام، بسیاری از سهم نوین. در اختیار داشته باشند.

انتهای پیام

مربوط به: بیمه جدیدموجودی

برای دسترسی سریعتر: